Відгуки про Anuta_Rybalka негативні

позитивних - 1435 негативних - 11

якість костюма, м'яко кажучи є поганою, доставка довга, номер ттн надали не вірний, коли просила перевірити, прохання проігноровано але вперто доказували, що все вірно написано. Але найголовніше в відгуку це поганюча якість за немаленькі кошти!!!!
kapusha 3 квіт. 24
Хто купляє в цього продавця перевіряйте інформацію яка там написана, та просіть фото товара в живу бо просто обман покупців. Лосини в рубчик утеплені на флісі якість Туреччина замовила, прийшли і просто шок, фліса немає легкий начес, бірки на лосинах немає де видно що це Туреччина, вони просто світяться утеплення немає. Будьте обережні, повернення наложним платежем з оглядом на пошті продавець відмовив так повертати.
Лосины женские в модный рубчик. На флисе! Полубатал/батал!
Ні товар не відповідає заявленому в лоті. Якість жахлива
Фото №1
Фото №2
Фото №3
Katusa 13 січ. 24
Відповідь продавця
Есть ваше личное фото ,не перед лампочкой, и по нему видно что товар соответствует, и по вашему фото видно и флис и рубчик! Вам не стыдно? Что не соответствует???
13 січ., 2024
Доповнення покупця
Фліса немає, є невеликий начес. Виробник не Турція. Не утеплені. Це Вам повинно бути стидно що обманюєте покупців.
13 січ., 2024
Ставлення до покупця на "відвали".
Solartail 12 груд. 23
Доповнення покупця
27 листопада оплачено посилку. 12 грудня вибили нарешті номер посилки. Ну, норм((
12 груд., 2023
Продавець на своїй "хвилі". 11 днів очікування номера посилки, а вона уже на моєму відділенні, виявляється, валяється. Від співпраці враження не дуже. Більше не замовлятиму, хоч замовляла кілька разів. Я розумію, всяке трапляється. Та ні вибачень, ні спілкування нормального, ігнор якийсь.
Питательный лосьон для тела с экстрактом кокоса и имбиря
Вже не хочеться ні товару,нічого з таким ставленням до покупця
Solartail 12 груд. 23
Доповнення покупця
Після мого відгуку намагалася підкупити, щоб я видалила його. Гроші переводила, (я їх повернула), обіцяла що зміниться, і тріпала нерви, брехала, що то повернення, а посилку подарує. Написала 100500 повідомлень, аж поки я не поскаржилася модератору. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! ЯКЩО ВАМ НЕ ТРЕБА ОДНІ НЕРВИ ТА ЦИРК
12 груд., 2023
Так довго посилку я ще не чекала.(2 тижня)Номер ТТН,ледь дiзналася,перед самим приходом товара.Однозначно не рекомендую,даремно потрачений час та нерви.Хоч отзови всi позитивнi,тому i замовила.Можна бути бiльш вiдповiдальним,як iншi продавцi.А то скинула грошi,а продавець пропав(
Кушон для лица увлажняющий с свойствами BB- крема, тон 01 ( натуральный )
Сама звичайна тоналка,нiчого особливого як описано в характеристиках.
Volodymyr111111 22 жовт. 23
Відповідь продавця
Посылка в дороге была 8! Дней Номер вам прислали в тот же день когда вы спросили, и извините конечно но писать отзыв за то, что вам не написали ттн это не по человечески с учетом того что вам ни разу не написали отзыв, когда вы оплачивали с опозданием. И не нужно обманывать, что я пропала- я всегда на связи
22 жовт., 2023
дешёвая подделка. Даже цвет совсем другой, чем у оригинала. Она не пенится. Как жижа. Не рекомендую.
Swetagnom 27 серп. 23
Відповідь продавця
В чем интересно подделка? Вы пишите что цвет другой- а какой ? Не голубой разве? И подделка чего- sersanlove? А смысл?
27 серп., 2023
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПРОДАВЦА, заявленный товар не соответствует описанию!!!
Vioola 7 серп. 20
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПРОДАВЦА, сплошной обман, хотя все уточнила у нее, товар не соответствует заявленному!
Vioola 7 серп. 20
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПРОДАВЦА товар не соответствует описанию, не кожа а 100% кожзам!!!
Vioola 7 серп. 20
Получила посылку и расстроилась, хотя у продавца уточнила, что это точно кожаные перчатки ответила что да 100% но оказалось это 100% КОЖЗАМ. Зачем обманывать покупателей? Хотя перчатки не плохие по качеству. Но надо писать правдивую информацию о товаре! Продавца НЕ РЕКОМЕНДУЮ, ОБМАН!!!!
Vioola 7 серп. 20
Покупець не рекомендує продавця
Качественные, стильные, теплые женские кожаные перчатки. новые. описание
Сегодня получила посылку с"качественными кожаными!" перчатками, как в объявлении указал продавец ,но оказался материал- кожзам и с браком!На мое обращение к продавцу ,с претензией- в ответ написал:"перед отправкой товар проверяется "
Фото №1
medion 5 серп. 20
Відповідь продавця
А почему вы не сфотографировали товар на почте? ведь посылки отправляю с осмотром. так почему? БРАКА НЕ БЫЛО И ЭТО 100%.
5 серп., 2020