Отзывы Lyubochka2301

положительных - 9 отрицательных - 3

Однозначно рекомендую хорошого покупця аукціону!Все пройшло супер.Швидка оплата!Залишились тільки хороші враження від співпраці Вдалих Вам покупок:wink::blush:
svityc 22 нояб. 21
Відгук для повернення комісії,лот не викуплений.Покупець не виходить на за"язок і не відповідає на повідомлення...(((((
Natalizlateva 22 авг. 21
Рекомендую порядного і відповідального покупця.Оперативна оплата.Вдалих Вам покупок і продаж!Якщо щось зацікавить,заходьте ще.Буду Вам рада!!!)
Lepus 31 мая 21
Рекомендую цього покупця до співпраці.Все пройшло швидко і оперативно.Дякую за покупку,носіть здоровенькі):blossom::sun_with_face::rose:
SvetlanaLana555 23 сент. 20
Не рекомендую до саівпраці,покупець не відповідальний,робить ставки,а лот не викупляє(
sosasa 21 июня 20
Лот не викуплений,на повернення комісії(
Lenok1889 30 марта 20
Рекомендую до співпраці,хороший продавець.Все відправила,швидко прийшло.Товар прийшов той самий,який був заявлений в оголошенні.
GFDHKJBI 20 янв. 20
Рекомендую продавця,як відповідального і порядного.Отримала комбінезон,товаром задоволена.Однозначно рекомендую до співпраці цього продавця!
Mila_Panas 23 дек. 19
Джинси отримала швиденько! Рекомендую цього продавця, як відповідального і порядного.Розмір теж підійшов.Замовляйте з впевненістю, не пошкодуєте)
vmodi 12 дек. 19
Рекомендую цього відповідального продавця!Шкарпетки скоро отримала, якісні, так як було заявлено в оголошенні.І розмір підійшов.
LUDMILKA_1986 12 дек. 19
Отримала комбінезон. Все в гарному стані, рекомендую!
Alissa 9 дек. 19
Рекомендую! Дуже хороший продавець.Прийшли бодіки все сподобалось, так як було заявлено в оголошенні. Без етикеток, але стан нових.
julia2012 3 дек. 19