Відгуки про Ritulka негативні

позитивних - 171 негативних - 8

Ніколи нічого не купляйте в цього продавця! Я бачила попередні відгуки, але сподівалася що це поодинокий випадок. Але в результаті не отримала лот. Кілька тижнів мене кормили "завтра-післязавтра" та форсмажорами. Але я зрозуміла що форсмажор це просто відмазка. Одночасно з купленим мною телефоном був інакший, який я теж хотіла купити(добре що не купила). Так вияснилось що його продавець "продала". Значить змогла і гроші отримати і товар відправити. Тільки мені видно пошкодувала. І тепер я марно чекаючи телефон втратила кілька можливостей купити інший. Про що безмежно шкодую. Це не порядно. Тому не гайте часу а сторінці цього продавця і купляйте в інших. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Смартфон Samsung Galaxy A05s 4/128gb
Хоча би гроші вернула.
Відповідь продавця
Гроші я вам не хоча би повернула, а повернула.
10:30
Доповнення покупця
Не придирайтесь до слів. Я вам писала, що мені потрібен був лот, а не возврат вами грошей. Навіщо людям голову морочити. Не виставляйте нічого, якщо не можете або не хочете відправити. Другий телефон же змогли продати. Значить була таки можливість. Тільки чекала два тижні замість двох днів.
10:34
Лот не оплачено. Повернення комісії
xena2 26 січ. 25
Продавца никому не рекомендую !!! Выиграл лот сразу и оплатил и тут началось сначало надо было ждать больше трёх дней,потом оказывается она уехала в командировку и т.д.деньги вернула и сказала как вернеться свяжется, но прошло не мало времени лот так и не был продан ,поэтому тысячу раз подумайте прежде чем связаться с этим продавцом!
Xiaomi Redmi 12 8/256GB Sky Blue
Возрат денег лот не продан !
Asereda239 21 черв. 24
Угода не відбулася через продавця.Змарновано неділю часу.
Смартфон xiaomi redmi 9c 2/32 NFC
Товар не отримано, гроші повернуті.
edward77722 8 груд. 23
Лот не выкуплен
Dress_Code_ 30 трав. 22
Лот не оплачен
anciel 23 груд. 19
Лот не выкуплен,срыв аукциона.
Mixai76 6 жовт. 19
Відповідь покупця
Поичину невыкупа я объяснила,предложила оплатить комиссию. Вы отказались.
6 жовт., 2019
Доповнення продавця
Перебили мне ставки все и вернуть комиссию,прежде чем перебить,надо подумать нужен Вам товар или нет,я тут не играюсь,а работаю.Я если ставлю ставку,то оплачиваю,даже если передумала.
6 жовт., 2019
Лот не выкуплен
viktorbel 3 квіт. 18