Наші новенькі книжечки

Обіцяла показати свої останні покупочки. Дещо вже встигли прочитати) 

Ось такі купила на барахолках

Читаємо Зубси - дітям подобається) Навіть трішки ретельніше стали чистити зубки) Крім пригод діток та їх зубчиків, у кнтжечці багато корисних та цікавих фактів про зуби.

Пес Мані - комікс новинка від Віват. Великого формату, обкладинка м'яка. Сторінок багато - 160. Ще не читали, зробила фото розгорток для ознайомлення. Всього видали 3 комікси з цієї серії

Ангел у Пащі Диявола сподобалась після огляду Лесі https://kashalot.com/club/post-29724373/

З Книгарні Є приїхали ось такі книжечки

Про Чі ми позичали, а тепер замовили собі. 

Агенти домашніх тварин - новинка від Рідної мови. Вже встигли прочитати. Книжечка гарно ілюстрована і малюнки на кожній розгортці. Розповідається тут про дівчинку Кеті-Е (ім'я мені було важко читати, потім ту букву Е упускала), яка любить електроніку, програмування та тварин. Буква "Е" в імені - це скорочено від  слова "електроніка". Вона змайструвала робота Ті-бота і вони разом допомагають тваринкам та власникам тварин, якщо їх улюбленці захворіли, потрапили в біду або потрібно знайти вигулювача собак. Фактично, в книзі розповідається про один день з життя Кетті-Е. Вона зранку зробила список справ і втілює його в життя разом з Ті-ботом.

Син дуже любить пригоди роботів. А зараз діти люблять отакі історії про домашніх улюбленців (особливо котів), тому книга їм однозначно сподобалась.

Трішки розгорток

І остання посилочка приїхала з Буклі. Дуже дякую elili  за підказку в шукалці! Про незвичайну принцесу коштувала 12грн)) її почали читати як тільки розпакували посилку) Решта - по 35грн))

Ще одна посилочка їде з Якабу, але то вже інша історія, тобто допис))

Дякую всім за увагу)

Пока вы это читаете, кто-то покупает классную вещь меньше, чем за 50 грн на аукционе.

→ Смотреть все предложения

17 комментариев

 • alena_danilchenko 31 июля, 21:56

  Классное у вас пополнение,поздравляю))) Моей дочери очень понравилась Школа чаривных тварын,купили вторую часть ,сказала будет собирать всю серию

 • Oksana_Kh 31 июля, 21:58 1

  Дякую! Трохи вагалась з покупкою Школи чарівних тварин, бо серія там не маленька))) але цікаво спробувати, бо читала багато хороших відгуків.

 • Mish15 1 августа, 11:10

  @Oksana_Kh На який вік взяли Школу чарівних тварин? Дякую.

 • Oksana_Kh 1 августа, 11:44

  @Mish15 Синові 7р.6міс

 • Natura 31 июля, 22:00

  :face_with_hand_over_mouth:на этой неделе Чи приехала, малой жалеет котика и не хочет читать :persevere:
  Хорошие обновки

 • Natura 31 июля, 22:01

  На букве вышла Чи 108 грн с бесплатной доставкой, кстати.

 • Oksana_Kh 31 июля, 22:08

  @Natura Ми позичли першшу та другу книгу, потім дивились мультик. А тепер замовили і собі))

 • miros_ya 31 июля, 22:15

  І як вам про принцесу? Я її боюся чогось :) Можливо, колись натрапила на чиєсь «фе», а можливо, сама гортала і по діагоналі читала та не сподобалось - не пам’ятаю, але вже багато років обходжу її стороною :laughing:

 • Oksana_Kh 1 августа, 07:44

  Нуууу, можливо щось в цьому є)) Малюнки так собі, сюжет теж такий трохи специфічний. Але дітям сподобалась, бо доня любить про принцес)) А синові про телебачення. Та й ціна 12грн)

 • babyzone 31 июля, 23:07

  Как Вам история науки? Видела в живую о космосе с этой серии, полистала, иллюстраций совсем мало не понравилось, по тексту ничего.

 • Oksana_Kh 1 августа, 07:46

  Ми лише вчора отримали посилку і читати ще не встигли. Погортала, то наче гарна)

 • babyzone 1 августа, 09:45

  @Oksana_Kh Ну, в этом издательстве текст всегда хорош, грамотно подобран и если перевод, то достойный. Мне не понравилось просто оформление, начиная от интегральной обложки, иллюстраций, расположение текста. Эту книгу осилит только старший усидчивый школьник. Это только моё мнение. Может науку подали иначе.

 • Oksana_Kh 1 августа, 10:08

  @babyzone Мені оформлення сподобалось, інтегральну обкладинку люблю)) а ціна 35грн, то взагалі окрема приємність))

 • Kreminski 1 августа, 11:14

  Мої вітання:hugging: «Зубси» у нас теж дуже читаються))) а «Історію науки» зібрали всі з цієї серії)) мені вони гарні)) якщо не помиляюся на книзі 9+ чи 10+) на цей вік — чудово зроблені)))
  Як легко за книгами угадати, хлопчик чи дівчинка:sweat_smile:

 • Oksana_Kh 1 августа, 11:48

  Дякую:heart_eyes: Максим слухав про принцесу Іванну, Настя про робота і обом сподобались:wink: але так, як вибирають, то проскакує дівчачо-хлопчаче:laughing: Історія науки мені теж сподобалась

 • le313 1 августа, 11:32

  :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
  Вітаю з обновами. Все дууууже гарне! Теж хочу комікс про Мані.

 • Oksana_Kh 1 августа, 11:50 1

  Дякую :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: дуже тішимося з дітьми:slight_smile: єдина проблема - бракує місця на полицях:rolling_eyes:

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб