Бібліотека Крихітки. Три хітові новинки

 

 

Готуючи огляд про наше читання від 3 до 3,5 р. (так, незабаром напишу), зрозуміла, що книг одного видавництва в нас непристойно багато у фаворитах. І якщо б не існувало другорядних соціально-побутових проблем :rofl:, їх було б іще більше - от якось дуже вдало їх видання потрапляють у нашу домашню бібліотеку. Учора отримали три їхні новинки. Ну що сказати - уже прочитали :rofl:. І вам рекомендую :thinking:. Кому? Прихильникам Дональдсон, любителям моря та оповідок із дитинства на колінах у дідуся та авантюристам-мрійникам. Чудова література для спільних читань.

"Лікарка Плямка" цілком прогнозовано сподобалася Марго. Вірші Джулії Дональдсон та вже знайомі малюнки Сари О'Ґілві по книзі "Слідча Неллі" сумнівів не викликали, єдине, що цікавило, переклад, бо над текстом працювала Катерина Міхаліцина, яку я поважаю, але її "Дональдсон" ми ще не читали ;) Чудова робота - читається легко і цікаво. 

         

А далі не спойлеритиму :sunglasses:. Історія така хороша, що я мало не заплакала, а дитина навіть трохи спереживалася. Для пропрацювання емпатії хороший старт. Кінець, звісно, хеппі :hugging:

"Море історій"

Те, що книга наша, зрозуміла з анонсу. Обкладинка з дівчинкою, дідусем і морем - це наша тема. Раніше писала про Стіну і дідуся.

А ще мені дуже подобається такий акуратненький формат книжок, які довші, ніж 32 сторінки, - їх зручно читати. Для порівняння розмірів ще одні наші улюблені мишаки.

  

Затишна книжечка, щоб читати в обіймах :hugging:. Гарні історії дідуся про дрібнички-дурнички з милими малюнками.

                 

"Стоповерховий автобус"

Абсурдний сюжет, який так часто полюбляють дітки :joy:. Не треба шукати в ньому логіки :rofl: - це ж ми собі шукаємо, а дітям не треба. Автобус, якому не відомо про аеродинамічний спротив, ми можемо побачити бонусом наприкінці історії. А кого він везе і куди, можна розглядати довго - книжка наче вімель ;) Кожен із нас прочитав про своє: дитина розважилася, а для мене це така романтично-наївна історія про внутрішню свободу, яку ми часто втрачаємо в повнолітті.

       

8 комментариев

 • Комментарий удалён

 • le313 23 февраля, 16:35

  :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Вітаю з вдалими книгообновами. Також чекаємо Лікарку Плямку і Стоповерховий автобус, хоч ми всі вже дуже великі для цих книжок) От і мені було цікаво, як переклад у Плямці. Хоч Міхаліцину дуже любимо.
  А "Море історій" ще не бачила , тому ДЯКУЮ за цей чудовий огляд! Марго – неймовірна:two_hearts:
  Відповісти

 • zoria_zaycheska 23 февраля, 16:38 1

  Лесю, дякую. Та мені теж не по віку, а яке задоволення :rofl: Переклад дуже легко пішов. Цікаво, як вам піде. Дякую ;)

 • Gnomiki 23 февраля, 18:16

  Дуже приємно спостерігати по фото, як росте Крихітка) Вітаю із чудовими книжками!

 • zoria_zaycheska 23 февраля, 20:47 1

  Дякую, Віро:) У такому віці справді діти ростуть швидко. Книжковий клуб дає можливість спостерігати ще й за цим :sunglasses:

 • HoAnna 23 февраля, 19:31

  Дякую за огляд!!! Я дуже хотіла книгу "Море історій", як тільки побачила її десь в новинках... Але мій її вже переріс... І Вашу книгу про "Стіну і дідуся" пам'ятаю Теж обожнюю такі теми!!! Думаю, Ви отримаєте велике задоволення, коли будете (пізніше) читати "Вафельне серце"))) Там ця ж тематика)) Також "Лікарка плямка" сподобалась і ілюстраціями, і стилем, і враженнями! А за "Стоповерховий автобус" смішно було від фрази "кожен прочитав про своє" :grin::grin::grin: Коротше, все сподобалось!!! Дякую, що пишете!!! Я от щось ну ніяк не можу зібратись написати...

 • zoria_zaycheska 23 февраля, 20:48

  Дякую, що зазирнули. Море історій - це любов із першого погляду. Без пояснень. Просто так буває. Дякую, що нагадали про Парр. І напишіть щось обов'язково, ми залюбки почитаємо

 • HoAnna 23 февраля, 21:32

  @zoria_zaycheska :grin: дякую, що заохочуєте!

 • Anjram 26 апреля, 23:24

  В мене вагон тих книжок з старшої . Їй 7 ..але ці такі круті))) що я хочу )) дякую за огляд

 • Комментарий удалён

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб