Записи в Клубе В 

Разное 7 апреля 2016, 23:26

Тренінг для роботи. Допоможіть з цікавими варіантами)

Вам треба заволодіти 3-ма журналами ( друковане видання). Мати їх на руках і могти зробити з ними що хочете. Вони мають стати вашою власністю. Але не купляти їх, взагалі не витрачаючи свої гроші. І красти не можна. Як ви це зробите?)))

На всі 3 журнали 1 година часу) щоб вони були на руках у моїй власності)

В
Разное 17 марта 2016, 21:43

Подарунки на ДН в садочку

Дорогі дівчатка, порадьте. В сина скоро ДН, перший в садочку) В нас коли в дитини ДН всім в шафки ставлять пакетики з цукерками, сочком ( в кого який бюджет). Як у Вас? Як робили Ви? А то мені вже пора скуповуватись, а я ще не вирішила що і як)

В
Разное 13 марта 2016, 11:54

HR робота

Дорогы дывчатка, пропонують роботу HR. Зарплату пишуть нормальну, хоча не знаю на скільки можна вірити. Хто працював( працює) на такій посаді? Як Вам Ваша професія? Зараз працюю юристом, але треба міняти роботу.

В
Главный клуб 20 января 2016, 21:24

В кого є фото? Хто купляв?

Дівчатка, дуже сподобався костюмчик. Але боюсь якість буде погана і не так ефектно виглядатиме. Хто має таки? Як вам? Може фото маєте?) буду вдячна)

В
Разное 22 июля 2015, 12:15

Що потрібно в садок?)

Мамочки, розкажіть) На наступний тиждень малий йде в садік. Скільки одягу, взуття йому треба? Якого? Що ще треба там? З вихователькою зараз немає можливості поговорити, а список колишньому чоловіку треба дати в п*ятницю.

В
Здоровье ребенка 18 июня 2015, 12:46

Сходи і дитина

Живемо ми в особняку. З залу на 2-й поверх йдуть сходи. Малий вибігає на верх і ще й звідти виглядає. Серце зупиняється. Просили його, били - нічого не допомагає. Біжить і все! Сину 2 роки 2 міс. Може якось сходи закрити? В кого таке було? Що Ви робили? Бо це вже не можливо...

В
Главный клуб 29 апреля 2015, 10:27

Салон краси з дитячою кімнатою

Ходили б Ви в салон краси де є дитяча кімната з нянею? Поки Ви робите процедури краси Ваша дитина грається, дивиться мультики, малює, читатає і т.д. Зазвичай мами не ходять в салони, бо не мають з ким залишити дитину, а тут така можливість))) Скільки Ви б заплатили за годину перебування в кімнаті? Чи кімната має бути безкоштовною?

І ще запитання - як для Вас виглядає ідеальний салон краси? Вигляд, обслуговування, послуги?

В
Книжный клуб 24 апреля 2015, 13:14

Допоможіть згадати назву книги і автора.

Читала рік тому на телефоні. Зараз хочу згадати.

Історія про те, як дівчина йде на роботу в багату сім*ю доглядати молодого, красивого, але паралізованого хлопця. Він хоче закінчити життя самогубством. Вона всіма способами показує йому, що життя прекрасне. Вона в нього закохана. Він ніби в неї теж. Але все ж в вибраний ним момент він іде з життя.

Допоможіть згадати назву і автора)))) Там було щось чи то чекатиму тебе, чи так довго чекала. и то любила))) Не пам*ятаю)))) Авторка закордонна)

В
Главный клуб 18 апреля 2015, 10:42

Дерево магнолія

Дівчатка, купили ми магнолію. Хотів чоловік сьогодні садити в саду, а знайома сказала, що магнолія притягує неприємності. Що скажете про це?

В
Книжный клуб 19 февраля 2015, 16:50

Книги про виховання

Колись була така темка, тепер знайти не можу( Запропонуйте книги по вихованню і розумінню дітей, які особисто Вам сподобались. Буду дуже вдячна)

В
  • 1
  • 2