Какие книги на украинском языке читают ваши мужчины?

Дайте совет книголюбы или предложите какие книги читают ваши взрослые мужчины на укринском языке. Цель состоит  в том что бы расширить запас украинского языка для взрослого мужчины, хорошего преподавателя, лекции читает уже много лет, но на русском языке, последнии годы все лекции перевел на украинский, отчитывает чисто технически по бумаге как он говорит «в сухомятку». Если честно он сам даже не знает с чего начать. Работает и преподаёт в сфере реабилитации , здоровья и фитнеса. 

Найцікавіше — на аукціоні. Одяг та взуття від 10 грн!

→ Смотреть все предложения

9 комментариев

 • Julka 22 ноября, 18:54 1

  Книги Мирослава Дочинця подивіться

 • yatavav 22 ноября, 19:00

  Роджер Желязни. Хроніки Амбера.

 • PUSTUNCHIK 22 ноября, 19:24

  Мой старший брат фанат Роджера Желязны в 90х годах он перечитывал его книги по два раза. Я даже не догадывалась, что есть в украинской версии, только что заглянула в интернете очень даже достойный мягкий текст.

 • le313 22 ноября, 19:46

  Подивіться #НАШІ на карті світу. Коротенькі статті про видатних малознаних українців (вчених, митців, винахідників, дослідників і т.д.). Дуже гарний формат, бо кожна стаття на 3-4 сторінки. По статті щовечора: і цікаво, і пізнавально, і лексика з різних галузей знань, і має ефект завершеного читання.
  https://starylev.com.ua/nashi-na-karti-svitu-istoriyi-pro-lyudey-yakymy-zahoplyuyetsya-svit

 • Gannusia_Kvitkova 22 ноября, 20:29

  Мій друг читає Макса Кідрука, йому подобається

 • Ksjunia 22 ноября, 21:02

  Чоловік читав з недавнього всю серію про Відьмака, його брат читав 1984 Орвелла і Антикрихкість Насіма Ніколаса Талеба. Це залежить від того, чим людина цікавиться.

 • Lolaya 22 ноября, 21:15

  Мій чоловік російськомовний, коли взяв собі за мету говорити українською, йому не вистачало словарного запасу, так би мовити, як Сірко -все розуміє, хоче сказати щось швидко, але не може. Тоді він став читати книги українською. Не скажу що папа у нас поліглот і книжка - то улюблене його зайняття, але в дорозі
  часу повно, а вдома є книги, тому в бардачку завжди має бути книжечка. Йому, як не дивно, зайшли книги Любомира Гузара. Хоча релігійним мій чоловік ніколи не був і не буде, але у Гузара, була дуже гарна чиста мова, і мовні звороти, є чому повчитися, і тему можна собі підібрати. Це перше що знайшов Гугл, для дітей але тим не менше, його праці досить цікаві.

  Картинка
 • Lolaya 22 ноября, 21:15

  Картинка
 • Lynxx 22 ноября, 22:37 2

  Пратчетта він такий гарний українською.
  А ще науково популярні, з останнього "Чому нації занепадають".

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб