Доброго дня.Интересует такой вопрос.Может у кого родные или друзья/знакомые имеют тоже такую гадскую болезнь как эпилепсия.Если у них оформлена инвалидность,сколько приступов на месяц у них?Интересует именно это.Потому что я не знаю,стоит мне проходить все обследования для того чтоб возможно оформили инвалидность или же потрачу средства и время,а мне потом скажут что мало и пошлют домой.Болячка почти 6 лет,2 приступа в месяц стандартно,иногда бывает 3.Никогда этой темой не интересовалась,просто дают лекарства и все.Но болячка никуда не уходит и стало хуже,появились новые сопутствующие плюс упало зрение.И вот на приеме у офтальмолога она меня и спросила,почему я не оформлю инвалидность и сказала чтоб я ехала в мсек.Моя врач и невропатолог на этот счет никогда ничего не говорили.Сегодня была во мсек,сказали чтоб я шла к своему врачу и она выписала мне все направления для прохождения комиссии.Но ничего путевого не сказали,только наорали на меня,задали кучу странных вопросов которые вообще никакого отношения не имеют к болезни.Но сказали что приступов мало для инвалидности,но так же чтоб я проходила комиссию.Ничего не поняла.
evita 30 січня, 13:11
Інвалідність та епілепсія
Отримання інвалідності внаслідок епілепсії може залежати від важкості стану та його впливу на здатність пацієнта до виконання повсякденних завдань. У багатьох країнах епілепсія може бути визнана як підстава для присвоєння інвалідності, і це залежить від конкретних критеріїв та законодавчих норм.
Хворі на епілепсію направляються на МСЕК для визначення інвалідності у випадках, якщо мають місце:
- часті та тяжкі напади, які порушують якість життя людини
- протипоказані умови виконуваної праці (у разі неможливості переведення на іншу роботу) - на період раціонального працевлаштування;
- суттєві ускладнення від епілепсії, а також від постійного прийому протиепілептичних засобів
ВАЖЛИВО! Випадки нападів мають бути документально підтверджені.
3-ю групу інвалідності встановлюють у випадках, якщо:
- генералізовані напади (з порушенням свідомості) спостерігаються два-три випадки на місяць;
- Припадки без втрати свідомості (парціальні) спостерігаються не рідше три-чотири випадки на день;
- напади психомоторного характеру спостерігаються раз на півтора-три місяці;
- епістатус у пацієнта спостерігається один раз на чотири-шість місяців;
- психічні ускладнення хвороби помірного ступеня, мінімальні зміни особи;
2-ю групу інвалідності встановлюють у випадках, якщо:
- частота генералізованих нападів становить 4 і більше разів на місяць;
- парціальні напади спостерігаються понад п'ять разів на добу;
- психомоторні напади зустрічаються більше одного разу на місяць;
- епістатус спостерігається більше разу на два-три місяці;
- психічні функції порушені у вираженій мірі, що призводить до неможливості повноцінно контролювати свої поведінкові реакції, до повноцінної роботи, навчання, самообслуговування.
Епілепсія — це стан, який вимагає індивідуального підходу до лікування та підтримки. Важливо, щоб пацієнти отримували не лише ефективне лікування, але й підтримку у справах щоденного життя, спрямовану на поліпшення їхнього благополуччя та включення в суспільство.
AnnaMihaylova 30 січня, 13:16
Ну из интернета я тоже могу взять прочитать,мне нужны реальные подтверждения.У меня просто приступ что сознание потеряла,очнулась и норм.После каждого приступа 3-4 суток элементарно ходить не могу,все тело сводит из за судорог.Множество травм головы,вывихи сустава,выбито половина зубов.Из за приема лекарства частичная потеря зрения.И множество других признаков,за некоторые даже стыдно говорить.
evita 30 січня, 13:22
AnnaMihaylova 30 січня, 13:32
sweta83 30 січня, 13:44 1
Якщо в вас Епі до проходьте обстеження. Всеодно еег покаже. Скажіть так і так в місяць 5-7 тяжких нападів. Скажіть що непамятаете. Високий поріг травм! Добивайтеся! Тих 3000-3500 т. Грн хоч на ліки буде. Пишу бо знаю шо це таке(в мене в дитини Епі)
AnnaMihaylova 30 січня, 14:14
sweta83 30 січня, 14:18
Apriori 31 січня, 13:53 1
які 3000? 2000 -2300 в кращому випадку. І якщо дадуть на рік - то кожен рік переоформлювати. Тут головне підібрати таких спеціалістів, які будуть допомагати, а не вставляти палки в колеса
sweta83 30 січня, 14:11
Може бути в місяць 1-3 а то і 10-20.вони по Епі активності дивляться сказав нам лікар
MarinaSand 30 січня, 14:33 5
Идите к семейному, берете направления и вперед обходить. Плюс просите еще направления к тем врачам, к которым обращаетесь часто. Потом отдаете все врачу. Нужны выписки с больницы, что вы там лежали, желательно 2 за год. И главное не мсек на самом деле, а комиссия в больнице. Вот приходите на нее и там рассказываете, как и что у вас происходит. Мой вам совет немного преувеличить. И у врачей тоже самое. Чуть больше говорите. Не 2-3, а 5. Ну и такое. Это в общем за прохрждение, не за эпилепсию.
irina1969 30 січня, 14:50 1
Во первых прибавляйте колличество приступов для врачей..лично я дочку в больницу не ложила оформили типо дневной стационар в телефонном режиме с врачом оформлять стоит лишние деньги не бывают...
AnnaMihaylova 30 січня, 15:14
стационар это для меня самая самая большая проблема,так как я еще и сама с ребенком,мне совершенно не на кого будет ее оставить.
irina1969 30 січня, 15:22 1
irina1969 30 січня, 15:22 1
Gguty5 30 січня, 16:21
Ну звісно оформлюйте
Коментар видалено
Apriori 31 січня, 21:05
Коментар видалено
Gguty5 30 січня, 16:23
У мене у сестри шиза , була без інвалідності, так це в неї не важка форма , але літом оформила .
І правильно вам починати треба з вашого лікаря він випише вам направлення
AnnaMihaylova 30 січня, 16:45
шиза)))
Neonilla 30 січня, 18:07 1
Шиза :joy: