Я знаю, тут є тямущі психологи. Дайте пораду як спілкуватись з людиною похилого віку(не спілкуватись не можна) для якої все погано, все не так, будь яке зауваження, інша думка - образа. Людина має проблему зі здоров'ям, яка вирішується операцією, але конкретні пропозиції оплатити операцію, знайти лікаря - не сприймаються належно, то погоджується, то ні, але постійні скарги на погіршення здоров'я. Наводила різні аргументи, що операцію треба зробити, але схоже мої слова - ніщо. Після спілкування маю якесь спустошення, я не знаю про що і як вже говорити...
Можливо хтось має досвід саме лікування, (вилікувати неможливо, але призупинити процес, полегшити стан) цієї хвороби літній людині? Чи є взагалі варіанти окрім протезування? Буду вдячна і за контакти лікарів в Києві, що на цьому спеціалізуються
Підкажіть, будь ласка, як перевірити чи не підробка ліки? Замовила з Харкова через Нову пошту в аптеці 911, оскільки препарат знайшла тільки там. Ліки дорогі, понад 6000. На що звернути увагу при отриманні на пошті?
Теги: проверка лекарств
Підкажіть, будь ласка, хто стикався з таким: лікарі, лікарні, приблизна ціна. Мені спадає на думку тільки інститут травматології. Чи реально зараз взагалі така планова операція людині похилого віку, адже багато військових потребують лікування в таких відділеннях?..
Підкажіть, будь ласка, знеболюючий гель, мазь при болю в суглобах людині похилого віку. Рентген показав вікові зміни. Призначення лікаря (знеболюючі) не допомогають.
І знову про вітаміни, добавки. Багато читала, але ще більш виникло питань. Вітаміни Д, Омега, при ознаках ГРВІ + цинс, С. Ще індол-3-карбідро, масло примули. Їх можна поєднувати, чи розділяти на кілька прийомів? І про Д: один лікар призначав пити на ніч (наче краще засвоюється в спокійному стані), інша інформація - зранку, бо може викликати безсоння. А правильно як?
І так, що маємо: чоловік, який взагалі скільки знаю, був перебірливий в їжі, тобто не їв дуже багато чого, наприклад, капусту в борщі, всі морепродукти, гриби, помідори, і ще дуже багато чого. Завжди готувала їсти йому окремо, сину окремо, собі переважно те, що сину (без надто жирного, смаженого і всяких чіпсів, кетчупів). І от, чоловік наслухався якоїсь блогерши, заявляє, що їсти хліб, м'ясо, випічку, все солодке - шкідливо, і він не їстиме, і хотів би, щоб ми всі перейшли на т. зв "правильне харчування". Я такий підхід не вважаю розумним, чи я помиляюсь?
PS. Син дуже любить домашню випічку, смачно…
Хто стикався з таким? Діагноз по УЗД. Далі треба здати аналіз на гормони Т3, Т4 і антитіла до їх? На сайті діли бачу антитіла і до інших гормонів, що пов'язані з щитовидною залозою. Які саме треба здати перед консультацією ендокринолога? І взагалі наскільки це серйозно автоіумунний тиреоїдит?
P.S. Pезульти Т3, Т4, ТТГ, АТПО в межах норми, хоч щитоподібна залоза значно збільшена, з фіброзними включеннями, посиленим кровотоком. Лікар назначив Вобензим і Гамалате В6, сказав що є прояви АІТ.
Хто має проблеми з ЩЗ, чи просто розбирається в цьому, вище вказані препарати вам назначають? Селен можна собі самій назначити чи не варто?
Робила сьогодні щеплення від дифтерії, стовбняку. Оскільки не могла згадати коли востаннє робила щеплення, тобто робила ще в школі і пропустила щеплення в 26 р ( зараз 34р.) терапевт назначила щеплення три рази: зараз, через місяць, через 6 місцяців. Не забагато? Я розраховувала на одне щеплення.
Хто купував вакцину від грипу в цьому році? Яку? Де? Ціна? Дякую за відповіді