"Гуцулка Ксеня"

Мюзікл – каже вікіпедія.

Український артхаусний мюзикл – кажу я.

Допрем’єрний показ у к/т «Правда», м.Дніпро, 27 лютого 2019 року, з участю автора сценарію, режисера та продюсера Олени Дем ’яненко, акторок Варвави Лущик та Катерини Молчанової, запалював публіку перед фільмом гурт «Вертеп» (м.Дніпро).

Актори:

Ксеня — Варвара Лущик (Україна)

Яро — Макс Лозинський (США)

Майк — Ігор Цішкевич (США)

Синиця — Олег Стефан (Україна)

Професор — Олів'є Бонжюр (Бельгія)

Гелен — Тетяна Печенкіна (Україна)

Мері — Катерина Молчанова (Україна)

Семён – Юрий Радковский (Україна) – ух, красавчик!

Зузя – Маричка Штрибулова (Україна) – також учасница гурту «ЦеШо», конкурсанту відбору на «Євробачення-2019»

Маричка – Христина Федорак (Україна) – я б дала їй премію за роль другого плану! До речі, вона була виконавицею ролі однієї з трьох сестер у виставі «Тату! Ти мене любив?...», найбільш позитивної Аньки)))

Юро – Віталій Ажнов (Україна)

За участі фрік-кабаре «Dakh Daughters» - їх було багато і це добре.

Камео — гурт «ДахаБраха».

Навмисне наводжу перелік майже всіх акторів. Кожен з них є цікавим окремо.

Події відбуваються на Западній Україні у 1939 році. Враження, що фільм було знято теж у ті часи J

Як на мене, то фільм показує звичайну спокійну щасливу Україну. Не «на панщині пшеницю жала» (так-так, я пам’ятаю, що це вже 1939 рік). Якщо це так і було насправді у той час, то це дуже добре. Хоча б комусь колись в Україні жилось спокійно. Герої - звичайні, прості люди.

Можливо, деякі запозичення з інших відомих фільмів, як то нічне небо, на якому зірки склалися у напис «$1`000`000» або ж коли Зузя прикладає руку Яро до своєї…. свого серця та питає «Відчуваєте, як б’ється серце?»…, хтось вважатиме плагіатом…. Та нічого страшного J

У фільмі і гумор, і кохання, і людські  долі… Загалом, все як зазвичай. Акторська гра на належному рівні, у т.ч. й молодих акторок.

Рекомендую до перегляду. Проте не чекайте рівня американського мюзікла. Можливо, для мене цей фільм став би таким, що можна дивитися нескінченну кількість разів, як, наприклад, «Служебный роман»…. Проте якщо в останньому маємо хеппі-енд, то «Гуцулка Ксеня» дещо відрізняється цим…. Але можливо саме для титрів останніх кадрів і слід було зробити цей фільм.

Прем’єра – 07 березня 2019 року.

Ну, а сьогодні він звичайно доступний і в мережі J

15 комментариев

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб