Беременность и роды

Болталочка для всех будущих мамочек, обо всем что интересует в этот чудный период.
Беременность и роды cегодня в 09:42

Мойка

Может кто-то сталкивался, если роддом закрывают на мойку то за сколько дней до закрытия перестают принимать?

Natalika231
Беременность и роды вчера в 14:02

Приснилась рыба? К беременности?

Кому снилась рыба и это привело к беременности?

Или это просто миф? При первой беременности приснилась рыба, еще и не знала о беременности и просто не обратила внимания на сон. Потом вспомнила о сне.

В течении 10 лет такого сна не было, а вот тебе и сон после 10 лет )))

sar878
Беременность и роды 23 июня, 21:54

Чи варто пити дуфастон і флутафарм?

Всім привіт! Можливо, зможете шось порадити. З чоловіком намагаємось завагітніти вже біля 3 років. Здала гормони, і усі в нормі, але підвищений дигідротестостерон. Норма біля 320 (лаб. Діла), а в мене 420 десь. Плюс цикл коливається від 27 до 37 днів. Лікар з клініки "Мати і дитина" призначила дуфастон з 16 по 25 день, і флутафарм для зниження дигідротестостерону. Переживаю, шо так багато гормонів потрібно пити. Також читала, що дуфастон потрібно тільки після овуляції. А вона в мене завжди пізніше, ніж 16 день... Як ви думаєте, варто проконсультуватися з іншим лікарем щодо доцільності такого лікування чи все норм?

anna20h
Беременность и роды 19 июня, 17:45

Роддом #6

Подскажите кто знает. В этом году роддом вроде закрывается на мойку в июле, но с какого по какое число? Или же как можно узнать эту информацию? По их номеру?

Umbrella
Беременность и роды 19 июня, 17:16

Спорт під час вагітності?

Скажіть, бєрємєняшки, чи займаєтесь якимись видами спорту під час вагітності (на яких сроках)? Страшенно хочеться ‚активнічати‘, бо до цього 4 роки присвятила тренажерці та фітнесу..... 1 триместр вирішила провести інертно, а тепер хочу десь себе задіяти, щоб і з користю собі і без вреда майбутній дитинці. Ваші поради?:medal::medal::medal:

InnasShop
Беременность и роды 13 июня, 09:38

Спинальна чи загальна анестезія?

За спинальну чи загальну анестезію при КС? Я пережила спинальну тяжко, ввійшла у 4 відсотки жінок, які ‚вмирають‘ від головного болю. Хочу почути які наслідки після загальної?:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

InnasShop
Беременность и роды 12 июня, 16:09

Поперечное предлежание

Всем доброго времени суток. Поделитесь своей историей кому не сложно. У кого дети лежали горизонтально? На какой неделе перевернулись или все же было кесарево?

Umbrella
Беременность и роды 12 июня, 13:35

Кесарів розтин чи природні пологи?

Привіт:cherries::cherries::cherries: Друга вагітність... За першою 9 місяців готувалась до природніх пологів, але останній тиждень все пішло ‚догори дригом‘, як результат — кесарів розтин. Зараз на 13 тижні вагітності і в голові постійно думки: ‚що ж робити???‘ 80% моєї свідомості запевняє мене знову ‚лягати під ніж‘, адже я так і не спробувала ту природність і не впевнена, що все пройде нормально. Шрам і так вже є, навіщо ж ризикувати? А які ваші погляди на це? До речі, на якому тижні у вас появився животик?

InnasShop
Беременность и роды 12 июня, 13:32

В когось так було???

Доброго дня.у мене 37 тиждень вагітності. Була сьогодні на прийомі. Лікарка зміряла живота,а він за 3 тижні зменшився на 5см. Може вона погано поміряла??? Сказала прийти в пятницю....Що за ці 2 дні зміниться ,незнаю.

я сама схудла на 2кг за 3тижні. Дуже жарко,тиски,і пю багато води..

verona192
Беременность и роды 10 июня, 20:46

Киев! Роддом на Красном Хуторе!

Всем добрый вечер. Кто с Киева, и рожал недавно на Красном Хуторе? Посоветуйте пожалуйста хорошего врача с которым можно договориться о родах. Буду очень благодарна.

tanya11223344