Найкраща/найгірша різдвяна вистава /видавництво Богдан

 

Трохи зарано піднімати цю тему, але поки не забулося прочитане, напишу відгук на найвеселшу різдвяну книгу, яку мені доводилося читати)

Її я кілька років тому купувала на подарунок, і вчасно згадала, щоб купити в нашу домашню бібліотеку. Вона розрахована орієнтовно на 8-12 років, але я її сама прочитала з великим задоволенням)

Історія про те, як в містечку роблять щорічну різдвяну виставу. І це вже така собі нудна традиція - всі ролі і костюми наперед відомі. Але цього року все йде шкереберть. Спершу в лікарню потрапила головна режисерка дійства, а потім всі ролі в виставі захоплюють діти з неблагополучної сім'ї.  От тут всім спостерігачам стає очевидним, що вистава буде провалом. Але діти, які вперше почули історію Різдва, примусили інших почути її як вперше.

Є багато нюансів західної системи освіти, і я все ще сподіваюся, що поки моя молодша дитина доросте до школи, їй не треба буде пояснювати, що оцінки та інша інформація не має оголошуватися перед всім класом. Що для хорошої вистави у виконанні дітей не потрібно примушувати всіх марширувати в ногу і заучувати кілометрові тексти.

А тепер трохи розворотів і їх доведеться читати)))

Знайомимося з сім'єю Гердманів:

І їхнім домашнім улюбленцем:

Так-так, саме ці діти захоплюють всі ролі в різдвяній виставі.

Всідіти змальовані дуже живими і їм віриш, навіть те як можна не знати різдвяної історії пояснюється цілком логічно.

Трохи дитячої безпосередньості

А тепер про те чому книга розрахована на трохи старший вік. Тут навіть справа не в темах, які піднімаються про вагітність і тд, а про те, що всі мають розуміти, що деякі речі дещо табуйовані в суспільстві. Ну і деякі з дійових осіб курять в шкільному туалеті, крадуть, займаються залякуванням та іншими речами, які не варто робити)

А мама цієї дівчинки дуже  нагадує мені всіх тих, хто боїться, що їхні діти раптом дізнаються, що таке секс)))Дуже раджу книгу всім, хто хоче гарно посміятися, не боїться обговорювати з дітьми вагітність і, що певно найважче, не боїться подивитися на Різдво по-новому)))Про саму книгу - 80 сторінок, тверда палітурка, багато чорнобілих ілюстрацій і ціна 39 грн (а в сп ще дешевше)))).

18 комментариев

 • Agness 8 сентября 2018, 00:19

  Ого-го))) дякую))) скільки разів дивилася на цю книгу і навіть не могла подумати,що вона така класна))) о, тепер той час коли мені треба прочитати саме таке кумедне)))

 • 1 комментарий
 • Agness 8 сентября 2018, 18:39 1

  Ось я люблю твої огляди- я відразу шукаю ці книги і купую( якщо звичайно є):wink:

 • umberto 8 сентября 2018, 22:24

  Дякую, ще при нагоді можеш глянути на цю книгу https://bohdan-books.com/catalog/book/101618/ шикарне видання з суперобкладинкою за смішну ціну. І вірші хороші, але не для малят. Хтось колись писав гарний відгук на цю книжку, але по пошуку чомусь знаходить тільки один комент(

 • Agness 8 сентября 2018, 23:41

  Тобі дякую)) ти там давай з скриньки чарівної круті книги доставай і тут нам оглядай:rofl:

 • Profesora 8 сентября 2018, 02:51

  Дякую, обов'язково прикуплю. Мова-шикардос! Та й гумор, мій улюблений, трешовий, і взагалі хочеться кавер-версію Різдва, з такими собі хард-роковими янгеликами. Дякую, класний огляд.

 • umberto 8 сентября 2018, 09:36

  В цій книзі все зійшлося просто таки в ідеальних пропорціях))

 • Ulyana 8 сентября 2018, 08:36 1

  Прикольна книга)

 • umberto 8 сентября 2018, 09:37

  Так, радію, що встигла її купити нам. Як зрозуміло з ціни, книга видана вже давно)))

 • Oksana_Kh 8 сентября 2018, 09:50

  Дякую за огляд))) Цікаво!

 • umberto 8 сентября 2018, 10:27

  Дякую, що заглянула на вогник))

 • knyhomanka 8 сентября 2018, 10:16

  А я дивилась на неї і не взяла....
  Дякую, що показали!

 • umberto 8 сентября 2018, 10:27

  Прошу, книга хороша і глибша ніж здається на перший погляд)

 • HoAnna 8 сентября 2018, 14:54

  Нічого не зарано піднімаєте тему :) Якось так швидко осінь настала, що скоро почнуть книгомани закуповувати новорічні книги :) Добре, що нагадали за неї! Колись Мирослава її радила) Дуже дякую за такий обширний гарний огляд!

 • umberto 8 сентября 2018, 15:03

  О, а я не пам'ятала чи її вже хтось згадував в кк. По пошуку видає тільки комент 2013 року про те, що книжка має з'явитися в книгарнях)

 • Kosmonatka 9 сентября 2018, 00:47

  Дякую за цікавий огляд! Гарна книга, гарно показали.

 • umberto 9 сентября 2018, 08:48

  Дякую. Таки важкувато показувати книгу з самим текстом)))

 • Kosmonatka 9 сентября 2018, 09:01

  Ви з цим впорались! Я так не вмію. А книгу відьму обов'язково

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб