Экология, Экотуризм

Сообщество для общения во всех сферах, связанных с экологией. Все, что касается экологического настроя по…
Экология 15 октября 2018, 14:22

Покрова. Осінь. Подорож.

Всім привіт, вітаю, добрий день та здоровенькі були! Сьогодні, шановне панство, можна сказати, що мене пре (чи з мене))) Тому поспішаю поділитися, виплескати це все, бо емоції дуже позитивні та просто не можуть сидіти в середині.

Не знаю чи відомо Вам чи ні, але Магічний Лотос Тревел за сприяння Аратта Тур цього року започаткувало екскурсії у різні енергетично-магічно-захопливі куточки України. І от, не так давно, як учора, ми з чоловіком мали нагоду побувати в одному зних, а саме у Трахтемирові.

Про цю неймовірну істоту на ім’я Трахтемирів можна говорити довго, але слова ніщо у порівнянні зі справжнім враженням. Це просто…

R9bina
Экология 22 августа 2018, 09:22

Цикл подорожей по місцям Сили: Корсунь-Шевченківський-Магія Чакр

Запрошую!

Студія "Магічний Лотос" і родове поселення "Аратта" пропонують вашій увазі, наступну подорож із циклу місця Сили: Корсунь-Шевченківський.Ми часто шукаємо нових вражень в далеких країнах, але наша Земля також багата історією,…

R9bina
Экология 14 сентября 2017, 20:22

Поездка на фестиваль Землетворение

Толоки и различные фестивали проходят у нас довольно часто на различную тематику, случаются и экофестивали. В этом году мы с семьей решили выбраться на один. Название фестиваля в теме - Землетворение. Проходит он рядом с экопоселением Росичи.

R9bina