AlinkaVitaminka
Разное 5 мая 2016, 13:46

Покажу я вам, що я зараз п'ю.

Моя матуся, яка переживає за мою пристрасть до кави. Вислала мені такий напій. Він вам по-любому знайомий. Кому цікаво під кат.

Це звичайнісінький ячмінь.

AlinkaVitaminka
Разное 4 мая 2016, 09:01

Ох ці дні)

В мене наближається час, коли майже через кожень день дні народження у моїх самих близьких, якщо з бабусьою і мамою я розібралася і придумала, що дарувати, то от з рештою, 6 іменниками, ні. Я ще в роздумах.

От мене виникло питання, а який найоригінальніший подарунок ви колись отримували на свій день?

AlinkaVitaminka
Разное 25 апреля 2016, 22:29

Одяг на святкування.

За пару тижнів будемо хрестити малюка. Я щось задумалася,а вдягнути що? Купувати щось на один раз я не хочу. І тут я згадала, що на родини нам тітка моя вишила сорочку. От тепер питання. Сорочка є, а що на низ, шаровари? Та не. Джинси чи брючки? Що буде доречніше?

AlinkaVitaminka
Разное 1 апреля 2016, 11:22

зручні вони?

в кого така моделька? хочу мамі на роботу взяти

AlinkaVitaminka
Разное 31 марта 2016, 22:12

клуб зійшов з розуму...

та дружити хоче, а той про котиків і харчування...беее....

AlinkaVitaminka
Разное 11 марта 2016, 15:35

Планшет здох чи як?

Хто підскаже? Стояв на зарядці, пропікало, що зарядився - зняла. Пікає через 2 хвилини, що заряду лишилося 1% і так цілий день вже. Вже всьо?

AlinkaVitaminka
Разное 8 марта 2016, 11:10

Я в расстроєних чувствах.

Завжди тихенько мовчу,коли продавець називає ціну за доставку одного чоловічка 12-15 грн. Ну в кожного відділення різні, додаткові послуги нараховують ну і упаковку їхню заставляють купувати, таке. А тут приходить посилка в прозорому пакеті, щільно перемотана скотчем. Ех, вздихнула я. Починаю її розкривати, але скотч так міцно був зклеїний, що я випадково прорізала чоловічок. Тепер на рукаві у чоловічка дирка, я засмучена. Ну шо ж за йомайо. Ну бляха, таж сама продавець і намагюся зпакувати так, щоб було зручно це відкрити. Ну дівчата, що не можна пакувати нормально. Хожу матюкаюсь по хаті. Тепер доведеться щось майструвати.

AlinkaVitaminka
Разное 6 марта 2016, 00:40

Сьогодні в цей день)))

5 років назад я була така)))) А ну,хто скаже, кого виглядаю?

AlinkaVitaminka
Разное 4 марта 2016, 09:14

гг) всім гарного дня)

AlinkaVitaminka
Разное 2 марта 2016, 22:33

Я сьогодні роблю собі нерви.

Я взагалі добра людина, але сьогодні якось так день складається, що хочеться нахамити, ну дуже хочеться і послати невдячних людей курити бамбук. Що ж таке зробити, щоб заспокоїтися і підняти настрій собі?

AlinkaVitaminka
  • 1
  • 2