Цинк цитрат, 50 мг 60 таблеток

Стартова ціна - 70 грн

Бліц-ціна - 85 грн

Крок ставки - 5 грн

Товар продано 2 рази

Торги закриті


На Кашалоті 10 роки
1 лот

Укрпошта, Нова пошта
Передоплата на картку/рахунок
Повернення та обміну немає

Про товар

Цинк — важливий мінерал, який має антиоксидантні властивості та підтримує роботу імунної системи.

Функціональна дія:

Цинк - це мінеральний компонент, що виконує важливі функції в організмі людини. Він впливає на нормальний ріст волосся, нігтів, шкіри і загоєння ран, сприятливо впливає на зір . Цинк потрібен для безперебійної роботи імунної системи, він перешкоджає інфекційним захворюванням та бореться з раком.

Відомо, що цинк важливий у синтезі білків організму та при копіюванні генетичного матеріалу, коли клітини діляться і ростуть, бере участь в утворенні інсуліну, гіпофізу та кров'яних тілець. Дефіцит цинку може викликати порушення статевих функцій, викликати передчасне старіння, можливий розвиток енцефалопатії.

Найчастіше від нестачі цинку страждають вегетаріанці та люди зі шкідливими звичками. Також лікарі рекомендують вживати цинк під час прийому протизаплідних засобів, оскільки цей період його кількість знижується.

Застосування:

Як мінеральну добавку для дорослих приймати по одній (1) таблетці на день під час будь-якого прийому їжі або відповідно до призначення лікаря. Не слід перевищувати рекомендоване дозування.