Осіннє читання

Покажу коротенько наше читання з дітьми - синові 7.7р. та доні 4.6р. Зараз читаємо

Мій братик телезірка - обрали через те, що доня зараз любить історії про малюків. Це почалось після народження двоюрідної сестрички)) Книга рекомендована на страший вік, але донька звикла слухати разом з братом доросліші книги. Тому нам гарно підходить)

Втеча дикого робота - новиночка від Вівату. Це друга частина пригод робота Роз. Дуже всім рекомендую! Із задоволенням прочитали першу книгу і відразу після виходу замовили другу. Слухають обоє дітей. Хоча спочатку доня відмовлялась через відсутність кольорових малюнків. Місцями малюнків немає зовсім. Але текст написаний легко та зрозуміло. Дуже добра історія про життя робота на дикому острові. Її дружбу із тамтешніми тваринами, любов та взаємодопомогу. 

Коротенько про сюжет. Перша  книга розпочинається з того, що коробка з роботом опиняється на березі острова.

Робот  звикає до дикого життя, а це не так вже й легко. Йому доводиться виживати серед тварин, які вважають Роз чудовиськом. Роботка вчиться маскуватись і поступово вивчає мову тварин. З часом завойовує довіру місцевих мешканців. Одно разу Роз ненароком руйнує гніздо і спричиняє загибель сім'ї гусей. Одне яйце вціліло і роботка опікується ним. Згодом з нього вилуплюється гусеня Яснодзьобик і Роз стає для нього мамою. Вона чудово дбає про нього та й про усіх тварин острова. Роз рятує від загибелі від морозу тварин взимку.

Чудове спокійне життя Роз та Яснодзьобика зруйнували 3 роботи, які прилетіли за роботкою, щоб повернути її виробникові. Усі тварини острова стали на захист Роз. І вкінці першої книги Роз зазнала значних ушкоджень і змушена була відправитись на завод для ремонту.

Друга книга - продовження історії. Після ремонту Роз опиняється на фермі, де сумлінно виконує свою роботу. Там вона подружилась з дітьми фермера. Але єдине її бажання - повернутись на свій острів...

Дальше ми ще не дочитали) Додаю трішки розгорток з малюнками. Але багато є зовсім без ілюстрацій.

 

Без доньки син слухав Залізного вовка. Цю книжку він обрав сам. Любить він ось такі механізми як той вовк на обкладинці. Історія сподобалась. Хоча місцями було дуже сумно від поведінки батька головного героя...Надзвичайно жорстоко віднісся до свого єдиного сина, а потім і дружини. Але вкінці він був покараний.

Додаю фото малюнків - їх небагато, але мені вони дуже сподобались.

Стосовно самостійного читання - син дочитав останню книгу про детектива Фуагре. Гарно пішли ці книги. Зручний шрифт, багато малюнків.

І наостанок похвалюсь своїм вчорашнім "уловом" на олх. Дуже дешево та ще й у своєму місті придбала 28 книг по мультиках Дісней)) Деякі корінці потріпані життям, але більшість в чудовому стані)Вже встигли кілька книг прочитати. 

Текст в деяких "куций", але так як мультики діти люблять, то дуже тішились цим книжечкам))

19 коментарів

 • HoAnna 20 вересня 2020, 15:32 1

  Дякую за огляд! Мій братик телезірка - дуже весела книга! Інші не читала) Обкладинка книги про детектива вся така в французькому стилі, і ще й прізвище таке, що одразу сприймається як детектив ФуагрА :grin::grin:

 • Oksana_Kh 20 вересня 2020, 15:40

  Дякую, що завітали)
  Там всі герої з французькими іменами)) Синові спочатку важкувато було, а потім навіть сподобалось)

 • HoAnna 20 вересня 2020, 15:58

  @Oksana_Kh Дякую, буду знати))

 • alena_danilchenko 20 вересня 2020, 17:02 1

  Поздравляю с отличным уловом))) моя дочь на таких диснеевских книжечках вычитывалась,очень нравились они ей.

 • Oksana_Kh 20 вересня 2020, 17:04 1

  Дякую) і ми теж придумали використовувати їх для самостійного читання) побачимо, чи вдасться

 • Jyljcja 20 вересня 2020, 17:56 1

  Дякую за огляд! Якраз думали чи не придбати Залізного вовка і Дикого робота)

 • Oksana_Kh 20 вересня 2020, 19:54

  Дякую, що завітали) Надіюсь, що і Вам сподобаються, якщо придбаєте

 • le313 20 вересня 2020, 19:12 1

  Вітаю з гарними обновами! Аристокоти дубль чи відрізняються від тої, що вже маєте?
  Дуже доросле і цікаве ваше читання :nerd:
  Також із задоволенням почитали б усе, що ти показала, але нічого з цього не маємо :person_shrugging:
  Навіть не думала, що Дикий робот такий цікавий.
  Дякую за гарнезний огляд :love_letter:!

 • Oksana_Kh 20 вересня 2020, 19:31

  Дякую, Лесічко:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: трошки розписала про Дикого робота, бо дуже нам сподобалась. Історія спокійна, особливо початок. Але потім сюжет набуває обертів. Великої кількості пригод чи заплутаного сюжету немає, тому чудово підійшла і для Настусі)
  Аристокоти дубль) все ще хочу придбати таку як у вас є про цих котиків)

 • Kosmonatka 20 вересня 2020, 20:31 1

  Оксанко, чудові книги, цікаве читання! Дякую за огляд продовження Дикого робота! Залізного вовка теж собі примітили. Максимко молодець в плані самостійного читання!

 • 4 коментаря
 • Oksana_Kh 21 вересня 2020, 08:46

  @Marys Мене більше вразив батько, його жорстокість до сина, до дружини, до тварин... Стосовно тюхтія, то не знаю чи хлопчик міг бути іншим, адже він жив в багатій родині і це дуже вплинуло на його характер, вміння.
  Дикий робот дуже нам сподобався, тому більше на ньому в огляді зупинилась))

 • Marys 21 вересня 2020, 09:13 1

  @Oksana_Kh В мене кума пішла в психіатори і ми нещодавно мали гарну розмову про життя, залежності,манії. В батька тут реальні проблеми. Я б йому поставила діагноз шизофренії і сину, доречі, теж. А в кінці у всіх був синдром масового психозу:joy:
  Для стімп-панк повісті це нормально :grin::grin::grin:
  З іншого боку добре, що моя дитина має голос і може говорити зі мною, своїм батьком, має право вибору. А головне, реагує на читання, не просто, а аргументуючи свої вподобання. Отже, книга проаналізована, умовиводи зроблено, головну функцію нею вже виконано. З легкістю відпускаю її в світ)

 • Kosmonatka 26 вересня 2020, 22:31

  @Marys Я б придбала) дякую.

 • Profesora 20 вересня 2020, 23:14

  Дякую велике за огляд! Особливо за Залізного вовка, та й за все, усе як завжди у віш іде)))

 • Oksana_Kh 21 вересня 2020, 06:27

  Будь ласка) не скажу, що Залізний вовк -це маст хев. Швидше ні) але стімпанк для нас нове і, мабуть, таки синова тема)

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Повернутися до Клубу