#10_лет_КК "Самые-самые"/ Початок книжкової історії

Чому початок? Бо мені лише 10 і я лише 7 з них читаю, а ще так багато нечитаного!

Привіт усім! Я Конкордія. І це мій перший огляд книжок від власного імені))))) Раніше я вже писала 2 огляди (мама змусила виставити сюди, але ми домовились що я не підписуватиму їх – стрьомно було). Тут https://kashalot.com/club/post-24663329/ і тут https://kashalot.com/club/post-24325901/

 І ось я наважилась тому не судіть дуже суворо.

Отже моя десятка « Най- Най»…

1.      Найулюбленіша серія книг))))

Суперкруті- Аудгільд Сульберг

Суперкруті – остання серія книг яку я прочитала вже після зимових канікул. Для віку від 9 до 12 років. Мені 10)))))

Цікаві книги про головну героїню - Анне Беа Вік та її пригоди. У неї є найкращий друг Нільс.  Він та ніхто інший може називати головну героїню - Аннебіна)))) Мені вона дуже сподобалася, бо там діти зовсім трішки старші за мене і розповідається, як Анне Беа боролося з стервозними дівчатками їхнього класу)))) В нас в класі також бувають різні ситуації, тому дуже переживала за Аннебіну.

2.      Найулюбленіший жанр книг))))

Це…..- Фентезі!!)))Та найулюбленіша книга цього жанру – Невермур   Джессіки Таунсенд)))))

Історія про дівчинку яку звати- Морріґан Кроу та її  випробування. Я не хотіла починати її читати, не саме цю книгу, а просто не хотіла читати. Карантин – це святий час нічогонеробіння! Та ще й сніг випав! Але моя мама знає дію чарівного М! М-мотивація! Тож я почала, а вже після перших 20 сторінок важко було відірватися.

 Морріґан Кроу була         «проклятою» , її повинні були вбити у ніч на Вечоріння. Але з’явився Юпітер Норт та забрав її. Вона почала жити у Невермурі. Там вона проходила випробування до Товариства Дивообраних.

3.      Найочікуваніші книги))))

Щоденник слабака 11, Невермур 2 та будь-яка книга від Девіда Бадділя українською мовою.

4.      Найненависніша книга))))

Читаємо по складах L. До школи я ніколи не читала книжки з цими рисками. В 1 класі нас змушували читати такі книжки після букваря, а я не могла це читати. Мені заважали риски. Я читала перед 1 класом 85 слів за хвилину, а це мене тільки збивало. Бо читала я цілими словами. Потім мама поговорила  з вчителем і свободаааа і я можу читати як хочу! Але досі здригаюся коли їх бачу.

5.      Книга, що розчарувала 

Керрі Стівена Кінга

Подивившись фільм «Телекінез» 2013 рік, я захотіла прочитати цю книгу. Але у фільмі було так ефектно коли Керрі застосувала свої здібності в усіх на очах, а у книзі всі її надзвичайні здібності вмістилися лише на сторінки 4.

6.      Найулюбленіший дитячий автор - Девід Бадділь))))

Його книги «Ґеймпад для керування людиною» та « Агенція батьків» дуже цікаві, але дуже короткі. Їх вистачило лише на 2 вечори. Написані як «Щоденник слабака» - ніби-то писав підліток.

7.      Книга яку я хочу прочитати))))

Воно – Стівен Кінг

Я вже разів 20 передивилась всі екранізації Воно, але мама поки що не дає мені його читати(((

8.      Серія книг яку я хочу дочитати))))

Атака Титанів -  Хадзіме ІсаямаJ

Дуже крута манга. Більш детально на одній із попередніх тем « Книга задом на перед». Мій огляд тут https://kashalot.com/club/post-24325901/

9.      Найбідьша книга яку я сама прочитала))))

Гаррі Поттер та Келих вогню  -  Дж. Роулінг

Там 670 сторінок. 670 Карл!!!!! А взагалі книга дуже цікава ( Гаррі Поттер няфка))))).

10.  Найкреативніша книга)))))

Єгиптологія

Дуже велика книга за розміром , а не за кількістю сторінок. Там є дуже багато цікавого про мумій, фараонів та взагалі Єгипет.

Ну а це було ВСЕ

Усім гарного настрою!!! 

П.С. Пунктуация и орфография автора мамой не редактирована)))

55 комментариев

 • Lyannaya 15 февраля, 08:33

  Привіт, Конкордія! Це так класно, що ти у 10 років читаєш такі бомбезні книги! Кінгом здивувала - я ще жодної не прочитала, все збираюся))))

 • IrinaSav 15 февраля, 21:47

  Дякую))) Потім поділитеся враженнями від Кінга

 • Lyannaya 16 февраля, 08:32

  @IrinaSav Домовились)))

 • MasIn 15 февраля, 08:53

  Привет. Лайк от меня! Отлично написано. Многое я не читала. Гарри моя любовь. Помню читала Орден феникса. Плакала и читала. Я прочла за ночь, так как надо было вернуть.

 • IrinaSav 15 февраля, 21:48

  Я ще так не читаю((( За ОДНУ ніч!!!! Це круто!!!
  Але "картинки" замість слів при читанні бачу вже з 2 класу

 • MasIn 16 февраля, 08:19

  @IrinaSav Это вообще супер! У меня бывают моменты когда я не пойму, я прочла или фильм смотрела. А потом понимаю, что фильм ещё не снимали.

 • IrinaSav 16 февраля, 08:43

  @MasIn Буває теж саме:ok_hand:

 • Nat_Str 15 февраля, 09:02

  Привіт, Сонечко! Дуже дякую за твій пост! Моїй донечці влітку буде десять. Дуже цікаво, що читають саме її однолітки, які люблять читать. Дуже цінна твоя думка. Суперкрутих теж придбала, але це буде трішки на потім. Зараз читаємо казки дядечка Римуса і плануємо Джуді Муді!

 • IrinaSav 15 февраля, 21:50

  Джуді Муді обов'язково читайте! Вона така легка і весела! Читається дуже швидко))) Шрифт величезний!

 • Melisenta 15 февраля, 09:04

  Конкордія, привіт! Дуже цікаво було читати твій допис, в тебе гарний смак на книжки, і ти гарно пишеш :wink: гадаю, це взаємопов'язано :blush::star_struck:
  Ти крута дитина, читати такі книги в такому віці! Хай бажані книги завжди знаходять тебе :wink:

 • 4 комментария
 • MasIn 16 февраля, 08:21

  @Melisenta Где вы взяли? Хочу!)

 • Melisenta 16 февраля, 08:53

  @MasIn В АТБ були перед новим роком)
  Видавництво Талант, серія "Календар у кожну хату" ;)

 • MasIn 16 февраля, 09:33

  @Melisenta Пошла искать :) спасибо

 • le313 15 февраля, 09:34

  Дякую, Конкордіє! Прекрасний огляд! Розділяю твою нелюбов до книжечок зі складами, бррр(
  Суперкрутих і Невермур додаю до списку хотілок :books:.
  Пиши ще!

 • IrinaSav 15 февраля, 21:54 1

  Як тільки ще начитаю то обов'язково писатиму сюди огляди! Мене так привітно зустріли що хочеться лишитися))

 • Oksana_Kh 15 февраля, 11:01

  Дуже круто! Молодець!

 • IrinaSav 15 февраля, 21:54

  Дякую!

 • Profesora 15 февраля, 13:23 1

  Ну привіт, талановита Дитино! Я впевнена, що з таким гарнезним ім'ям може бути тільки дуже обдарована Дівчина, дякую тобі величезне за твій пост, в 10 років мати такий аналітийний розум, і так класно писати, ну респект і уважуха. Мамі окрема подяка за таку талановиту дитину і підтримку в усьому. До тебе буде велике прохання, пиши ще, так цікаво чути з перших вуст, а як воно сприймається дітьми, бо ми все ж таки пишемо про книги як дорослі:blush: а завжди цікаво як це сприймається дітьми, для яких ці книги, власне, і пишуться. Дякую тобі за сміливість, розум, талант і працю. З нетерпінням чекаю інших твоїх оглядів, Конкордія:blush:

 • IrinaSav 15 февраля, 21:55

  Скільки компліментів! ))) Постараюсь виправдати ваші очікування.

 • Naomy 15 февраля, 13:38

  Как 10? Только 10?! Точно 10?:grinning:
  :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
  Браво, браво, Конкордия!
  Ты удивительная девочка и невероятно талантливая! Очень хороший аналитический обзор. Спасибо тебе огромное за него! Всегда безумно интересно, что выбирают дети, какие книги им нравятся и почему.
  Про рисочки "по слогам" дай пять! :hand_splayed:Помню, как мне в школе было сложно с ними читать, т.к читала я уже достаточно бегло. А, вот, моему сыну, который сейчас в первом классе, эти рисочки как спасение. Т.к. чтение ему даётся очень не просто. Так, что все в этом мире относительно.
  Пиши обязательно ещё! Будем очень рады твоим отзывам и обзорам! :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

 • IrinaSav 15 февраля, 21:57

  Точно 10 поки що, але вже скоро 11! Ще кілька місяців лишилось.
  На смак і на колір фломики різні))) Тим і добре))

 • cat_helena 15 февраля, 15:26

  Супер! Мне очень понравилось! Приятно читать именно детские впечатления от детских книг. Мы, взрослые, все воспринимаем через свою реальность, а она совсем не такая. Обязательно пиши еще! С удовольствием буду твоим читателем!

 • IrinaSav 15 февраля, 21:58

  Читачем? Моїм? Клас!! Буду писати як тільки начитаю)))

 • cat_helena 16 февраля, 09:55

  @IrinaSav Именно, что твоим! Мне все время кажется, что со многими книгами все не так просто и красиво. Мы, взрослые тети, книгу нахваливаем, мол какая красивая, нужная и распрекрасная. А ребенок читает и думает "Какая скукотень" или еще что в том же роде. Поэтому лично мне твое мнение будет очень ценно.
  Только обязательно как-то выделяй свои посты от маминых:)

 • IrinaSav 16 февраля, 10:51

  @cat_helena Так і є. Я ледве домучила Тома Сойєра і Поліану, але школа - треба. Як можна радіти, що зламав спину? Як можна влазити в такі речі з інстинктом самзбереження у відключці як Том?

 • valusenka 15 февраля, 18:19 1

  Привіт, Конкордіє! Приємно познайомитись з такою серйозною читачкою! Тепер наступним кроком треба зараєструватися окремо :wink:

 • IrinaSav 15 февраля, 22:00

  Цікава пропозиція. варто подумати. Тільки боюсь що не буду так часто писати щоб аж на свій акк. Але щось придумаю щоб відрізнятися від маминих тем.

 • kcu34 15 февраля, 18:39

  Привет,Конкордия! Какое красивое и редкое у тебя имя!:bouquet::bouquet::bouquet:
  Я фанат Стивена Кинга с детства, скажи маме,что уже можно читать Оно, тем юолее ты уже фильмы смотрела по этому роману)))

 • 2 комментария
 • de_la_Fere 17 февраля, 13:35 1

  @kcu34 Тоже пришла заступиться за любимого писателя. Многие его экранизации рассчитаны на зрелищность, а романы напротив на ужас человеческой природы. В первую очередь Кинг показал буллинг, телекинез же был последствием стрессовой ситуации. Собственно старый фильм более соответсвует роману. А новые возможности кинематографа дают его романам вторую жизнь,но уже с оглядкой на современность.

 • de_la_Fere 17 февраля, 13:40 1

  Н счет Оно. Да,это страшный роман, но фильм в разы страшнее. В 10 лет читать Оно вполне допустимо,с той точки зрения,что главные герои первой части книги, как раз такого же возраста,а читать про ровестников это всегда интересно. Но вполне допускаю ситуацию, что и Оно может разочаровать. Все эти ужасы в книге не вполне в духе современности.

 • IrinaSav 17 февраля, 18:04

  @de_la_Fere Но я очень очень очень хочу прочитать

 • Svetlana_Ya 15 февраля, 21:33

  Вельми вдячна за твій огляд, змістовний, щирий і перший, але не останній, сподіваюсь! :clap::clap::clap:Тому що було дуже цікаво тебе читати! Повністю підтримую твоє відношення до пункту 4))))
  Взяла на замітку для підростаючого покоління пункт 1 і 3! Дякую!:sparkling_heart:

 • IrinaSav 15 февраля, 22:02

  Дякую! Буду ще щось придумувати.

 • Maryhanchik 16 февраля, 08:15

  И сразу в избранное, ТК у меня проблема - детские книги уже скоро ребенку читать ее буду, а в подростковой литературе я профан, и кроме Поттера и не знаю ничего. И так же надеюсь на своего читающего ребенка:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::joy:

 • IrinaSav 16 февраля, 08:44

  Є дуже багато у мене підліткових книг. Як дочитаю ще огляди зроблю.)))):stuck_out_tongue:

 • Maryhanchik 16 февраля, 23:56

  @IrinaSav Часодеи читаете?

 • IrinaSav 17 февраля, 06:26

  @Maryhanchik Поки не читала, в списку очікування. Щерби читала поки Королева часу.

 • Nata99 16 февраля, 09:52

  Оказывается, у нас тут есть скрытые члены книжного клуба!) Приятно познакомиться! )
  Моей племяшке тоже 10. Обязательно дам ей почитать. Может, и она вдохновится!
  Большущее спасибо!:blossom::blossom::blossom:

 • IrinaSav 16 февраля, 10:55 1

  Думаю я не одна "ховаюсь", просто перша "вийшла на світло".

 • mADAM_Elvira 16 февраля, 19:02

  Я у захваті! Вам потрібно писати і писати) дуже цікаво Вас читати, обожнюю дитячу невимушеність і відчуття гумору) я в 10 з задоволенням прочитала всього Гаррі, що був тоді у продажу. Обожнювала його!
  Керрі прочитала в цьому році, мене теж розчарувала. Я очікувала більшого.
  Вашого улюбленого автора відмітила для себе, куплю доні на майбутнє)

 • 1 комментарий
 • mADAM_Elvira 16 февраля, 19:52

  @IrinaSav Я трохи викладач) в університеті, правда. Але пам'ятаю ще з дитячих років, як мене вразило, що мій вчитель з малювання звертався до дітей на "ви". Це стало моїм принципом. Діти трохи інакші дорослі. Кращі.

 • IrinaSav 16 февраля, 19:57

  @mADAM_Elvira Мама теж, ну... викладач в університеті. А що ведете?

 • mADAM_Elvira 16 февраля, 20:02

  @IrinaSav Я не веду, допомогаю моєму вченому керівнику. Макроекономіку

 • morda_panda 16 февраля, 20:45

  Дякую, буду знати, що хрещенику купувати)))

 • marrry 17 февраля, 08:57

  Кора, ну что тут сказать... можно передать большое спасибо твоей маме за то, что воспитывает такую классную дочь? ведь не без ее участия растет такой талантливый ребенок)) а то, что ты талантливая, знаю давно. у нас в двух комнатах висят твои рисунки))) и письмо храним. такое теплое и домашне)))
  выбор книг меня немного удивил - есть очень серьёзные, мой 13-летний сын еще не добрался до них. а вот насчет ОНО полностью согласна с мамой - она страшная. я читала ее уже взрослой и до сих пор боюсь. и больше Киннюша не открывала после ОНО.
  11Слабак - это для меня новость. тоже теперь будем ждать.
  а вообще - заводи уже свой аккаунт на Кашалоте и пиши в КК. почему нет? было бы интересно читать твои обзоры и мысли о книгах.
  была очень рада тебя видеть и спасибо за обзор!!!

 • IrinaSav 17 февраля, 18:07

  Слабак англійською в мене вже 14-й є. Але українською наш гумор додають. Власний акк поки що не буду робити, бо не впевнена що зможу так часто розміщати огляди. Але однозначно буду іх відділяти від маминих.

 • miros_ya 13 марта, 08:39

  "Але моя мама знає дію чарівного М! М-мотивація! " - як мотивуєте? ))

 • IrinaSav 13 марта, 09:03

  М-це ціла система)))
  1. Наступна бажана книга купується/видається тільки після закінчення попередньої.
  2. "Плюшки" на вихідних отримуються по результатам активності протягом тижня (один із пунктів активності - читання)
  3. Інет завтра отримує тільки той хто вичитав необхідний мінімум сьогодні.
  І багато іншого))

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб