Чарівні істоти українського міфу. Духи природи

Одна із новинок цьогорічного Книжкового Арсеналу...

Видавництво Віват. Дара Корній. Чарівні істоти українського міфу. Духи природи

Дара Корній - українська сучасна письменниця, журналістка, волонтерка. Пише і для дітей, і для дорослих, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов'янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи для цього народні казки, легенди, обряди й замовляння.

Химерний світ чарівних істот в українській міфології надзвичайно багатий. Тож автор взяла на себе сміливість умовно поділити його на кілька частин: - Духи природи (лісу, повітря, поди, пір року) - Домашні духи (хати, подвір"я, шкідники життя) - Дводушники та химерні істоти (Гонихмарник, місячник, перевертень. відьма) - Чарівні казкові звірі (гамаюн, бабай, песиголовець, алконост)І от друком вийшла перша книга (частина) довідника Української міфології.

Короткий опис книги.

У віруваннях праукраїнців світ не мав чіткого поділу на видимий, природний, та невидимий, позаприродний. Люди поклонялися богам, намагаючись здобути їхню прихильність, і водночас спілкувалася з істотами нижчого порядку. Наші давні предки вшановували дерева і трави, джерела та ріки, гори і степи, ліси та поля, населяли їх химерними чарівними істотами, яких називали духами. Прадавні українці персоніфікували вітри, буревії, дощі, снігопади, пори року й інші атмосферні та природні явища.

Ця книжка - чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки - ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох... Ви постоїте біля річки - заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі - прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик... Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року.

Перед вами постане величезний і дуже цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології, досліджений і опрацьований Дарою Корній.

Характеристики

Автор:Дара Корний

Издательство:Виват

Язык:Украинский

Год издания:2017

Иллюстратор:Ангелина Канкава

Количество страниц:320

Иллюстрации:Цветные

Формат:70х100/16 (~170х240 мм)

Переплет:Твердый

Бумага:Офсетная

Шрифт:BookmanC

Тираж:3500

ISBN:978-617-690-898-2

Вес:750 гр.

Ось такі умовні позначеня використані в книзі

А ось і сам фотоогляд

Від себе хочу додати. Книгу ми тільки почали читати з 6 річною донею, поки що вибірково, про ті чарівні істоти, які вона знає і які їй подобаються. Звісно, що почали з мавок, русалок....))) Розповіді і казки про ці чарівні створіння нам дуже сподобались.

Також сподобалось оформлення цієї книги.

13 комментариев

 • mandrake 29 мая 2017, 08:41

  Супер! Так приємно, що про рідне, а ще й малюнків багато

 • Irinak 29 мая 2017, 08:47

  Дякую... невеличке уточнення - малюнків там не особливо багато, це так фото робила (звісно, що кожна розповідь починається малюнком))) Але книга дійсно варта похвали)))

 • Ulyana 29 мая 2017, 08:58

  как красиво, я любила подобные книги в детстве читать, радует что существа не выглядят страшными. Только цена ооо

 • Panna79 29 мая 2017, 09:06

  Дуже сподобалась! Не знаю як мої діти, а я б із задоволенням погортала б сторінки і почитала. Кинула у список своїх бажань.

 • Irinak 29 мая 2017, 09:08

  +++++ я її більше для себе купляла, думала, що дочці ще зарано буде. Але була приємно здивовано - разом почали цю книгу читати і вона їй сподобалась.

 • Irina_ilovebooks 29 мая 2017, 09:18

  Даже гарна книга! Тількт ціна лякає((( а у нас ще є на тему українського міфу Нечиста сила Королів-Старого. Дуже цікаві в нього казки. Але доні рано ще, сама читаю))) Вона з чб ілюстраціями нажаль :( тільки казку Хуха-Моховинка видавали гарно ілюстровану. Але і її вже немає в продажу...

 • Irinak 29 мая 2017, 09:22

  Хуху Моховинку я пам"ятаю ще зі шкільної програми старшої дочки)))

 • Marys 29 мая 2017, 09:32

  Дякую за огляд.
  Але це ж близько 1000 грн за всі 4 частини буде :0 Цікаво, як швидко віват їх друкуватиме?

 • Irinak 29 мая 2017, 09:48

  Так, не дешево.... Поки що ніде не бачила анонса виходу всіх чотирьох частин

 • mari_serjan 29 мая 2017, 09:53

  Ух,видела ее публиковал Виват в инстаграме, аж влюбилась, но цена конечно...эх...

 • Oksana_Kh 29 мая 2017, 10:41

  Дуже гарний огляд)) дякую)

 • Foxama 29 мая 2017, 15:19

  Класс! Еще и другие части будут, очень интересно. Но дороговато конечно.

 • Taisi 2 июня 2017, 15:32

  Класна книжка, я якраз шукаю щось з української міфології.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб