Допомога переселенцям

Доброго дня! Все надіялися що це все закінчиться але поки що стає тільки гірше (

Нас сім'я з п'ятьох людей ми самі з лівобережжя Херсонщини а саме з Голої Пристані 

В будинок вселилися кацапські солдати і надії що нам буде куди повернутися все менше

Може хтось підкаже як нам потрібно діяти 

Може десь це потрібно зафіксувати і подати заяву

А також може хтось підкаже може можна ще оформити допомогу крім ВПО

Ми з чоловіком знайшли тимчасову роботу і допомога від держави кожен місяць але знімне житло дуже дороге 

Буду вдячна за будь-яку пораду 

Всім мирного неба :blue_heart::yellow_heart:

Темы: Война в Украине


Теги: допомога впо

15 коментарів

 • maksim 23 травня, 21:27 1

  Тільки міжнародні фонди гроші виплачують та гуманітарна допомога . Залежить від того , де Ви зараз живете . Більш нічого . Таких людей багато . На жаль превеликий ситуація дійсно погіршується, бо все дорожчає . Коштів не вистачає , гуманітарна допомога лише частково покриває потреби людей . З житлом погана ситуація . ВПО шукають безкоштовне проживання або більш менш дешеве , бо інакше це тільки виїздити за кордон . Скрутно люди живуть. На рахунок житла не знаю. Бо мені траплялись ВПО які все втратили . Або в кого вціліло частково . Люди подали на компенсацію .

 • samsanty 23 травня, 21:48 10

  Вам треба написати на ел.пошти звернення в обленерго, нафтогаз і т д , що ви там не проживаєте, а послугами користуються окупанти, і прикріпити свої довідки впо. Це на майбутнє, можливо розроблять якийсь механізм компенсації, поки його немає, але про всяк випадок .

 • 2 коментаря
 • Pustogor 24 травня, 09:59 2

  @natashka40 Це правильна порада, справді.
  Компенсацію за втрачене житло ви не отримаєте, якщо будинок не зруйнований і не пошкоджений.
  Треба заяву в поліцію подати, заяву про злочин - протиправне заволодіння вашим майном. І домагатись досудового розслідування. Зараз це видається несерйозним кроком і грошей прямо зараз з цього не отримаєш, але це треба робити.

 • Pustogor 24 травня, 10:03 2

  @natashka40 До речі, і щодо комуналки це не зайва дія. Обслуговуючі компанії зважають на становище, проявляють розуміння і все таке, але це їхні гроші, заробіток, і післязавтра ви можете опинитись боржниками, якщо ніяк не заявляєте про стан справ.
  Це, звісно, не допомога порадою, а застереження, але зверніть увагу і на цей бік справи.

 • Aleksuha 24 травня, 11:31

  @Iolanta Так все правильно,ви написали і таких будинків,з тараканами ціла купа.А ще ж скільки таких,що бідні люди і незнають що кацапня заселилась:pensive:

 • natashka40 24 травня, 10:51

  Дякую! Просто не знаю що робити далі....

 • samsanty 24 травня, 12:16 1

  А ще хочу вас підтримати, я теж з Херсонської обл, але з Правобережжя. Зараз наш край під постійними обстрілами, вже центр села розбили. Але вірю, що як звільнять всі території і війна закінчиться, то буде відбудова наших міст і сіл. Аналітики прогнозують вливання інвестицій, тому я себе цим заспокоюю. Головне, щоб цілими і живими лишитись і було куди повернутись.

 • Katrusya 24 травня, 11:26 3

  Нажаль, більше майже ніякої. Теж переселенці, крутимося, як можемо, економимо, хоч обидва з чоловіком працюємо. Як не дивно, більше допомогу отримують ті, хто не працює, бо у них є час ходити і стояти у чергах, а я в цей час працюю

 • Aleksuha 24 травня, 11:39

  Обов'язково повідомити комунальні служби,щоб потім недовелось вам за нечисть платити.Щодо допомоги,то фонди,але так здається сім'я велика,тих пару кг круп,біда тай годі.Юнісеф допомагали,NRC...

 • natashka40 24 травня, 17:33

  Дякую

 • maksim 24 травня, 14:54

  А ще що хотіла написати . Міжнародні фонди вже проводять опитування на рахунок зимівлі 2023/2024 року , про нагальні потреби населення . Тому будьте уважні до всіх допомог там , де Ви живете , щоб отримати необхідне .

 • natashka40 24 травня, 17:33

  Дякую

 • Katusha 25 травня, 11:21

  Переїздити в те місце, де Ви зможете забезпечувати свою родину, всі ми віримо, що цьогоріч війна скінчиться, але навіть в кращому випадку це заморожування конфлікту. Зараз вся соціальна допомога йде від міжнародних партнерів, вона може в будь-який момент припинитися.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Повернутися до Клубу