Універсальна овочерізка з друшляком і теркою, шатківницею, подрібнювачем9в1Rotate Vegetable Slicer

Крок ставки - 10 грн

Товар продано 3 рази

Ставки приймаються до 10 квіт. 10:22

1 ставка


На Кашалоті 11 роки
185 лотів

Укрпошта, Нова пошта, Ще 1
Передоплата на картку/рахунок
Повернення та обміну немає

Про товар

Універсальна овочерізка з друшляком і теркою, шатківницею, подрібнювачем

Rotate Vegetable Slicer

Багатофункціональна овочерізка з допомогою якої можна нарізати, нашаткувати і подрібнити будь-які овочі в спеціальну корзину-друшляк в якій зручно мити і сушити нарізку. Спеціальний тримач для овочів вбереже ваші руки від порізів під час шаткування. В комплекті є змінні насадки для різних видів нарізки. Два ножі для шинкування, три типи терок, фігурний ніж. Крім того в наборі ніж для чищення овочів.

Vegetable cutter - це ваш новий помічник для створення салатів, гарнірів, супів і багато чого іншого. Овочерізка легко миється. Зручна рукоятка надійно фіксує овочерізку.

Переваги:

1. Набір кухонних гаджетів: в - цьому наборі є 7 змінних лез з нержавіючої сталі (леза шириною 1,5 мм; 2,5 мм, 3 мм; 2 мм лезо для подрібнення; 3 мм нарізка леза і 4-міліметрове лезо подрібнюють акуратними скибочками; також у комплекті насадка "хвилястий скибочка"), харчової контейнер, друшляк з ручкою, захист від порізів, ніж, ящик для зберігання лез, терка з контейнером дозволяють робити скибочки фруктів і овочів зручніше і легше.

2. Овочерізка "9 в 1": 2-х літрова велика ємність, крихта, фігурна нарізка, скибочка, подрібнення та інші функції, використовуйте ту функцію, яку Ви хочете, відчуйте себе чарівником на кухні. В комплекті є леза різних форм, розмірів і товщини.

3. Простота використання: верхня кришка обробної дошки легко розбирається, зручна не змінна рукоятка, завдяки якій можна управляти теркою однією рукою, зняття кришки однією рукою.

4. Багатофункціональний подрібнювач, нарізка овочів і слив можна робити одним рухом. Обертається внутрішня ємність, автоматичний кут повороту, дренажна кошик завжди стабільно знаходиться в горизонтальному положенні, легко миється і зливається.

5. Легко чистити і зберігати: підвісьте його за ручку на тримачі для посуду, щоб злити вологу і заощадити місце в шафі.