Вакцинатор или прививкамДА

Подписаться
Вакцинатор или прививкамДА вчера в 14:38

АКДС после коклюша

Переболели коклюшем в 6 мес. Сейчас нам 2,2 г из прививок БЦЖ и КПК. Нужно сделать АКДС. Какую лучше (мягче, легче переноситься) инфанрикс или пентаксим? По какой схеме делали? Спасибо.

Natalisha
Вакцинатор или прививкамДА 18 мая, 21:59

Медицинские пикники.19.05.2018

Завтра в Киеве пройдет медицинский пикник. с 12.00-17.00 в парке Шевченко. Можно взять детей ,друзей и просто знакомых. Проведите время с пользой.

Програма заходу:

ksanty
Вакцинатор или прививкамДА 17 мая, 19:56

Посоветуйте часные клиники Киева где можно зделать ребенку прививку

Мамочки посоветуйте клиники частные,ребенку нужно зделать АКДС а в добробуте только 6ти компонентная есть,а нам такая не подходит.Какие еще есть клиники хорошие типа как добробут?!

lepinskaya
Вакцинатор или прививкамДА 15 мая, 18:44

На Львівщині 9-річний хлопчик захворів на правець

У понеділок, 14 травня, до львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ госпіталізували 9-річного хлопчика з Городка, в якого діагностували правець. Дитина не була вакцинована від цієї небезпечної інфекційної хвороби.

Як повідомила заступниця головної лікарки ОХМАТДИТу Олександра Бурда, хлопчик перебуває в реанімації. Його стан важкий, він перебуває на штучній вентиляції легень й отримує все необхідне лікування.

Минулого тижня хлопчик упав з велосипеда і ногою наступив на дошку, що валялася на дорозі. У великий палець дитині залізла скалка. Це і стало причиною інфікування.

ksanty
Вакцинатор или прививкамДА 5 мая, 17:02

Заборона в Украине вакцин

В Україні від п'ятниці, 4 травня, тимчасово заборонили вакцину для профілактики дифтерії, правця та кашлюку, вакцину для профілактики поліомієліту та пасту для перорального застосування.https://24tv.ua/zdorove_zhittya_tag5270

https://24tv.ua/v_ukrayini_zaboronili_populyarniy_zasib_ta_kilka_vaktsin_n962706

marina0713
Вакцинатор или прививкамДА 25 апреля, 06:13

Куда колоть инфанрикс?

Ребенку 2.10, будем делать первую АКДС ( инфанрикс) .В поликлинике медсестра из прививочного кабинета, сказала , что деткам после 2-х колят в руку, а не в бедро.Так ли это, кто-то уже делал в ручку? Как перенесли? Или все же настаивать , что бы кололи в ногу?

Tatka1
Вакцинатор или прививкамДА 19 апреля, 23:20

Зберігання вакцини в холодильнику

Доброі ночі, дівчата! Донечці 2,4, маємо здобити рeвакцинацію АКДП і поліомієліт. Нарeшті дочeкалися вакцину (Тeтраксим), і як на зло обоє з малою захворіли. Чи був у вас досвід збeрігання вакцин у домашньому холодильнику. Якщо так, то поділіться, будь ласка (при якій тeмпeратурі? як довго збeрігали?).

DreamyJu
Вакцинатор или прививкамДА 19 апреля, 00:15

КПК взрослому.

Страсти вокруг эпидемии (или вспышки?) кори вроде бы поутихли, но мне впжно для себя разобраться. В моей детской карте есть вот такая загадочная запись:

Т.е. в возрасте 2г 8 мес. Мне точно укололи вакцину от кори (ЖКВ - живая коревая вакцина, комбинированных тогда не былл)+ паротит.

JuliS
Вакцинатор или прививкамДА 4 апреля, 20:00

Без темы

Здравствуйте. Кто то знает когда в аптеках появятся вакцины тетраксим?Интересует Харьков.

katuwa84
Вакцинатор или прививкамДА 23 марта, 17:53

Прививки для дорослих

Поділіться , будь ласка, досвідом які прививки робите собі. Задумала зробити собі і чоловікові прививку від дифтерії і правцю, хто робив, які можуть бути наслідки?

M_a_r_i_ch_k_a