Бесплатная земля для каждого украинца.

Давно уже слышала о том, что каждый украинец имеет право на 5 участков земли. Но из всех моих знакомых, у меня нет ни одного  кто бы получил ее.  А здесь есть кто нибудь, кто получил землю в черте города? Или может ваши знакомые? Много снято и написано на эту тему, но хочется услышать реальную историю.


Теги: земля

38 коментарів

  • Yanusya 12 травня 2017, 20:34

    За 5 участков первый раз слышу . Знаю за один )

  • Madinka 12 травня 2017, 20:40

    да 5 или даже 6

  • kamlla 12 травня 2017, 20:34 2

    Да!!! У меня одноклассник.Сначала год сам добивался,не получилось,потом дал взятку 1 у.е ( тогда еще 8000грн) и дали там где он сам нашел! И еще на всех своих родственник ов много как-то получилось! Малину хочет посадить,а блоки и еще чего не помню уже.

  • 10 коментарів
  • kamlla 12 травня 2017, 21:28

    И что я с этой землей делать буду,у нас даже дачи нет, если продать только...

  • Madinka 12 травня 2017, 21:34

    так получить можно по идее и под строительство дома, под ст-во гаража, стр-во дачи, для сада и фермерской деятельности, и того 5 разных участков.

  • kamlla 12 травня 2017, 21:40

    Вообще об этом еще не думаю,мне б ремонтик в квартире,а под строительство дома-это вообще космос

  • Ekaterina 12 травня 2017, 20:40

    Знакомый сейчас этот вопрос изучает. Есть мол контора которая тебе помогает оформить земельный участок и сразу его выкупает за хорошие деньги..более подробно я не уточняла, если у него получится...начну изучать)))

  • Madinka 12 травня 2017, 20:48

    Юрия Кравца. Правозащитная Группа "Варта" ? слышала что они мошенники.

  • Ekaterina 12 травня 2017, 21:03

    не знаю. надо узнать

  • tamita4ka 12 травня 2017, 22:59

    Я занималась етим вопросом в Варту ездила в Броввры не внушили доверия не на 1%

  • restobe 12 травня 2017, 20:40

    Всю историю не расскажу, но знаю что Свекровь 2 года бегала бумажки собирала - получила участок для сына (моего мужа) в Коктебеле..

  • 1 коментар
  • restobe 12 травня 2017, 21:21

    Вам нужен?, могу на квартиру поменяться ;-)

  • Madinka 12 травня 2017, 21:31

    я с удовольствием свой пай, который мне от папы достался в деревне, поменяю на квартиру в городе)

  • restobe 13 травня 2017, 01:02

    Вот и я об этом - мало того что участок в дыре, так еще и не пойми в каком государстве теперь..
    Поберегите нервы - оно того не стоит!

  • Oxana_for_girls 12 травня 2017, 20:41

    Есть один реальный случай. Знакомая ооочень долго добивалась и таки добилась. Участок дали там где она хотела. Но нервов потрачено было много. Несколько лет назад. Главное что МЫ не знаем своих прав. О том что каждый из нас имеет право на определенный участок земли - указано в законе. Осталось только добиться исполнения.. .

  • Madinka 12 травня 2017, 20:50

    это хорошо что есть кому помочь еще, или кто хоть чуть-чуть в этом разбирается, я настолько далека от этих всех организаций и бумажек. Для меня было испытанием детские оформить(

  • kamlla 12 травня 2017, 20:54

    Да, в таких делах характер нужен, и наглость

  • iryna_b 12 травня 2017, 22:16

    по шаговая инструкция написана здесь:
    Стаття 118. Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами
    1. Громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У разі якщо земельна ділянка державної власності розташована за межами населених пунктів і не входить до складу певного району, заява подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим.
    2. Рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо приватизації земельних ділянок приймається у місячний строк на підставі технічних матеріалів та документів, що підтверджують розмір земельної ділянки.
    3. Громадяни - працівники державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, а також пенсіонери з їх числа, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні цих підприємств, установ та організацій, звертаються з клопотанням про приватизацію цих земель до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу.
    4. Відповідний орган місцевого самоврядування або орган виконавчої влади в місячний термін розглядає клопотання і надає дозвіл підприємствам, установам та організаціям на розробку проекту приватизації земель.
    5. Передача земельних ділянок у власність громадянам - працівникам державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, а також пенсіонерам з їх числа провадиться після затвердження проекту приватизації земель у порядку, встановленому цим Кодексом.
    6. Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства). У разі якщо земельна ділянка державної власності розташована за межами населених пунктів і не входить до складу певного району, заява подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування, які передають земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, забороняється вимагати додаткові матеріали та документи, не передбачені цією статтею.
    7. Відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування об'єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.
    Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється за замовленням громадян суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін.
    У разі якщо у місячний строк з дня реєстрації клопотання Верховна Рада Автономної Республіки Крим, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, не надав дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або мотивовану відмову у його наданні, то особа, зацікавлена в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності, у місячний строк з дня закінчення зазначеного строку має право замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без надання такого дозволу, про що письмово повідомляє Верховну Раду Автономної Республіки Крим, Раду міністрів Автономної Республіки Крим, відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування. До письмового повідомлення додається договір на виконання робіт із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
    8. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погоджується в порядку, встановленому статтею 186-1 цього Кодексу.
    9. Відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, у двотижневий строк з дня отримання погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (а в разі необхідності здійснення обов'язкової державної експертизи землевпорядної документації згідно із законом - після отримання позитивного висновку такої експертизи) приймає рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність.
    10. Відмова органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишення клопотання без розгляду можуть бути оскаржені до суду.
    11. У разі відмови органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишення заяви без розгляду питання вирішується в судовому порядку.

  • Madinka 13 травня 2017, 00:31

    Спасибо

  • Lena_Mel 12 травня 2017, 22:21

    Не удаляйте тему, вдруг и я надумаю) Дружим)))

  • Ckpenka 12 травня 2017, 22:48

    Мы получили в прошлом году в черте города все по участку (10 соток)-я, муж, ребенок, сестра, племяница, отец.... 5 из которых находятся друг возле другав пределах города, тобишь по гектара.... Очень удобно, можно и дом построить, и сад и огород и чего душе угодно. Каждый гражданин Украины имеет право на: 10 соток в пределах города или 25 за его пределами для постройки собственного жилья, также 0.01 кусочек под гараж, еще до 2 г для сельгосп работ, а также 0.2 для дачи. Вроде не ошиблась....

  • Madinka 12 травня 2017, 23:50

    поделитесь пожалуйста опытом. сколько занимались этим вопросом, какой у Вас город?

  • Laska 13 травня 2017, 00:17

    Я тоже послушаю

  • Milashka 14 травня 2017, 10:00

    Яким чином вибирається участок? Чи то органи самі вирішують де надати?

  • tamita4ka 12 травня 2017, 23:03

    Я заниалась этим вопросом с ноября 2016 по апрель 2017 вообщем около 70 заяв отказы где-то 20 заявленный неправомерные отказы сельсовета ...я устала воевать...там нужни стальные нервы и знакомые ...я хотела участок под Киевом

  • Milashka 13 травня 2017, 16:54

    А багатодітним сімям щось можна добитись?

  • kamlla 14 травня 2017, 09:47

    Нужно!!

  • EDR_2015 20 травня 2017, 01:40

    Главное при подаче заявления указать конкретное нахождение земельного участка и чтоб он был не занят ни кем и ни чем! Если не указываете нахождение (не территориальное, а конкретное с координатами) то сразу стандартный ответ, что свободной земли нету, ожидайте может появится!!!

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Повернутися до Клубу