Здоров'я дітей, стор 9

Все про дитяче здоров'я. Цей розділ не дає професійних консультацій, лише обмін досвідом, порадами щодо…
Здоров'я дітей 25 березня, 09:55

Тошнота

Дівчатка, вже в паніці. В нас в регіоні розгулялась кишкова. Мала у суботу блювала 2 рази. Ліки вона не дуже хоче вживати, але все ж таки. Купила хуману, давала апсорбіт, боржомі, колу, пробіолог мала. Дитина більше не блювала, але ще пару днів говорила, що її тошнить. А ось вчора почав вечером боліти живіт і сьогодні зранку тошнити. Дала металоклопрамід, трошки легше.


Теги: тошнота у ребенка

Viktorivna11
Здоров'я дітей 22 березня, 01:04

Телевізор/ ютуб

Доброго часу всім. Мами підкажіть як налаштувати на smart tv можливість скрити ютуб ( або запаролити його батьківським контролем) щоб залишився лише ютуб Кідс. Дитя находить основний ютуб а дитячий дивитись не хоче(( дякую.


Теги: smart tv

Flay_free
Здоров'я дітей 21 березня, 14:33

Киів. Басейн. Лівий берег

може хтось займався в гарного тренера в басейні. Дуже потрібне навантаження дитині, хотілось би позайматись в басейні (похудіти). дякую хто не пройшов мимо:cherry_blossom:


Теги: бассейн для детей киев

Marina__R
Здоров'я дітей 17 березня, 14:05

Мами Очакова або Херсону

Дівчата, допоможіть будь ласка викупити ліки в аптеці:pray_tone1: Херсон або Очаків!!! Дуже потрібні!

Marishag1234
Здоров'я дітей 16 березня, 15:04

Шукаю Галавіт

Можливо комусь просто не потрібен? Дуже шукаю!

Marishag1234
Здоров'я дітей 14 березня, 18:06

Київський міський дитячий діагностичний центр КМДА. Відгуки.

З'явилась потреба дещо обстежити сина у різних спеціалістів + функціональна діагностика. Щоб не бігати по різних закладах дивлюсь на Діагностичний дитячий центр, що на Урлівській. У багатьох лікарів гарні відгуки. Зараз хочу почути загальне враження про центр та його лікарів, про обладнання. Хто там обслуговувується чи бував? Можна в особисті.


Теги: киевский детский диагностический центр

JuliaLesnaya
Здоров'я дітей 11 березня, 13:44

Профчистка зубів дитині

У дитини, 8 років, бачу жовтий наліт на зубах. Зуби чистить 2 рази кожний день, але, судячи по результату, недостатньо ретельно. Підкажіть, які є профчистки, хто водив дітей, які враження.


Теги: профилактическая чистка зубов ребенку

Dunya
Здоров'я дітей 9 березня, 14:26

Збільшені лімфатичні вузли

Всім привіт. Дівчата, може хто з таким стикався. Мезентаріальні лімфатичні вузли. В серпні робили планове УЗД сину ( 13 років), був пісок в нирках, застій жовчі ( це наша проблема , бо маємо загиб ). І на тому УЗД лікар помітив збільшені лімфовузли до 16 мм. Педіатр значення не надала, сказала перевіримо пізніше ( через місяць рано, а значно пізніше типу ). Сьогодні перевіряли нирки, чи пішов пісок ( пролікувались, були утворення до 4 мм, все пройшло) і заодно попросила глянуть лімфовузли, не зменшились , а навіть до 18 мм наміряв. Педіатр каже, може глисти, до гастроентеролога думає направити. А…


Теги: увеличенные лимфоузлы

Lapich
Здоров'я дітей 7 березня, 11:17

Сухий кашель. Порадьте ліки будь ласка.

Порадьте будь ласка ліки від сухого кашлю у дитини 4 роки та з якими препаратами краще інгаляції робити. У дитини спочатку була температура 4 дні і горло боліло, а зараз почався частий сухий кашель.


Теги: кашель у ребенка, сухой кашель у ребенка

Vigor123
Здоров'я дітей 5 березня, 20:39

Болять коліна, це до якого лікаря треба звертатися?

Дівчата, син (13 років) доприсідався. Третій день болять коліна. Боляче підійматися по сходинках, інколи при ходьбі болять (не завжди). Хто таке лікує? Хірург, ортопед, травматолог чи хто? Ми не в Україні, приватна медицина є, думаю, до кого його відвезти?


Теги: болят колени у ребенка

My_land