Здоровье ребенка, стор 5

Все о детском здоровье, физическом и психологическом развитии: советы и рекомендации.
Здоровье ребенка 25 березня, 09:55

Тошнота

Дівчатка, вже в паніці. В нас в регіоні розгулялась кишкова. Мала у суботу блювала 2 рази. Ліки вона не дуже хоче вживати, але все ж таки. Купила хуману, давала апсорбіт, боржомі, колу, пробіолог мала. Дитина більше не блювала, але ще пару днів говорила, що її тошнить. А ось вчора почав вечером боліти живіт і сьогодні зранку тошнити. Дала металоклопрамід, трошки легше.


Теги: тошнота у ребенка

Viktorivna11
Здоровье ребенка 22 березня, 01:04

Телевізор/ ютуб

Доброго часу всім. Мами підкажіть як налаштувати на smart tv можливість скрити ютуб ( або запаролити його батьківським контролем) щоб залишився лише ютуб Кідс. Дитя находить основний ютуб а дитячий дивитись не хоче(( дякую.


Теги: smart tv

Flay_free
Здоровье ребенка 21 березня, 14:33

Киів. Басейн. Лівий берег

може хтось займався в гарного тренера в басейні. Дуже потрібне навантаження дитині, хотілось би позайматись в басейні (похудіти). дякую хто не пройшов мимо:cherry_blossom:


Теги: бассейн для детей киев

Marina__R
Здоровье ребенка 21 березня, 13:30

Кеппра сироп?

Дівчатка потрібна порада у лікарні нам безкоштовно видали сироп закордоний Кепра,лікар сказала що це безкоштовно від спонсорів!)

Так от питання у аптеці він такий самий ? Я знайшла такий але на тому що дали у лікарні такий напис


Теги: кеппра сироп

pollik222
Здоровье ребенка 17 березня, 14:05

Мами Очакова або Херсону

Дівчата, допоможіть будь ласка викупити ліки в аптеці:pray_tone1: Херсон або Очаків!!! Дуже потрібні!

Marishag1234
Здоровье ребенка 16 березня, 15:04

Шукаю Галавіт

Можливо комусь просто не потрібен? Дуже шукаю!

Marishag1234
Здоровье ребенка 14 березня, 18:06

Київський міський дитячий діагностичний центр КМДА. Відгуки.

З'явилась потреба дещо обстежити сина у різних спеціалістів + функціональна діагностика. Щоб не бігати по різних закладах дивлюсь на Діагностичний дитячий центр, що на Урлівській. У багатьох лікарів гарні відгуки. Зараз хочу почути загальне враження про центр та його лікарів, про обладнання. Хто там обслуговувується чи бував? Можна в особисті.


Теги: киевский детский диагностический центр

JuliaLesnaya
Здоровье ребенка 11 березня, 13:44

Профчистка зубів дитині

У дитини, 8 років, бачу жовтий наліт на зубах. Зуби чистить 2 рази кожний день, але, судячи по результату, недостатньо ретельно. Підкажіть, які є профчистки, хто водив дітей, які враження.


Теги: профилактическая чистка зубов ребенку

Dunya
Здоровье ребенка 9 березня, 14:26

Збільшені лімфатичні вузли

Всім привіт. Дівчата, може хто з таким стикався. Мезентаріальні лімфатичні вузли. В серпні робили планове УЗД сину ( 13 років), був пісок в нирках, застій жовчі ( це наша проблема , бо маємо загиб ). І на тому УЗД лікар помітив збільшені лімфовузли до 16 мм. Педіатр значення не надала, сказала перевіримо пізніше ( через місяць рано, а значно пізніше типу ). Сьогодні перевіряли нирки, чи пішов пісок ( пролікувались, були утворення до 4 мм, все пройшло) і заодно попросила глянуть лімфовузли, не зменшились , а навіть до 18 мм наміряв. Педіатр каже, може глисти, до гастроентеролога думає направити. А…


Теги: увеличенные лимфоузлы

Lapich
Здоровье ребенка 7 березня, 11:17

Сухий кашель. Порадьте ліки будь ласка.

Порадьте будь ласка ліки від сухого кашлю у дитини 4 роки та з якими препаратами краще інгаляції робити. У дитини спочатку була температура 4 дні і горло боліло, а зараз почався частий сухий кашель.


Теги: кашель у ребенка, сухой кашель у ребенка

Vigor123