NathaliaYa
Главный клуб 19 ноября 2015, 16:16

Наше літо 2015.

Діток треба оздоровлювати))) У нас були різні часи, відпочивали і в Турції і в Криму, але зараз часи не найкращі. Тому було вирішено провести літо у бабусі з користтю і трошки на морі.

Спочатку тато повіз нас, щоб він покатався на лижах)))) Хитро так, правда?

NathaliaYa
Здоровье ребенка 13 ноября 2015, 11:01

Про наліт на зубках у дитини, для тих, хто сумнівається чи знімати.

Наліт на зубках у мого молодшого з"явився десь у 2,5 роки. Читала тут багато про походи до стоматолога, але розуміла, що головне домовитись з дитиною, бо в стоматолога ми були лише 1 раз і то на огляді.

Коли була у свого стоматолога записала сина, лікар сказала, що потрібно зняти наліт і все. Почала підготовку дитини, дивились мультики про відвідування стоматолога, сфотографувала і показала йому як це негарно виглядає на фото, розказала як все буде. Ромка (4,9років) погодився. Записалася. 3 дні нервувала і особливо не надіялась, що вся моя затія увінчається успіхом.

NathaliaYa
Главный клуб 9 ноября 2015, 13:29

Ремонт окулярів (тема тимчасова)

Прошу відгукнутисятих, хто ремонтував окуляри. Старший син сів на них і скло випало, оправа складна, може воно там вклеєне було. Окуляри з оптики Fielmann. Бажано Позняки, Харківська, Дарниця.

Дякую))

NathaliaYa
Кулинарные рецепты 16 сентября 2015, 17:10

А в мене сьогодні хліб і язички.

а це язички, такі продавали колись у моїй шкільній їдальні)))

NathaliaYa
Разное 15 сентября 2015, 16:39

Допоможіть згадати назву фільму.

Дивилась його в кінотеатрі, 91-92 рік, пам"ятаю ейфорію після перегляду і покращення настрою.

Фільм не наш, про студента Алекса, який вступив до навчального закладу в іншому місті і його помилково поселили в гуртожитку з дівчиною. Далі були різні смішні ситуації і вільних місць, як завжди, не було, але коли його хотіли переселити то там вже було кохання)))

Розумію, що було давно, фільм нічим особливим не вирізнявся поміж інших, які були в прокаті на той час, але.... Може, випадково....

NathaliaYa
Главный клуб 11 сентября 2015, 13:06

Пожар у сусідів, як це буває і що робити(((((

Ніколи не думала як це буває. І краще не знати, але сьогодні нам знадобилася сумка, яка була приготована на випадок евакуації.

Добре що молодший був у садочку, а зробила собі кави і вже сіла насолоджуватися і тут сусід, молодий хлопець з криком пожар. Чоловік вийшов а потім зайшов і спокійно сказав будити старшого і взяти документи. Я подумала шуткує, але коли виглянула в коридор - там був чорний дим(((((.

Вибігли в коридор, обзвонили сусідів які на роботі, пожежну вже викликали до нас. І тільки на вулиці заиряслися ноги і почав боліти живіт, чоловік…

NathaliaYa
Главный клуб 10 июля 2015, 11:05

Аукцион.Пирамидка, б\у

NathaliaYa
Хвасты и обзоры 3 июля 2015, 14:14

Обзор курточки X-ROAD, купила по акції, авантюра вдалася)

Ніколи не робила обзорів, але часто їх читала і дивилася. Не знаю на що треба звертати увагу, просто розповім і покажу. Може комусь знадобиться.

NathaliaYa