Книжковий фестиваль KyivBookFest (Київ, Почайна)

8-10 вересня 2023

Локації фестивалю працюватимуть у п'ятницю з 12:00 до 21:00, у суботу танеділю з 10:00 до 21:00

Книжкова виставка-продаж Перший поверх ТЦ «Gorodok Gallery». Вxiд вільний для всіх охочих. Просто приходьте та насолоджуйтесь. Ця локація дружня до тваринок, будуть зони з водою.

Галузевий форум (локації з подіями) Третій поверх ТЦ «Gorodok Gallery». Вxід задонейт на професійні книги для ЗСУ. Задонатити можна онлайн (https:/bit.ly/kbf0) та на місці. Радимо це зробити завчасно, аби не витрачати час на оплату. Для пільгових категорій вхід вільний. Вільно входити можуть: військові, ветерани, особи з інвалідністю, пенсіонери та діти до 12 років (в супроводі батьків). Для цього на вході необхідно показати документи, що підтверджують статус.

4 коментарі

 • le313 9 вересня, 18:08

  Дякую!
  Ще би було чудово почитати про ваші враження. Що бачили, де були, кого зустріли, що купили? :eyes:

 • Anonym 9 вересня, 20:31

  Дуже схоже на Книжковий арсенал (Мистецький арсенал). На вулиці (вхід з внутрішнього двору) продаж книг, на 3 поверсі ТЦ (Почайна холл) проходять зустрічі з різними авторами, також представлені деякі видавництва.
  Були на зустрічі з Данилом Яневським, Сєргою.

 • Anonym 9 вересня, 20:35 1

  Зображення
 • le313 10 вересня, 21:30

  @Anonym :heart_eyes: Вітаю з чудовими обновами і щиро дякую, що поділились враженнями. Йду пошукаю анотацію до Фізики, має бути щось цікаве :nerd:

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Повернутися до Клубу