Проріс імбир,вже такий як на першому фото. Цікаво,хочу посадити. Як його виростити в домашніх умовах. Чи вдавалось комусь виростити,зібрати урожай.
Проріс імбир,вже такий як на першому фото. Цікаво,хочу посадити. Як його виростити в домашніх умовах. Чи вдавалось комусь виростити,зібрати урожай.
Теги: iмбир
Tanjushka вчора о 15:47 1
Класно!
Llizard вчора о 16:07 1
Я колись пробувала) Зі шматочка десь 2 см, зібрала урожай аж 5 см :-D Десь місяців 2 ріс, здається. Може рано викопала..
Tanjushka вчора о 16:19
а садили у вазон чи на городі?
Llizard вчора о 18:10
Llizard вчора о 18:42
Ось, знайшла таки фото) Нижня частина — це те, що я садила, верхня — що виросло) Було 3 пагінця, досить високих.
Helga122 вчора о 16:09
Цікава ідея)
Svetlana044 вчора о 16:32 1
Я колись садила у вазон, було таке довге нещастя, вирішила пересадити на город, восени спробувала зібрати врожай, то в мене щось нічого там не наросло суттєво. Але грішу, шо я тоді була так собі агроном.
Svetlana044 вчора о 16:33
Купила вже з бруньками
Vanilnaya вчора о 17:47
А цвів він у вас? По фото з гугла ніби як гарно цвісти має
Svetlana044 вчора о 19:16
Stelmah_Tanya вчора о 23:34 1
В мене у вазоні росте десь висотою 40см пока не трогаю,побачимо що виросте