Lidok
Здоровье родителей 6 августа 2018, 16:29

Запалення легень !!

Товаріщі, я знаю, що ви все знаєте!!!!

Чи може бути запалення легень без температури ?

Третій день давить в грудях, і хрипить коли лежу, сильна сіпота . Час від часу пшикаю Сальбутамолом і п"ю на ніч супрастин, але сьогодні в ночі майже не спала , сиділа, так як не було чим дихати, і таке враження що мокрота не може відійти. Сьогодні ніяк не вийшло потрапити до лікаря, тільки завтра:sleepy::sleepy::sleepy:

Заспокойте мене , чи дайте пінька !!!!

П.С. хворію бронхіальною астмою з дитинства, але вона довго не проявлялась, а проявилась тільки при другій вагітності, а це майже чотири роки тому.

Lidok
Главный клуб 4 августа 2018, 22:55

Яка ж це ніжна мілота !!!

Ой гражданє, сьогодні від страху чуть не об..... , пробачте, із пісні слів не викинеш!!!

Іду я ввечері з педикюру, і тут на зустріч мені рветься ось така собачонка, тільки біла і з грузиками на корпусі, хазяїн її ледь втримує, тягне, а вона та собачока…

Lidok
Здоровье родителей 3 августа 2018, 22:23

Сіпання нижньої повіки !!!

Женщіни і дєвушки, це виліковно чи як ????

Другі сутки підряд сіпається нижня повіка, да так , що ніфіга не видно, бісить до крику :sob::sob::sob:

Lidok
Главный клуб 26 июля 2018, 23:27

Гівнюк малий!!

Женщіни і дєвушки, а Ви теж називаєте чужих трьохрічних дітей " гівнюками"?

Навіяно темою про дитсадок , де трирічний "гівнюк" держе в облозі всю групу ясельну, б"ється, кусається, і при цьому вихователі не можуть дать ради, і це тянеться з весни.

Я звісно тьотєнька неадекватна, але ж всьому є розумні рамки, як можна чужу дитину назвати "гівнюком". Чи може я сама собі брешу, адже іноді , а то і частенько малого свого меньшого називаю гівнюком, коли воно падлюка мала мене не слухається , йому майже три роки.

Lidok
Главный клуб 26 июля 2018, 15:33

Турбо-кукер, шо за звір ?

Хочу, але не можу зрозуміти, що це за агрегат, начебто і сковорідка, а начебто і пароварка, роз"ясніть будь ласочка. Взагалі то я хочу пароварку

Lidok
Главный клуб 25 июля 2018, 22:34

Ридаю!!!!! Всьо пропало!!!

Женщіни , ну як так , як ,так це ж несправедливо :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

Це просто капець, хоть не заходь на огород вообще, сльози на очах, і серце щемить :fearful::fearful:

Скільки я вбахала здоров"я і труда свого на цьому довбаному огороді, а він увесь стоїть в бур"янах , хоча я тільки як дві неділі назад виполола все вздовж і в поперек :frowning::frowning::frowning:

А квіточки мої, чорнобривчикі, всі лежать покотом, а саме мої найлюбленіші чорнобривці-гвоздика жовта, таких немає ні у кого тільки у мене.

Lidok
Ищу товары 24 июля 2018, 14:47

Куплю тюнер

Доброго всім дня !!! Можливо в когось завалявся тютер, куплю за розумну ціну!! Мені потрібно два !!

Lidok
Главный клуб 19 июля 2018, 00:20

Я погана мати і дружина !!!

Знаю, що язви не змовчуть , але була не була !!!!

Я постійно кричу на дітей, не б*ю, я ругаю їх за те що вони не слухають мене, я кричу за те, що вони не помили руки перед їжею, чи після неї. Я кричу на них, що вони бігають босоніж по мокрій землі, а потім біжать у хату і застрибують у ліжко, наше з чоловіком, а я ой як не люблю його застилати, а коли синочкі їдять в ліжку , то у мене вооб ще рве кришу !!((( так як коли лягаєш спати , а тобі скубає в спину якась…

Lidok
Главный клуб 18 июля 2018, 01:05

Інтер, кірдик???

У Вас також Інтер пропав? Такий кльовий концерт ішов, душевний))

Lidok
Главный клуб 18 июля 2018, 00:37

У мене сушка, а у Вас що?

Чоловік спить, мені не спиться, яблук повно, у мене паніка, сушу уже не перший день !! Електрику жере ця чудо машина , піпець, але як же без сушки узимку? А чим Ви займаєтесь в таку годину?

Lidok