ЕЕту та генії, Еету та потворна родзинка.Странная книга на гране или как нужно уметь смеятся над собственными недостатками, Книжный клуб

Сегодня делюсь своим самым большим удивлением и открытием финской литературы истории про ЭЭту. Собственно, эта книга и сподвигла меня сделать весь заказ по издательству.Хочу всех предупредить, если вы считаете себя консерватором и снобом с укорененными взглядами на поучающую и формулирующую правильное поведение литературу, то советую отойти от своих мониторов и мобильных устройств, так как в этой книге много все, что Вам может не понравиться.Первое - мальчик дружит с тенью!!!! Дада, "уявный" друг. Второе - мальчик поддается влиянию этой тени и третье -местами, мальчик не очень любит своих близких и дальних родственников. А так же в книге много издевок, обзывательств, недовольств и насмешек со стороны ребенка.Но, если отбросить все устаревшие взгляды на воспитание, то ясно, что тень - это обычные чувства ребенка, между тем, что заставляет его слушаться родителей и собственное мнение.Такого рода книги позволяют осмыслить и посмеяться над собственными недостатками и неподобающим поведением. А еще, в ней много юмора, иронии и курьезных ситуаций.Книга исполнена в твердом переплете, мелованная бумага и яркая иллюстрация с особым шармом. Хорошее настроение Вам обеспечено.


18 комментариев

 • miros_ya 28 ноября, 22:51

  Мене завжди бентежить, коли подача - кількість ілюстрацій, кількість тексту - як для 4 років, але зміст такий, який особисто я , читала б дитині постаріше, яка вже краще розрізняє добро і зло :))
  Хоча мені дуже імпонує думка, що дитина/людина має повне право відчувати те, що вона відчуває: і не любов, і відразу, і злість, і заздрість, і... тощо. Але ось тут і дасться взнаки вміння розпізнати ці почуття і правильно скерувати подальші свої дії

 • knigi_detyam 28 ноября, 23:02

  Думаю, книга для віку 7+, тексту в ній більше, я просто розвороти із повними ілюстраціями фотографувала. Якраз для самостійного читання щоб дитина подужала главу за раз

 • miros_ya 28 ноября, 23:06

  А
  Ввели в оману:) Додайте розворотів із текстом.
  Самому читати таке?:)
  Книги сподобались, яка у них ціна?

 • knigi_detyam 28 ноября, 23:11

  Хотіла більше фото, пам'ять закінчилась)))
  Ох боюсь ціни писати, за один такий раз попала в бан до лс.
  Скажу так 5*11.
  так самому. Хотя. Син просив почитати 5 років. Ілюстрації сподобались

 • miros_ya 28 ноября, 23:32

  Мені здається, що й у 7 років потрібен коментар батьків до цієї книги.
  Пишіть у лічку, просто, там ніхто не банитиме

 • Julia2 29 ноября, 10:37

  Тут більше фото і опис http://maminobooks.com.ua/detskie-knigi/Eetu-ta-potvorna-rodzynka

 • Julia2 29 ноября, 10:42

  Мені здається книга цікавіша ніж на перший погляд. В свій час ми читали таку http://vivat-publishing.com/knygy/mamina-lyubov/ - вона м"якша та зрозуміліша маленьки діткам.

 • Marys 28 ноября, 23:03

  Я так і не купила їх, гроші закінчилися, може з часом... Дякую, що нагадали.

 • knigi_detyam 28 ноября, 23:05

  Прошу

 • mao23love 28 ноября, 23:10

  Наверное и для взрослых интересное чтиво)))

 • Julia2 29 ноября, 09:06

  Книга, как оказалось, со смыслом...
  Ниже дала цитаты.

 • Lesia_Bookhunter 29 ноября, 01:55

  раніше, я б сказала: що читати треба гарну літературу, з гарною мовою, ілюстраціями... і таке інше :) зараз я теж так вважаю, але щодо цієї книги скажу так: "книги всякие нужны, книги всякие важны" :)
  До мене це прийшло з досвітом материнства, коли в певний етап розвитку дитини сам починаєш шукати книжки, які розвязують певні ситуації, чи проблеми. отже, якщо в кого є потреба в такій книжці, то значить, вона хороша :) просто її не треба купувати аби було. а треба, коли вже шукаєш вирішення проблеми. така моя думка.

 • Julia2 29 ноября, 09:03

  В этой книге все глубже и серьезнее чем кажется. Пошла ее гуглить: "У книзі «Еету та потворна Родзинка» порушується проблема, з якою стикаються всі багатодітні сім’ї — ревнощі старшої дитини до молодшої.
  Подробнее: http://maminobooks.com.ua/detskie-knigi/Eetu-ta-potvorna-rodzynka"

 • Julia2 29 ноября, 09:05

  "«Еету та потворна Родзинка» - повість сучасної фінської письменниці Тейї Реколи. Це історія про появу в домі нового члена родини, меншої сестрички Еету. Дівчинка здається йому потворною. Вона, як і всі новонароджені немовлята, зморшкувата, тож Еету вигадує їй прізвисько – Родзинка. Батьки не розуміють переживань хлопчика, вони чекають від нього захвату сестричкою і ніжної турботи. Авторка створює ряд комічних ситуацій, в яких Еету з дитячою безпосередністю намагається позбутися Родзинки. Та поступово серце хлопчика тане, і Родзинка перетворюється на молодшу сестричку Міісу. Сповнені гумору та іронії ілюстрації фінської художниці Мерві Ліндман вдало доповнюють і розвивають текст письменниці. Книжки про Еету можна рекомендувати для читання батьками дітям (4-5 років), а також для самостійного читання (6-7 років)."

 • miros_ya 29 ноября, 12:16

  І я про це кажу: всі почуття мають право бути, не можна соромити дитину за ревнощі чи злість, але потрібно навчити, що це, все таки, негативні почуття, навчити їх долати конструктивно. Самому вчасно помічати і реагувати.

 • Julia2 29 ноября, 12:30

  А я б сказала, що треба читати батькам, не усі розуміють, що "усі-пусі" з молодшим травмує старшого, адже він теж дитина. Батьки доволі часто самі спонукають до таких почутів.

 • miros_ya 29 ноября, 12:34

  А я за те, щоб читати разом цю книгу :) І в 7, і в 8

 • Julia2 29 ноября, 12:35

  +++

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться