Хочу выйти на работу.

Здравствуйте, у меня к вам пару вопросов. И так, все по порядку....

Мне 35 лет, я 15 лет работаю в профессиональном кол-ве, государственном, народного танца.Я хореограф, танцую. Я  20 ноября 2013г.  ушла в декретный отпуск, на сроке беременности 6 месяцев. Ребеночек родился 16 января 2014г. Нам сейчас 1 год и 1 месяц, и я планирую с 1-го марта выйти на работу. Скажите, какие у меня права и обязаности....? Могут ли меня уволить? Или нет? Я еще кормлю грудью, могут ли меня отправлять в командировки? Гастроли? И вообще что я должна знать.... а что нет. Меня интересуют все нюансы... Спасибо. 


Теги: работа, декрет

14 коментарів

  • Irina_72 17 лютого 2015, 23:24

    Работающую маму с ребёнком до 14-ти лет не имеют право отправлять в командировки, только с вашего письменного согласия, вы имеете право на неполный рабочий день и дополнительные две недели отпуска за свой счёт. Обо всём можно договариваться с вашим начальством.

  • Ольга 17 лютого 2015, 23:45

    Спасибо Ирина, а не подскажите, где я это все могу найти?

  • Irina_72 17 лютого 2015, 23:48

    я думаю что в трудовом кодексе Ураины ))) я просто работала мастером на предприятии и тесно общялась с бугалтером )))

  • Irina_72 17 лютого 2015, 23:51

    наберите в поисковике " Трудовой кодекс Украины. Труд женщины."

  • Ольга 18 лютого 2015, 00:04

    Спасибо огромное, посмотрю. :)

  • Alina_ya 18 лютого 2015, 00:07

    а мы тоже 16 января 2014 родились))) меня тоже на работе ждут, но на полный рабочий день, ну и естественно без отпусков. Так что - пока сижу дома.

  • 3 коментаря
  • Ольга 21 лютого 2015, 23:31

    Спасибо, я вас поздравляю.... :)

  • Ольга 21 лютого 2015, 23:34

    @Irina_72 Нет, нам с папой повезло, он очень много времени проводит с дочерью, может сам все сделать, мы не жалуемся. У нас просто график на работе с 10:00 до 14:00, поэтому хочу и выйти, к сожалению, все из-за денег....

  • Ольга 21 лютого 2015, 23:40

    @Maryna Марина у вас замечательный муж, и у меня тоже. Удачи вам.

  • Nadin_ua 18 лютого 2015, 09:19

    Кодекс законів про працю
    Глава XII
    Стаття 176. Заборона залучення вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до трьох років, до нічних, надурочних робіт, робіт у вихідні дні і направлення їх у відрядження
    Не допускається залучення до робіт у нічний час, до надурочних робіт і робіт у вихідні дні і направлення у відрядження вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до трьох років.
    Стаття 183. Перерви для годування дитини
    Жінкам, що мають дітей віком до півтора року, надаються, крім загальної перерви для відпочинку і харчування, додаткові перерви для годування дитини.
    Ці перерви надаються не рідше ніж через три години тривалістю не менше тридцяти хвилин кожна.
    При наявності двох і більше грудних дітей тривалість перерви встановлюється не менше години.
    Строки і порядок надання перерв установлюються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) підприємства, установи, організації і з врахуванням бажання матері.
    Перерви для годування дитини включаються в робочий час і оплачуються за середнім заробітком.
    Стаття 184. Гарантії при прийнятті на роботу і заборона звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей
    Забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов'язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям - за наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда.
    При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник або уповноважений ним орган зобов'язані повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. Відмову у прийнятті на роботу може бути оскаржено у судовому порядку.
    Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.

  • Ольга 21 лютого 2015, 23:41

    Надежда, спасибо. Я себе распечатаю.... и на работу 2 марта. :)

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Повернутися до Клубу