Відгуки про Alin_a негативні

позитивних - 360 негативних - 3

Змушена написати негативний відгук, продавець нажаль не несе відповідальності за свій товар і опис який додає в оголошенні, гольф який я придбала на НР донці зовсім виявився не таким як на фото і в описі, але продавець і чути нічого не хоче, з її слів я придбала гольф за 269 гр, щоб посваритися, сплатила товар 21.12 відправили 27.12 звичайно до НР не прийшов, зі слов продавця я повинна була відкрити посилку на пошті і не зрозуміло що зафіксувати: якщо брака не має окрім висячих ниток , всі зрозуміють , що таке на УП відкривати посилку за яку я сплатила, я повинна шукати недоліки, потім їх зафіксувати і тільки тоді вони зглянуться роздивитись можливість повернення , зараз до самого чудо гольфа
Классные кашемировые мягусенькие гольфики/водолазки. Цвет на выбор
Купляла гольф на фото рукав прикриває кисть руки, розмір вказан 42-46, в об‘яві написано кашеміровий, прийшла тряпочка без єдиної бірки,де кашемір не ясно, звичайно розмір 42-46 який був вказаний в оголошені мені підходив,в оголошенні замірів не було, але я повірила і ось чудо подовжений гольф має заміри: довжина 50см,НОГ29 і рукав 51см, не дуже тягнеться,тому фото і опис зовсім не співпадають з реальністю, рейтинг не передбачав розчарувань, нажаль вирішити нічого не можу, зато хоч Вам допоможу не купляти в цьому магазині, бо нажаль продавець ні в чому не винен, це я купивши товар повинна оглянути на брак на УП, потім доказувати , що він не відповідає заявленому і врешті решт за свої кошти отримати річ, яку б я не купила бо вона замала і кашеміру в ній і близько не має. Бережіть свої нерви , шукайте гарних відповідальних продавців вони тут є! Це Ваш вибір, будьте обачні, запитуйте фото вживу , заміри, склад тканини, а не довіряйте всліпу як зробила це я , бо може бути розчарування, яких і так у нашому житті зараз достатньо і без таких продавців!
Фото №1
Фото №2
Фото №3
Sergiot 6 січ. 24
Відповідь продавця
1)Делая ставку покупатель соглашается с описанием!(читайте правила аукциона) 2) Если вдруг замеров в описании нет,то спросите-я всегда отправляю замеры по запросу! 3) Фото вживую в объявлении было. Но,если нужны дополнительные -я всегда по запросу отправляю! 4) У производителя в описании написано ,,кашемировые гольфы,,! 5) Отправка опоздала всего на 1 день(читайте правила аукциона). 6) Не нужно перекладывать ответственность за свой выбор на продавца,силой Вас никто не заставляет делать ставки. Что-то не понятно-уточните,спросите и потом делайте ставки! Вы оклеветали мой товар,два дня не давали покоя. Вся партия разошлась на ура и только Вам одной не угодили.Пусть это будет на Вашей совести.
6 січ., 2024
Доповнення покупця
Звісно, одній мені не сподобався гольф який підходить на 12 річну дитину, всі ж носять на розмір 42-46 вироб з довжиною 50 см і рукавом 51см і об’єм грудей у в вашому розмі 58 см , хай потягнеться трохи, а так нічого пройде всі задоволені, одна я не задоволена бо в мене руки длініші, і груди більші ніж у дитини) У Вас зараз ці гольфи в продажу , чомусь слово кашемірові зникло, не тому, що комусь теж сподобався кашеміровий гольфик? На моїй совісті гольф який я придбала з доставкою більше ніж за 300 гр і не знаю куди його діти, неприємний осад від спілкування, а так все добре, совість була є і буде , не турбуйтесь, як Ваша?
6 січ., 2024
Лот не выкуплен. Отзыв для возврата комиссии.
Сроки выкупа лоты истекли, поэтому большая просьба уже ничего не оплачивать.
persikk 20 груд. 18
Лот не оплачен.сообщения игнорирует
Ganna7 7 вер. 18