Прочитане з дитиною 3.5 роки

Прочитане з донькою за останні 2-3 місяці.

Причому на загальне фото потрапило не все (декор принцесами ідея моєї малої читачки)).

Ось фото книжечок ближче, розвороти не фотографувала, але якщо когось цікавить якась книжка ближче сфотографую і викладу в коментарях.

Найбільш зачитані і вже практично вивчені мною на пам'ять це Ян і Янеке та Маша і Ойка. Однозначно рекомендую ці книжечки на 3-4 роки, хоча обидві і мають незначні і, в той же час, досить прикрі недоліки. Янеке спочатку мала бути, мабуть, Лесею, бо в книзі подекуди зустрічається це ім'я. Та й загалом є недоліки в редакції тексту(. Але сама книжечка неперевершена, історії діток дуже чіпляють (перевірено на двох моїх)). Окремої уваги заслуговують ілюстрації - чорно-білі, але привертають увагу і дуже доповнюють атмосферу книжки. Шкода, що в Україні видали тільки дві частини цих історій.В Маші і Ойці є невідповідності ілюстрацій тексту. Я цього не помічала, але донька уважніша). Проте книжечка дуже казкова та дитяча.Далі в нашому рейтингу Улюблені вірші і Засиналочки. Останню взяли в бібліотеці і ніжно полюбили, треба мабуть собі купувати.Далі Пригоди Песика і Киці та Розумна собачка Соня. Донька обидві слухала із задоволенням. Розумна собачка Соня ще не завжди їй цілком зрозуміла (особливо  тонкий гумор в цих оповіданнях), але все одно подобається.Серед інших книг не можу виділити якихось найулюбленіших. Всі прочитані, до багатьох періодично повертаємося. Серія Маленькі дослідники в нас новинка, ще повністю не прочитали, але бачу що без діла не лежатимуть.

Ще кілька книжечок, які брали в бібліотеці і вже віддали, але я сфотографувала для історії.

Дуже сподобалась нам обом Де народжуються плюшеві ведмедики. Гарні ілюстраціїі і цікава історія. Шкода, що в бібліотеці карантин і не можна знову її взяти(

Отак коротко про наше читання. Окремо постараюся зробити пост про читання сина, в нього воно вже самостійне. От тільки не знаю коли...)

14 комментариев

 • Shopaholic_UA 24 марта, 15:10

  Дякую за такий гарний огляд! Саме в пошуку для донечки 3.5 років)

 • IrynaPanchuk 24 марта, 15:44

  Будь ласка)

 • le313 24 марта, 15:29 3

  :heart_eyes: ого! Як ви багато читаєте!!! Все дуже гарне! Декор просто чудовий :princess::dancer:

 • IrynaPanchuk 24 марта, 15:44 1

  Читаємо перед сном, в обід і ввечері. А оскільки засинати донька не дуже любить, то виходить багато)

 • Oksana_Kh 24 марта, 17:44

  Дуже гарне у Вас з донею читання)) ми оце теж дочитали Машу і Ойку, але в нас видання від Школи. І Ян і Янеке в нас суперхіт)))

 • IrynaPanchuk 24 марта, 17:50

  Дякую! В Школи теж Маша і Ойка гарненькі, дарувала таку племінниці. А нашу купила вживаною

 • Gnomiki 24 марта, 17:50

  Дуже крутий стосик на 3,5 роки! Молодці!!

 • IrynaPanchuk 24 марта, 18:11

  Дякую!

 • morda_panda 24 марта, 20:16

  Як Вам кузяки-бузяки?

 • IrynaPanchuk 24 марта, 20:32

  Сподобалась! Для доньки це була перша книжечка з інопланетною тематикою, вона дуже всьому дивувалась, але сміялась і просила перечитувати). В мене теж враження позитивні

 • mamamashy 25 марта, 05:46 2

  У автора книжки "Де народжуються плюшеві ведмедики" є ще одна книжка такого ж плану "Тортик для котика". Моїй доньці вона навіть більше подобається, ніж про ведмедиків. Якщо не читали, то дуже рекомендую.

  Картинка
 • IrynaPanchuk 25 марта, 09:32

  Дякую, обов'язково подивлюсь!

 • vvalush 28 марта, 09:47

  Які молодці:thumbsup: дуже класна підбірочка)

 • IrynaPanchuk 28 марта, 16:13

  Дякую!

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб