В підтримку конкурсу Марії (поза конкурсом), або "Книжковий Клуб - місце сили"

  Доброї ночі, або вже ранку, Вельмишановне Панство!

Моя мама, Сеньора Професора, трохи зараз зайнята, і попросила мене, її сина, зробити одну важливу справу по завданню феї Марії https://kashalot.com/club/post-25458255/, а саме, написати інструкцію по співжиттю в Книжковому Клубі для новачків, або  "Що ж таке Книжковий Клуб"

Я дуже пишаюсь тим, що можу написати всі найщиріші слова про всіх гарних панянок, які є душею КК, і що це така крута місцинка, де освічені, приємні люди спілкуються на тему книг.

 - Так, мамо?

 - Так, синок!

.......

Тихо, новачок, замри....фух! здається мама заснула...

А тепер слухай уважно, ні, краще записуй, бо все що я тобі скажу, врятує тобі життя, бо я трохи краще за тебе знаю всю цю книжково-клубну кухню, спасибі скажеш потім...якщо виживеш, шуткую, шуткую. Розповідь буде довгою і небезпечною, і головне, обіцяй мені - Ти ніколи нікому не розкажеш правди, бо те, що я тобі зараз розповім, це найпотаємніша ТАЄМНИЦЯ Книжкового Клубу. Отже...

Посеред великого, населеного різними людьми острова Кашалот, заховався прекрасний, неймовірної архитектури і краси палац Книжкового Клубу, але жриці називають його КК, і тобі, новачок, раджу, це код, без знання якого ти ніколи не потрапиш до цієї таємної спільноти.

Не кожна птаха туди долетить, не кожна риба туди допливе, КК - це місце, де живуть найсильніші відьми, чаклунки та феї світу, і вони сторожко охороняють свій дім. В них є всі земні знання, які зберігаються в їх неймовірних бібліотеках. Вони володіють чарами, які допомагають їм знаходити такі скарби, про які люди можуть тільки мріяти.

Для початку, щоб зайти в палац, ти, новачок,  повинен показати свій книжковий скарб, жриці багато чого бачили на своєму віку, але щирість тобі допоможе, вони доречі, ненавидять брехню.

Покажи їм свої улюблені книги, напиши про них, сфотографуй, і ти відчуєш всю прихильність жриць Книжкового Клубу.

Йош маеш, новачок і ти мені повірив? Ну ти гепсом зелений )))

А якщо почєснаку - Чуєш клацання зубів, а перешіптування в вайбері, а зниклі книги на олх, які ти пас роками - так оце і є, вони, Відьми Клубу. Так, так, вони відьми, не всі, але більшість, ти не уявляєш їх силу, якби, наприклад, ти сказав, що "Гравітон" Томаша Тума або "Хижаки" Махаона знаходяться приміром в загубленій Атлантиді або на Олімпі, то вони б повитаскували на світ Божий всі атлантиди світу, а заодно і її зниклих жителів, і познімали би з пантеонів всіх грецьких богів і переслали б їх Новою Поштою, куди треба.

Це вдень вони чемні господині, лагідні матусі, поважні дружини, а коли приходить ніч...просипається книжкова Мафія. Ти повинен знати одну важливу річ, в КК є  клан світлих фей і чаклунок, а є темні відьми, різниця між ними, в одному, темні не вміють спати, вночі вони полюють...на кого питаєш? може і на тебе, та шуткую, розслабся, новачок, ти якийсь дьорганий став. Є ще сірі, але про них окремо.

 

1. ТЕМНІ ВІДЬМИ (ти записуй новачок, бо якщо переплутаєш, наслідки будуть фатальні..у-у-у-у-у, угу-гу-гуууу, та йопта, не хапай мене за руку, що бздиш?, ти  хоч хрестик вдягнув?)))

 

Відьма Туся, ні-ні, не для тебе, для своїх, для тебе вона Верховна Відьма Наталі Де ла Феровна, в неї одна з найсильніших бібліотек світу, сторожують її скарби два страшні собаки і в неї дуже сильні покровителі.

Верховний Бог  Граф Дракула

 

І Верховний Бог Жахів  - Стівен Кінг

 

З відьмою Наталі будь,новачок, дуже обережним, в неї є одна книга, в яку якщо необережно подивишся ...одним словом жопа тобі буде, новачок.

 

А ще в неї є чорні свічки і павутиння, ти коли-небудь бачив киші в павутинні...отож, і я не бачив, не думаю, що ти хочеш бути першим глядачем. Тому при ній мовчи.

______________________________________________________________

Верховна Жриця Статуї  Мати з Дитям Вельмишановна Оксана, або для своїх kcu34.....ха, це тільки вдень вона чемна мама чемних дітей і шести чемних котів

 

вночі Жриця Оксана перетворюється на безжалісну книжкову хантерку на олх, вона одна з найкращих пошуковців клубу, Оксана може приймати різні образи, цей наприклад:

 

або цей:

 

а в її котів виростають зуби з твої ноги, щось схоже на це.... та перестань, новачок, піди вже штани поміняй.

 

Поміняв, о"кей, слухай далі. Так от Відьма Оксана, мочить всіх продавців на олх, шукає по всіх темних закутках всі темні книги, вона вичитує, ні, вигризає анотації до книг, всі видавці її бояться, та вони просто ходять під себе од жаху,  бо якщо Жриця чимось невдоволена, одна піднята її брів, і коти з зубами з твої ноги....одним словом, краще павутиння і кишки.

__________________________________________________________________

О...Верховна Жриця Валюша, це улюблениця Книжкового Бога, бо стільки, скільки вона книг знайшла...підозрюю, вони Родичі)))

 

ти не ведись на її мімішного котика на аватарці, бо, по-перше в неї два страшні собаки:

 

а по- друге, Відьма Валюша покровителька всіх мультяшних героїв

 

які, в разі неповаги до КК, можуть перетворитись...перетворитись...ось на цю

мі-мі-шку)))

___________________________________________________________________

Верховна Відьма Марія, вона власне і дала кліч на шабаш, вона Захисниця всіх Біологічних назв і термінів, і покровительна науки Біологія, а також Володарка Бджолиного Царства.

 

Ти не дивись на її лагідну посмішку, її прадід ведмедів живцем з"їдав, а кров не водиця, як ти знаєш.

Ніколи, новачок, чуєш, НІКОЛИ, не підходь до неї з книжкою по біології, яку перед тим не вичитав професор, бо вона нагонить на тебе своїх скажених бджіл....і тоді справді вже краще киші, можна вже без павутиння.

___________________________________________________________________

Одна із самих небезпечних темних Верховних Відьом - Жриця/Сирена Мирослава. Вона вміє чаклувати на травах -

 

і має такий солодкий і чарівний голос, так кайфово розповідає про книжки, що ти, новачок, ніколи...ніколи не зупинешся, тобі все буде мало і мало.

Сирена Мирослава одна з найавторитетніших і найсильніших відьом клану. Бійся її і затуляй вуха, проходячи близько.

___________________________________________________________________

Темна Верховна Відьма Анна, для своїх Annaki, нічого, ніколи не кажи поганого про жучків, черв"ячків і комашок, а інакше....

 

Це твої пепередники, які відкрили здуру рота, бо, власне, Відьма Анна  покровителька всього повзаючого, літаючого та стрибаючого.....дати серветку, новачок? щось не те з"їв? )))

І в темної відьми Анни одна з найкращих бібліотек про природу.

 

Ну от новачок, з темними відьмами я тебе познайомила.

Тепер клан світлих чаклунок і фей.

 

2. СВІТЛІ ФЕЇ

Новачок, я тобі відкрию секрет моєї мами))) вона вважає, що якщо в КК є душа, то її ім"я Фея Оксана, вона Праматір всіх Матерів, покровителька дітей, покровителька Добра і Злагоди, Фея любить вирощувати книжкові деревця

 

і вести Щоденнички Читання

А ще, Фея Оксана дуже гарна)))

___________________________________________________________________

Фея Ірина (IrunaP), у Феї Ірини і моєї мами є якась хвороблива любов до якось Старого Левчика, Фея є покровителькою Новинок, і як справжня Книжкова Фея завжди носить в сумочці стосики книжок

 

і завжди розповідає чарівні казочки про прочитані книги

Мама дуже пишається зі знайомства з такою чарівною і розумною, хоча трохи сумною останнім часом, чаклункою.

__________________________________________________________________

Фея Ірина (Lyannaya) є покровителькою рідкісних і неймовірної краси книжок

після її оглядів, не одна Жриця втрачає спокій і апетит, поки не добуде, інколи з боєм, бажану Книгу.

Фея Ірина могла б бути темною, бо в неї є такі помічники, але поки уродженна світлість і фейство тримають її на цьому боці.

____________________________________________________________________

Фея Анна (HoAnna), це Фея Філології, Класичної науки, Розуму та Інтелекту, Фея, доречі, дуже іронійна і з гарним почуттям гумору, начаклувала собі такого мілашного помічника

 

і якщо новачок пройде повз нього з серйозною мармизою, бути йому в КК довго.

І я підозрюю, що вона є співавтором цієї книги:

__________________________________________________________________

Фея Інна, це сама ніжна, милосердна, тендітна Фея всього КК, в неї є покровителька Свята Агнесса і Фріда Кало, і Фея Інна володіє багатьма скарбами, на які облизується пів КК)))

Без Феї Інни Книжковий клуб був би не Книжковим клубом.

___________________________________________________________________

Чаклунка, Фея, Прекрасна Melisenta, Надійко, ти настільки крута, що я кожен раз тобі щиро і в захваті дивуюсь, як, ЯК в одній Феї поєднується стільки чеснот і прекрасних рис???!!!

Фея Надія покровителька Дитячого Письменства, Казкарка, Прекрасна МАМА, і офігітєльний організатор, і я розумію, що з такими помічникамия як в тебе, Надійко:blush:, Книжковий Клуб завжди буде з Новорічним Книгообмінним Дивом)))

Дякуєм тобі за все, Наша Надійка!)))

___________________________________________________________________

Фея Мама Оля, це Фея Подорожей і беззастережної підтримки КК)))

Фея чіткого слова і ще чіткішої дії, іронії і англійської стриманності, Олю, скажу абсолютно чесно, без Вас я не уявляю Книжкового Клуба, хоч Ви і не часто балуєте нас своєю присутністю, але я знаю, що Ви завжди бдітє)))

___________________________________________________________________

Фея Tosik, це Фея Різдва та Творчості, вона дуууже зайнята, і тому з"являється один раз на рік, щоб нагородити тих, хто гарно себе ввів )))

Фея Tosik, Фея з бездоганним смаком.

___________________________________________________________________

Фея Annuchka це Фея Фей))) покровителька Ніжних та Неймовірно гарних Книжок, Фея Ніжності і Краси, ну і трохи Страшно-Нестрашних "Призраков")))

 

Новачок, ти не розслабляйся, це не всі світлі Феї КК, але давай почнем зі стовпів, бо багато Фей і Чаклунок ще тільки пробують феячити))), багато Фей у відрядженнях, і  ми обов"язково познайомимся з усіма, тільки трохи пізніше, добре?

 

3. КЛАН СІРИХ

Я тобі, новачок, обіцяв  окремо розказати про Сірих Відьом, це прекрасні Чаклунки, чому сірі, бо це Сірі Кардинали, ми їх не часто бачимо, але без них Книжкова Оаза не була б справжньою, і вони ще і самі не визначились, на якому вони боці  - сплячих, тобто світлих, чи полюючих, тобто темних. От так, новачок, Жінки є Жінки))) навіть Чаклунки.

 

Чаклунка  Дарина, для своїх darina_leto, ніхто ніколи не бачив цю Чаклунку, але її подруга  - темна відьма, дала наводку, кого шукати

 

Хоч в Клубі її бачила в осінньому тумані тільки одна Відьма, її напрочуд добре знає сам ОЛХ, те що з ним робить ця чаклунка, олх не зізнається навіть самому собі. Дарині краще зразу віддатися, живцем,  а інакше витрясе всі книги, навіть і ті, які не збиралась.

Дарина щаслива людина, бо що треба для щастя в КК - от такий мілашний помічник і геній пошуковця)))

__________________________________________________________________

Чарівниця Марі...для своїх Naomy...про цю Фею, Відьму, Чарівницю))) я можу багато писати, я можу безкінечно писати, бо таких розумних, інтелігентних, жорстких і прямих людей я не багато зустрічав, Вона Фея Математики, Фотографії та Ігр, в неї бездоганний смак на книги, в неї офігезний стиль викладу думок, і вона Мама-Мама. Марі ти Супер-Пупер Крута Відьма.

___________________________________________________________________

Чарівниця  mADAM_Elvira, це витончена, іронічна, жорстка Леді, покровителька Байків, Косух і гарних довговолосих Чоловіків, вона не любить фамільярдності, гуляє сама по собі, така породиста Пантера, і може в одну секунду поставити на місце, не любить денне світло, бо Ніч  - це її сестра. В Чарівниці гарний смак на книги, і вона любить себе балувати)))

____________________________________________________________________

 

Ну от новачок, витрушуй що там в тебе назбиралось в штанах від пережитого, давай трохи перепочинем, що...ти б зараз хильнув би чарочку чаю від жаху од пережитого...хм...якийсь ти ніжний...а ми ще не дійшли до кінця розповіді....

А тепер я тобі розповім про Чудових Фей, які нажаль не часто з"являються у Клубі, але вони  завжди з нами, читають, співпереживають, і радіють новим книгам і учасникам. Це Основа, це  Душа і Серце Клубу, як і всі ВІдьми, Чаклунки і Феї цієї чудової, казкової місцинки.

 

Фея пані Олена, пані BARLUN, Фея, без якої я не можу уявити Клуб ні однієї секунди, найінтелігентніша людина, з прекрасним смаком, кращий книжковий Хантер всіх часів і народів, її слів і похвали чекають усі, бо це буває дуже рідко, але цим вона, похвала,  і цінна)))  ця Фея  - основа Книжкового Клубу.

Фея Пані Ульяна, це Мозок Клубу, Стратег, жорсткий поціновувач правил і  в той же час - ніжна, гарна жінка))) моя мама дуже любить Ваш інстаграм)))  І Фея Пані Ульяна - законодавець книгомоди в Клубі)))

Фея Наталя Kosmonatka, ну що написати про офігезно талановиту Людину і Чаклунку...дуже, дуже Вас не вистачає.

Фея Надійка Umberto, Надюшо, ти ж все знаеш, мама тобі писала, повертайся...без тебе КК це не КК.

Фея Світланка, Kukuzya, Фея Сонця, Радості, і Білого Кота, дуже сумно без Вас, Ви наше Сонечко і читаючи Вас завжди виникала впевненність, що в світі завжди все буде добре ))))

Фея Ірино, Irina_ilovebooks, скажу без обіняків, саме Ви формували смак моєї мами до книжок дитячіх, це Ваші огляди мама читала, смакуючи кожне слово, і завдяки Вам наша сім"я взнала хто така Катерина Штанко))) хотілося б частіше Вас бачити.

Фея Наталочка, natasha_kb, Вы в ответе за тех, кого приручили))), я розумію, що жінки повинні бути гарні, але як же ми???)))

Пані Юлія, Фея Вишуканих Книг та Нарядів, Фея Англійської мови та Льюіса Керролла, дуже не вистачає Ваших текстів і стилю.

 

Фея Karolina, моя мама завжди каже, що розумна жінка - це страшна сила:blush: я з нею погоджуюсь, бо той розум і інтелект, який вібрує в кожному Вашому коментарі, в кожному огляді, хоч нажаль превеликий, вони і нечасті, заслуговує на велике захоплення Вами. Ви яскравий приклад того, як можна ненав'язливо, тактовно і впевнено допомогти людині виростити крила, дякую за Вашу підтримку:blush:

 

Ну от новачок, ти і пройшов цей непростий шлях знайомства зі складним світом Книжкового Клубу, букофф так нефігово получилось, ти не один раз міняв штани, не один раз я тримав тебе за руку, щоб ти бува не пішов по-англійські не прощаючись, в тебе була ломка від імен, жаху і захоплення, ти вже, я впевнений, не один раз пожалкував, що вляпався в цю дурну халепу зі мною, бо я настирливий, як чорт, і раз відьма Марія сказала - інструкцію, то інструкція буде, хоч тушкою, хоч чучелом...твоїм ))) шуткую-шуткую.

Але все найскладніше вже позаду і ти в сім"ї.

Так, в цій родині кожен зі своїм характером, своїми "заеб..", пробач бажаннями, у кожного своя думка, але головне, основне, що тут є - це ПІДТРИМКА і РОЗУМІННЯ, звичайно, як і в кожній сім"ї, тут періодично виникають "терки" (і моя мама активно в них тусить, доречі))), але це і є основний прикол цієї оази - ти можеш бути таким, як ти є, СПРАВЖНІМ,  ти можеш писати про ті книги, які хочеш, можеш взагалі не писати, ти можеш бути собою! Тому,  як то кажуть, "велкам додому"...але про зуби котів не забувай.

 

 

 

158 комментариев

 • Oksana_Kh 29 октября 2019, 08:13 1

  Бракує слів для коментарів:blush:дякую за компліменти:kissing_closed_eyes:

 • Oksana_Kh 29 октября 2019, 08:14 1

  Гарно написали!

 • Profesora 29 октября 2019, 09:55

  @Oksana_Kh Оксано, писала тільки правду:blush:

 • miros_ya 29 октября 2019, 08:20 5

  Емоції через край! Треба половину смайлів вставляти, щоб передати їх всі або ж писати не менший за обсягом пост. Аж захотілося мати цей текст окремим виданням - «Путівник по світу КК».
  Тільки... Дитинко, тебе, певно, вже вирубило (о третій годині ночі - не дивно!) і ти не дописав про маму :confused: Без розділу про Сеньору Професору - це не вся правда про КК. Було б нескромно, якби вона сама себе розхвалила, але ж ти - неупереджений автор - чекаємо :sunglasses:

 • Profesora 29 октября 2019, 08:22

  Та ні, пані, я оце тільки закінчив:joy:

 • Profesora 29 октября 2019, 08:22

  @Profesora Про маму напишу

 • panya 29 октября 2019, 23:01

  @Profesora Господи как интересно написано и с такой любовью. Спасибо. Я частенько по обзорам покупаю книжки. Спасибо всем неравнодушным и вам, автор.

 • kate_z 29 октября 2019, 08:39 4

  На свій пост не наважусь, мабуть, але хочу зазначити, що КК - це осередок дуже талановитих людей, які реалізують в КК свої таланти письменників, оглядачів, читачів з найкращим смаком. Пишаюся вами усіма. Без КК та книжкових фей не знаю, що б ми читали. Наш читацький досвід (вік) не великий, але я вже знаю, що ми будемо читати через 2,5,10 років. Ваша енергетика вражає!!!
  Дуже талановито написали, Сіньора Професора!!! Захоплююсь...

 • Profesora 29 октября 2019, 09:57

  Дякую, щиро-щиро за такі слова, можу повернути Вам комплімент, у Вас дуже гарний стиль і слог, було б шкода не почитати Ваші відгуки на книги.

 • Ulyana 29 октября 2019, 08:46 7

  Ну все треба закріпити пост в КК зверху, зайшов читнув і вливайся. Дякую за враннішню посміхайку, талановита дитина росте)

 • Profesora 29 октября 2019, 09:58

  Пані Ульяна:blush: це ми в КК загартовані, думаю що новачки будуть ще бистріше накивати п'ятами:joy:

 • Ulyana 29 октября 2019, 10:06

  @Profesora ну чого, може на Машин мед злетяться і новачки. А взагалі то всі хто хоч раз писав вперше і на конкурс сміливі люди, тому кк таки загартовує

 • Profesora 29 октября 2019, 10:09

  @Ulyana Так, Машин мед - це амбітна мрія, бо на Сумщині один з накращих і найсмачніших медів, в мене чоловік звідти:blush: і родичі якраз медом і займалися.

 • JuliaLesnaya 29 октября 2019, 09:07 1

  Так, нефігово вийшло :thumbsup::clap: Я є таємним читачем КК, тому штани майже сухі :wink:, за пару хвилин підсохне, в нас сонячно сьогодні :joy:.
  Нажаль, мы стільки не читаємо, але завдяки феям КК я в курсі деяких новинок та навіть маю невеличкий віш лист для себе. Але трохи не вистачає обзорів книг для підлітків, чи я не уважна?
  А взагалі шикарний пост, один з найкращих на мій смак, дійсно привітний для тих, хто тихенько мнеться з ноги на ногу та соромиться натиснути кнопку "написать" :heart:

 • miros_ya 29 октября 2019, 09:27 1

  Підлітки, якщо і читають, то вже самі собі, поки мами вчать уроки з меншими або миють ім попи та читають книжки на ніч :grinning:.

 • Profesora 29 октября 2019, 10:03

  @miros_ya Юлю, дякую превелике, насправді це висока похвала від Вас:blush: бо якраз Вас я вважаю людиною, з дуже тонким почуттям гумору, особливо останній раз, коли Вам прийшлось "чуток ногами поотбиваться", це було неперевершенно:joy: я б скисла на другій фразі, а Ви порозкидали таких непростих нападаючих:joy:

 • de_la_Fere 29 октября 2019, 09:45 1

  Это шедевр, чувак!!! За де ля Феровну ,мое глубокое мерси, нагло присвою себе такое отчество и буду представляться теперича только так:kissing_heart:! Правда слегка испачкала штаны ,от собственных фото ,не ,ну ...жесть:japanese_ogre:, со стороны это ж ужасть!:scream:. Очень точно ,очень метко ,очень талантливо! Валюшка правда не чёрная и не серая ,скорее белоснежная ,это я как мракигиня свидетельствую. В остальном подписываюсь кровью.

 • 11 комментариев
 • de_la_Fere 29 октября 2019, 19:46

  @de_la_Fere В вайбере*

 • Naomy 29 октября 2019, 23:18 1

  @de_la_Fere Ещё вариант: Деля Феровна! :joy:

 • darina_leto 1 ноября 2019, 02:44

  @de_la_Fere Вот это фото как раз рисовал Лакомб не с меня,а с тебя))) не вводи людей в заблуждение))

 • bedruk99 29 октября 2019, 10:10 1

  Супер! Як же я всіх цих фей і чаклунок люблю! І...боюсь))

 • Profesora 29 октября 2019, 10:13 1

  І я:joy:

 • Profesora 29 октября 2019, 10:13 1

  Дякую, що завітали!

 • Комментарий удален

 • Karolina 29 октября 2019, 10:39

  Ух как написано...красиво,метко и тепло .... как раз для прибавления света в серую хэллоунскую неделю)))
  Спасибо!!

 • Profesora 29 октября 2019, 10:41 1

  Дякую:blush: дуже рада Вас бачити:blush:

 • kcu34 29 октября 2019, 10:50

  Юля, это супер)) Спасибо тебе огромное! Так классно и с отличным юмором про всех написала, пойду еще раз перечиь и сохраню в избранном):grin::grin::grin::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

 • 3 комментария
 • kcu34 29 октября 2019, 11:57

  @de_la_Fere с нетерпением жду!

 • Profesora 29 октября 2019, 12:32

  @kcu34 Чекаємо!

 • Profesora 29 октября 2019, 12:33

  @de_la_Fere Чекаємо, я "впечатлилась" твоїм, Наталі, декором! На наступний рік і собі треба спромогтися.

 • Rosya 29 октября 2019, 10:59

  Як Ви чудово пишете!!!!Я у захваті.

 • Profesora 29 октября 2019, 11:03

  Дякую:blush:

 • Julia2326 29 октября 2019, 11:27

  Це ШЕДЕВР!!!:smiley: Круть!!!:hearts::hearts::hearts:

 • Profesora 29 октября 2019, 12:31

  Дякую, приємні Ваші слова, це все вплив кк:blush:

 • babyzone 29 октября 2019, 11:28

  чудовий пост і з неймовірним надхненням

 • Profesora 29 октября 2019, 12:31

  Дякую велике!

 • Agness 29 октября 2019, 11:34 2

  О,богі,я шокована!!! Стільки роботи,стільки сил покладено пані Юлією!!!! Я вклоняюся:hugging: перед самою наймогутнішою Відьмою КК :kissing_heart:
  Я ще раз прочитаю,бо це як книга,про життя таких рідних в КК.

 • Profesora 29 октября 2019, 12:31

  Дякую за оцінку і розуміння, таки трохи попрацювала:blush: яка там наймогутніша, я літописець:blush:

 • Agness 29 октября 2019, 12:44

  @Profesora Я б сказала,більш Провидиця :blush:
  А праця, це капчик,яка колосальна!!!
  Такий паскудний настрій був зранку,а цим постом твій чувачок,показав,що треба мріяти,життя і відкривати нові горизонти

 • Profesora 29 октября 2019, 12:55

  @Agness Так, Іннулька, це точно! А чого настрій такий?

 • valusenka 29 октября 2019, 11:35 1

  Нє, ну я в ауті! Вам з чувачком пряма дорога у друк! І це абсолютно серйозно!
  Дякуючи вам дали в мене чудове закінчення робочого дня :kissing_heart: я так насміялася, прицмокуючи язиком в захваті!.. Дякую!

 • 8 комментариев
 • Profesora 29 октября 2019, 12:34

  @valusenka Валю, я знаю, що в тебе одне хвостеня, але фотки так сподобалися...це ж жарт був:blush:

 • valusenka 29 октября 2019, 13:18

  @Profesora Так я зрозуміла) підтримую жарт :wink: от мишеня наше точно граніт прогризе як треба буде, його б натаскати на пошук книжок!...

 • Profesora 29 октября 2019, 13:26

  @valusenka :joy:

 • le313 29 октября 2019, 11:50

  Дякую, прочитала :bookmark_tabs::card_box::dividers:

 • Profesora 29 октября 2019, 12:27 1

  Дякую, що завітали:blush:

 • eellinnaa 29 октября 2019, 13:38

  Юль, крутяцкий постище!!!!!
  Это просто слов нет!
  Пошла перечитаю.

 • 8 комментариев
 • eellinnaa 30 октября 2019, 16:46 2

  @Agness Да, девочки, я сама не уверена, что справляюсь. На людях (на работе, на тренировке, дома с дочкой) мило улыбаюсь, общаюсь, а вот в редкие моменты наедине с собой (меня родные и друзья стараются одну не оставлять) вою просто, причем плакать не получается, не даёт что-то, наверное недоосознание непоправимости произошедшего, потому и сбегаю в книжные миры, мне там легче!!!

 • Profesora 30 октября 2019, 16:51 2

  @eellinnaa Эля, у тебя к счастью, нет выбора не справиться, у тебя дочь.

 • eellinnaa 30 октября 2019, 16:51 2

  @Agness Спасибо, Инна! Но дочка у меня боец еще тот, дай Бог, чтоб в папу характером! Ребенок с 5 колет уколы и пальчики минимум 4 раза в день, сейчас уже даже сама себе, но когда мы с мужем начинали ее жалеть, она утешает - если б не диабет, мы бы столько по Украине не поездили (из меня путешественник тот ещё)

 • Melisenta 29 октября 2019, 13:41 1

  Сеньйора Професорааа.... Юлечко)))) Ну не можна ж так! Я ото сиджу і очі мокрі....))) І не знаю що сказати! Для мене ти - невід"ємна частина КК і .. мене. Дякую за теплі слова і такий неймовірно теплий пост! Дякую, обіймаю і цьомкаю!)))

 • Profesora 29 октября 2019, 14:50

  Надю, ти наша Надія, і добавити немає що:blush:

 • Mama_Ollya 29 октября 2019, 13:46 13

  Одна з найголовніших відьм цього шабашу - це пані Profesora. Вона має надздібність - повертати заблудні душі до їх дому - до рідного КК. Не темна, не біла, не сіра - центрова, належність до певного клану не характеризує нашу Profesorу, бо з'являється вона там, де потрібна найбільше. Має феноменальну пам'ять та веде секретний (ходять чутки, що таки існує) літопис всіх подій КК. Пише дивовижно гарно, мабуть таки в звичайному житті це велика письменниця. І не дай боже образити словом її підопічних (книжок, людей, собак, тощо), хана))

 • 6 комментариев
 • Mama_Ollya 29 октября 2019, 19:52 1

  @Oksana_Kh Кожне слово правда))

 • miros_ya 30 октября 2019, 05:56

  @Mama_Ollya :smile:
  Я хотіла запропонувати, взяти у співавторство всіх нас і дописати до тексту характеристику Юлі, складену із наших слів: кожен по 1-2 речення :)

 • Mama_Ollya 30 октября 2019, 08:42

  @miros_ya Чудова ідея, я тільки за))

 • IrunaP 29 октября 2019, 14:27 1

  Ви так гарно про всіх написали !!!!
  Юлічка- наша головна фея))))

 • Profesora 29 октября 2019, 14:30

  Дякую, Ірино, дуже Вас чекала:blush:

1 2 3
Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб