Главный клуб, Хныки

Клуб на Кашалоте — место для общения на интересные темы о семье, отношениях, детях, товарах,…
Главный клуб 28 марта, 10:44

Браузер телефона не сохраняет Вкладки.

Не путать с закладками. Ночью что-то произошло, то ли перезагрузилась система, то ли что, но утром пришлось заново входить в Гугл аккаунт. Имелось приличное количество вкладок, свежих, которые регулярно чистила, и реально давних, которые были нужны на постоянной основе. Теперь же не сохраняет вообще ничего. При открытии браузера все чисто, как в первый раз. Каждый раз лазить в историю нереально. Это что и как исправить? Система Андроид.


Теги: андроид браузер вкладки

JuliaLesnaya
Главный клуб 25 марта, 15:59

Розблокування телефону

Привіт. Дочка поставила графічний ключ, а через годину його забула :dizzy_face:‍:dizzy:

З однієї сторони, сама собі зробила виховний захід))) А з іншої - як його розблокувати? Телефон Xiaomi, коли натискаю Забули пароль?, то є варіант лише стерти всі дані на пристрої, до цього я не готова :sob:

В сервіс понесу, але мені це трохи складно, може є варіанти вдома розблокувати? Інтернет пропонує одну статтю переписану на різні лади і по ній не виходить.


Теги: разблокировка телефона

Riina
Главный клуб 23 марта, 18:23

дівчата підскажіть кому таке приходило .як діяли

Ми помітили, що у вас купують речі на Шафі, але ви ще не відмітили продажі. Будь ласка, відмітьте продані речі протягом 7-х днів або нам доведеться деактивувати ваш профіль на Шафі. Ми вже зібрали для вас список діалогів, які треба перевірити ;) Також ми підготували для вас чек-ліст, який допоможе відмітити продажі швидко та легко. 1) Зробили надто велику знижку. Відмічайте товар за повною вартістю і напишіть листа з темою "Повернення %" на [email protected] , у листі вкажіть посилання на це оголошення та ми повернемо різницю від сплачених відсотків за користування Шафою. 2) На балансі менше 1 грн. Поповніть свій…

ember
Главный клуб 15 марта, 03:58

Шахрайство в інстаграмі

Ох, дівчата.... Ніколи не думала, що зможу попатистися, але і я в ціх рядах. Знайшла дівчину, 17 тис підписників, пости з 2021 року. Ціни як і всі, але розміри є на мене. 2350 грн в одне місто. .... Це був подарунок на мій день народження :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved: чоловік проплатив і тільки зараз промовився, що банк Восток. Я даже не знала про такий банк. Що тепер робити? Кіберполіція? Розумію,що толку ніякого з неї? Вона мене заблокувала. Як інших попередити?


Теги: шахрайство мошенничество инстаграм нстаграм

Katka
Главный клуб 8 марта, 10:42

Мое утро началось так! Иголка в батончике, которую чуть не съела! Будьте осторожны!

Обломок похож на иглу, немного не ровную с одной стороны. Чудом не глотнула, хрустнуло на зубах. Купила 2 штуки себе и ребенку, мог попасть ребенку. Будьте осторожны!

Physeter
Главный клуб 23 февраля, 16:53

Help,золотистий стафілокок

Підкажіть будь- ляска , хто стикався з цією хворобою, чим лікували і чи потрібно лікувати?Ситуація така, донька восени захворіла, тоді нам в місцевій поіклінікі зробили не вірно аналізи , виявили стрептокок , але потім ми перездали в декількох клініках ще раз і результат був негативний.Але щоб точно впевнитись , здали ще мазки з горла і носа , стрептокок не виявили, але виявили золотиститий стафілокок в горлі 10*5 і ніс 10*3 .Лор нам назначив лікування , розсмактувать бактобліс 3 міс і в ніс мазь бактробан, ще пшикали в ніс і горло хлорфіліпт, лор його не назначав, це я в інтернеті прочитала…


Теги: золотистый стафилокок

ulvina
Главный клуб 5 февраля, 09:38

Девочки Киевлянки, подскажите пожалуйста.

Со скольки сейчас в Киеве открывается метро? В интернете информация только за 2022 год. Я приезжаю на ЖД вокзал в 5 утра , будет ли оно открыто или начало работы с 6.00? И ещё вопрос, мне нужно добраться на автовокзал Вырубили, я так понимаю это находится станция метро Выдубичи, все верно?


Теги: метро киев

InnaD
Главный клуб 5 февраля, 09:27

Гребінець для волосся! Порекомендуйте!

Дівчата, порекомендуйте будь ласка гребінець для розчісування тонкого довгого волосся, яке легко заплутається. Дякую :blush:

ilonaslava
Главный клуб 4 февраля, 14:15

Що за мелодія?

LizaKissa