Без темы

Помогите пожалуйста 

кто знает возможно ли перевезти солдата который например служит в другом городе ,в свой город ? И что для етого нужно ??

9 комментариев

  • Nataaaaa 8 января, 23:34

    Перевезти? А что транспорт отменили :rofl:?

  • Jeniya2294 8 января, 23:36

    Не в том смысле ,например если перевезти его из одной военной части в другую

  • Nataaaaa 8 января, 23:40 1

    Перевести. Осуществить перевод.

  • friendsandall 8 января, 23:40

    Наверное имеется в виду перевод из одной части в другую?
    Перевести ?

  • Arinna 8 января, 23:42

    Я не юрист, скажу что знаю.
    Такой причины как "хочу" - нет.
    Есть по семейным обстоятельствам;
    по "оргзаходам" , когда нет возможности разместить в части;
    есть "в порядку просування по службі" (на вышестоящую);
    для более целесообразного использования Вас как специалиста.
    Может еще чего есть, не помню.
    В рапорте так и указывать " в порядку просування по службi".
    И то сомнительно

  • Arinna 8 января, 23:46

    Для "просування по службі" человек должен быть зачислен в резерв по итогам прошлого года, так что просто взять и написать об этом рапорт - не получится.
    А вообще-то есть Положение о прохождении службы, его стоит прочитать каждому военнослужащему, чтобы не гиперцитаты вставлять. :
    "82. Призначення військовослужбовців на посади здійснюється:
    1) на вищі посади - у порядку просування по службі;
    2) на рівнозначні посади:
    у зв'язку зі скороченням штатів або проведенням
    організаційних заходів;
    у разі проведення заміни у місцевостях з особливими
    природними, географічними, геологічними, кліматичними,
    екологічними умовами (далі - місцевості з установленим строком
    військової служби);
    для набуття практичного досвіду управлінської діяльності в
    органах військового управління різного рівня або для більш
    доцільного використання за фахом чи досвідом роботи - за рішенням
    відповідного командира (начальника), прийнятим у порядку,
    визначеному Міністерством оборони України, зокрема на особисте
    прохання військовослужбовця;
    за станом здоров'я - на підставі висновку (постанови)
    військово-лікарської комісії;
    за сімейними обставинами - на особисте прохання;
    з меншим обсягом роботи з урахуванням професійних, ділових і
    моральних якостей - на підставі висновку атестації;
    у зв'язку з перебуванням із близькими особами у відносинах
    прямої організаційної та правової залежності; { Підпункт 2 пункту
    82 доповнено абзацом згідно з Указом Президента N 613/2012
    ( 613/2012 ) від 26.10.2012 }
    3) на нижчі посади:
    у зв'язку зі скороченням штатів або проведенням
    організаційних заходів у разі неможливості призначення на
    рівнозначну посаду;
    за станом здоров'я - на підставі висновку (постанови)
    військово-лікарської комісії;
    з урахуванням професійних, ділових і моральних якостей - на
    підставі висновку атестації;
    за віком або сімейними обставинами - на особисте прохання;
    у зв'язку з перебуванням із близькими особами у відносинах
    прямої організаційної та правової залежності – у разі неможливості
    призначення на рівнозначну посаду; { Підпункт 3 пункту 82
    доповнено новим абзацом згідно з Указом Президента N 613/2012
    ( 613/2012 ) від 26.10.2012 }
    у порядку реалізації накладеного дисциплінарного стягнення -
    відповідно до Дисциплінарного статуту Збройних Сил України
    ( 551-14 );
    4) у зв'язку із зарахуванням на навчання до вищого
    військового навчального закладу, військового навчального
    підрозділу вищого навчального закладу із звільненням з посади, а
    також у разі призначення на посаду після закінчення навчання;
    5) у зв'язку із закінченням строку перебування на посаді.
    Посада вважається вищою, якщо за цією посадою штатом (штатним
    розписом) передбачено вище військове звання, ніж за займаною
    посадою, а за умови рівних військових звань - більший посадовий
    оклад. У разі коли штатом (штатним розписом) передбачено два
    військові звання або диференційовані посадові оклади, до уваги
    береться вище військове звання або більший посадовий оклад.
    Призначення військовослужбовців на інші посади також
    здійснюється у випадках, передбачених пунктами 103 і 104 цього
    Положення. { Пункт 82 доповнено абзацом згідно з Указом Президента
    N 613/2012 ( 613/2012 ) від 26.10.2012 }
    83. Військовослужбовці призначаються на посади і
    переміщуються по службі за основною або спорідненою спеціальністю
    та набутим досвідом служби. У разі коли є потреба призначення
    військовослужбовців на посади за новою спеціальністю, їх
    призначенню на ці посади має передувати відповідна підготовка
    (перепідготовка).
    Переміщення військовослужбовців по службі проводиться, як
    правило, без зарахування в розпорядження відповідних командирів.
    ,,,,,,
    85. Просування по службі військовослужбовців здійснюється на
    альтернативній основі за умови перебування військовослужбовців у
    резерві.
    ,,,,,,,,,,,
    87. Особи сержантського та старшинського складу, які
    проходять військову службу за контрактом, у порядку просування по
    службі можуть бути переміщені на вищу посаду, якщо вони
    перебувають у резерві та вислужили встановлені Міністерством
    оборони України строки перебування на попередній посаді.
    { Пункт 87 із змінами, внесеними згідно з Указом Президента
    N 613/2012 ( 613/2012 ) від 26.10.2012 }
    88. Військовослужбовцям, які проходять військову службу за
    контрактом у військових частинах, що включені до складу Об'єднаних
    сил швидкого реагування Збройних Сил України і зараховані до
    резерву, надається перевага при доборі для призначення на вищі
    посади.

  • Irishka 9 января, 01:36 1

    Всё это касается контрактников, а у автора, Козероговны, срочник-призывник, поэтому пусть служит и не рыпается.

  • Val80 9 января, 00:25 1

    Сейчас за деньги можно все.

  • Irishka 9 января, 01:37 1

    Козероговна, в Херсон его не переведут и не мечтай))))))))

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб