Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, яким дитячим візочком користувались під час подорожі літаком? Щоб в "ручну кладь" підійшов за габаритами та вагою. Не дорого , бо потрібно на пару раз , ну і щоб не розсипався на другий день, а був міцним та надійним на скільки це можливо. Порадьте із власного досвіду. Можливо хтось продає свій візочок б/у? Наперед вдячна за поради. Мирного вечора всім!
Теги: вiзочок в лiтак, подорож лiтаком
Підкажіть, можливо вийде заїхати в Київ на пару годин, можливо і на пів дня. Що показати підлітку, куди сходити? Дякую
Теги: киiв, куди пiти в киiв
Добра всім.Того літа я тут трохи писала про наші подорожі (про Говерлу і др). Зараз починаю трохи думати, куди б поїхати в цікаве місце в Україні. Зі мною буде підліток хлопець. По часу: на дні 4. Влітку.
…
Теги: подорож, подорож украiною
Добрий день, дівчата, потребую поради. Маю їхати на три дні в Карпати, на день народження. Це моя перша така далека подорож :) і я не знаю що обрати для зручності маленьку валізу чи сумку з колесами чи звичайну сумку. Речей багато не буде, але будуть пересадки, десь треба буде пішки пройтись, десь транспорт почекати. Ночувати буду не у подруги, а в готелі там теж треба бути туди сюди ходити. Загалом треба бути максимально мобільною. Підкажіть з досвіду, що купити. Ще якби бюджет не був обмежений то і питання не поставало б. А може у вас щось є запропонувати, буду вдячна.
Вітаю, спільното.
Підкажіть, будь ласка, чи потрібен дозвіл від батька саме на міжнародні подорожі неповнолітній дитині, якщо вона перебуває з матір'ю? Зараз знаходимося в одній з країн Шенгенської зони, через кілька місяців плануємо подорож за її межі Шенгену. Чи перевіряють в аеропортах дозвіл?
Якими міжнародними нормативно-правовими документами керуватися?
Як я розумію, для перетину Українського кордону в умовах воєнного стану дозвіл не потрібен. А що говорить про це міжнародне законодавство?
Буду вдячна за відповіді
Дівчата, є у мене одна мрія , ну, не глобальна, звичайно, а так - поточна. Вже кілька років я хочу в Грузію, от прямо дуже хочу! Чому саме туди?... Хз, пояснити не можу, але продовжую хотіти :grin:. Вже кілька років моніторю тури, і бачу, що ціни на них якісь зашкварні :scream:, у 2, а то і у 3 рази дорожчі за Турцію, наприклад. Думаю над тим, щоб самостійно полетіти, і там на місті вже десь поселитися. Але авіа білети теж дорогезні :(. Можливо з Вас хтось літав, Порадьте, як вигідніше, на якому сайті краще білети купувати, звідки дешевше летіти?
Теги: грузiя
Доброго дня. Сьогодні надворі сонячно і щоб відволіктися від новин давайте помріємо) Хочу в кінці травня звозити дітей на море в Болгарію, вже відкрите раннє бронювання. Зараз шукаю оптимальний маршрут. Минулого і позамонулого року ми їздили з Києва, дорога довга і досить важка. Дівчата, хто виїздив з Львова або Чернівців, розкажіть, будь ласка, в скільки виїзд з Вашого міста і о кортій планово прибуття? Може простіше потягом з Києва до Чернівців/Львова а далі на втобус? Поділіться, будь ласка, вашим досвідом.
Підкажіть, будь ласка хто був на картку в таку погоду, що мряка і + температура.. чи норм кататися на вулиці, чи не розтає лід, маю на увазі саме калюжі є? Бо їхати не близько, а кататися по калюжах не дуже б хотілося..
Дякую
Теги: каток