Головний клуб, Планування вагітності

Клуб на Кашалоті — місце для спілкування, підтримки і порад. А також рецептів, відгуків і…
Головний клуб 13 февраля, 14:13

Епілепсія. Друга дитина?

Дівчатка, вітаю. Можливо почую поради і ще раз погляну на ситуацію по іншому.

Маю сина 2.10, діагностована ідіопатична епілепсія (можливо синдром Дузе). Лікарі схиляються до генетичної етимології, певної мутації, бо по батьківськи лініям не було випадків.

Планували з чоловіком двох дітей. Тепер чоловік висловлює сумніви, може не варто другого, якщо так трапилось і є певні ризики.

Мені 36, планувала в 38 десь за другим малям "сходити".

Поділіться досвідом, думками, можливо як би ви зробили?


Теги: епiлепсiя

Lunarina
Головний клуб 3 февраля, 00:33

Сон... Як зрозуміти???

До нас напевно поспішає, ще одна душа, дуже хоче з'явитися в нашій сім'ї, легенько постукала в двері, відкрила я, там хлопчик, чорненьке волосся, сіро блакитні очі, кругленьке миле обличчя і найщиріша посмішка в світі. Цього разу він просто стояв, посміхався і мовчав, мої дівчатка говорили і сміло переступали поріг нашого дому, старша чітко моя, а менша прийшла до папи, а цього разу хлопчик просто стоїть і дивиться, мене покликали я відійшла, повернулася, а його нема залишилися лиш золоті капці носками на нашому порозі... Сон... Знову так як і з донечками... Хлопчик... Син... Ми не готові, ми не плануємо, ми хотіли…


Теги: сон, тлумачення снiв

Madre86
Головний клуб 7 ноября 2023, 13:37

Без темы

Добрий день скажите видно что то на этом тесте, напарница говорить есть но рано зделала тест очень

Bondviktoria116
Головний клуб 27 августа 2021, 14:27

Прегнила нет в аптеках. Кто знает, когда появится.

В Киеве может и есть остатки. Но в аптечных сетях, что высылают по почте его нет.

В моей Луганской области его вообще нет.

Как продолжать стимуляцию? Кто как решает эту проблему? Ума не приложу что делать.

sunday
Головний клуб 3 июня 2021, 00:13

Не можу завагітніти

Всім привіт,

Дівчата, допоможіть, будь ласка, у виборі клініки та лікаря репродуктолога для ЕКО у Києві. У кого був позитивний результат та враження ? Можливо, можете порадити гінеколога-репродуктолога. Поділіться, будь ласка, досвідом.

Babyk21
Головний клуб 15 декабря 2020, 21:04

Бесплодие 10...20 лет, безуспешное ЭКО.

Девочки давайте потдерживать друг друга, не думаю что мы такие одни!:person_with_pouting_face:

Я прошла с мужем и Крымом и медными трубами, и ЭКО в том числе, и решила для себя что все, с меня уже хватит!

Достаточно этих разочарований, грусти, злобы, ненависти, на что-то надеется, надеются что вот не придут месячные, а они все время приходят и ты расстраиваешься плачешь. Эмоционально становишься слабым, и живешь только такими мыслями, секс уже обязанность а не удовольствие.

Надоел этот накопившийся стресс, решила это отпустить и приняла это. Просто хочется жить для себя и не о чем уж таком не думать. Я рада что не…

Katife
Головний клуб 17 ноября 2020, 20:53

Полип?

История в вкратце, планирование беременности , 3 раза незащещенный па. И пошли месячные, пошли не так как обычно, сходила на узи , Узист видит что то похожее на полип, вернее что то , что подпитывается кровотоком. Ему не понятно, так как есть сгустки от месячных. Гениколог говорит, через 10 дней после менструации сделать проверку на УЗИ еще раз.

Я жду повторного УЗИ, но интересно, возможно забеременеть за неделю до месячных? Или на УЗИ врач бы сразу это определил, даже если там совсем маленький срок?

LuciaNikov
Головний клуб 12 января 2020, 00:30

Як посприяти?

Почну з того, що позаду дві вагітності (двоє діток), 5 операцій з видалення кісти і видалення однієї труби. Зараз мрію і планую вагітність... Звісно, це не термін, всього 3 місяці, але поки не виходить. Дівчатка, підкажіть, як крім вітаміну Є і фоліо можна посприяти швидшому настанню вагітності? До лікарів не відправляйте, піду до них тобі, коли сама спробую все, що знатиму.

Businka_2d
Головний клуб 24 декабря 2019, 19:29

Вот так вот...

Бразильская студия Platinum Studio создала рекламу презервативов со слоганом "Некоторые люди не должны были родиться никогда". В главной роли — очень известные персонажи:

Yulia2806
Головний клуб 30 августа 2019, 01:55

79/57

79-летний советский и российский актер театра и кино Эммануил Виторган сообщил поклонникам неожиданную новость - он снова стал отцом.

О пополнении в семье артист рассказал на своей странице в Instagram, опубликовав милое семейное фото. У актера родилась еще одна девочка, которую назвали Кларой. На снимке Виторган позирует вместе с

Alina79