Вчимось разом 2

Дні йдуть, книжки змінюються. А ми продовжуємо навчання.Не відмовляємось від візуальних словників, а навпаки намагаємось їх активно використовувати.Здається, ну що можна з таким текстом зробити? Прочитати та й годі.

А можно провести квест!

Практика створення цікавинки за 5 хвилин (смаколик чи маленьку іграшку для призу підготуйте заздалегідь): обираєте з книжки 7-10 слів-речей, що знаходяться у вашому домі. Виписуєте їх і нумеруєте собі в послідовності викладу записок. Пишите записки (плюс у ваше вивчення мови), розрізаєте їх і розкладаєте на відповідні місця (згідно списку), в кінці кладете сюрприз (в нас це якась маленька цукерка чи інший смаколик). Наприклад, перша записка "mesa - стіл" видається дитині, вона самостійно чи з вашою допомогою шукає відповідне слово у книзі й біжить до столу, уважно на нього дивиться й баче наступну підказку - "plátanos- банани". Відкриває ящик з бананами в холодильнику й далі біжить до "sofa". 

В мене за смаколик, навіть, старші хлопці по всій квартирі бігали))) Ех, я б і сама за смаколик пробіглась би)))

Темы: детские книги

4 комментария

 • oksana_14 12 мая, 19:40

  Дякую за ідею:wink:

 • Marys 12 мая, 20:07

  Будь ласка

 • Kroshkin_dom 12 мая, 22:01 1

  Вам бы принтер и ламинатор в помощь. Такие штуки хорошо через разные игры учить. Самые простые типа мемори. Когда все карты парами идут. И надо собирать пары. Ну а так можно типа горячей картошки. Берёте что-то в руки и надо передать предмет быстро назвав слово из какой-то темы, например фрукты. То же съедобное-несъедобное можно, если есть мячик под рукой. Без предметов можно по кругу называть слова из темы, и кто не может назвать выбывает, и так пока не останется один. Если тема исчерпана, давайте следующую.
  Подходит для закрепления материала.

 • le313 14 мая, 17:48

  Дуже круто! Дякую за ідею, Марічко. Я би теж за смаколики побігла :yum:
  Весь минулий тиждень не контролювала синову англійську і сьогодні просто плакати хочеться, бо без маминого контролю не робив нічого :see_no_evil::confounded:

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб