Хтось читав якісь класні книжки про стресостійкість, і вони допомогли вам? Чи може якісь практики знаєте? Розкажіть, як ви навчилися не нервувати через дрібниці. Цікавить думка тих, хто вміє залишатись спокійним, врівноваженим, кого ніщо не може вивести із себе. Як ви цього досягли?
samsanty 8 червня, 16:48 8
Мені здається, що то темперамент людини, чи спокійна вона, чи спалахує як сірник. Навіть всілякі заспокійливі дають лише тимчасовий ефект.
Єдине, що мені допомагає в роботі, наприклад, бо директор мій такий псіх як і я, я з усім погоджуюсь, кажу "ок", а потім воно вже або не треба, або він сам передумав, або обставини змінились, або викручуємось по ходу, матюкаючись :person_shrugging:.
GlamKid 8 червня, 16:52 1
Я думала, що я спокійна людина. Але деякі люди виводять) тому краще мати практики
Oceanlover 8 червня, 17:12 1
Дякую. От дивіться, коли з усім погоджуєшся, все "ок", а всередині воно накопичується, і потім все одно треба проговорити, пообурюватися, наче то має допомогти. А воно ж не допомагає, і в результаті - собі нерви лише псуєш.
Oceanlover 8 червня, 17:30
Так, темперамент важливий. Але, думаю, можна навчитися якось оволодіти своїми емоціями, дати собі якісь установки.
Tovar4ik 8 червня, 16:52 1
Чтобы совсем-совсем ничто не могло вывести из равновесия - такого не может быть , даже при высокой степени стрессоустойчивости. Нервная система должна работать. Надо помогать ей правильно воспринимать информацию, отслеживая своё состояние и процессы внутри себя. Это вкратце. Можно многое сказать, но люди не поймут потому что не хотят.
GlamKid 8 червня, 16:53 1
Мені подобаються всякі аудіо медитації на youtube
Tovar4ik 8 червня, 17:00 1
Включаю Гаряева. Недавно рекомендовала знакомой, через время встречаю и она эмоционально благодарит, я сразу не поняла за что.. оказывается ребёнок стал засыпать после больших проблем, ничего не зная про включение матрицы Гаряева.
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Oceanlover 8 червня, 22:59
Al4onok 8 червня, 19:10 2
https://kashalot.com/ru/club/post-82874535/
Justyna 8 червня, 19:12 2
1) Знаю, що все тимчасово, пройде час і це пройде, 2) уявляю себе в старості, коли це щось дійсно буде дрібницею і я буду думати, як через це можна було перейматись замість насолоджуватись життям, це як уявити зараз свій відчай на контрольній в школі, чи це зараз важливо? Тобто знецінити навмисно важливість подій, 3) колись сиділа дивилась на кораблі, який стояв на якорі, як хвилі облизують скелю і промайнула думка, що там, не у відпустці, ми невруємо через якісь свої проблеми, а тим часом море, незалежно від всіх проблем світу, хоч би і вмерли всі, буде продовжувати свою роботу. Уявляю це море, 4) розумію, що є різні шляхи і не конче іти саме цим, в який я вчепилась. Можливо щось не вдасться зараз, але все - досвід, який залишиться зі мною.
А так-то якби знати більше про ситуацію, то і думки були би конкретніші )
Коментар видалено
Коментар видалено
Justyna 8 червня, 22:40
Olga_Gris 8 червня, 20:53 1
За конкретні методики не скажу...
З мого досвіду - книга Поліанна вчить у кожному негативі знаходити позитив, так і стараюся теж.
Треба щодня дякувати Богу, всесвіту, небу чи кому ви вірите - за все. (Заодно я стараюся помічати і те, що хтось для мене робить, і дякувати теж) Насправді ми багато чого маємо, порівняно з тими, хто хворий/старий/немічний... все пізнається в порівнянні...
Інформаційний шум ще можна контролювати , наприклад, не читати непотрібні чи токсичні канали. Уникати ворожі чи неперевірені канали теж, вони сіють таку безнадьогу і роблять розкол і паніку. Така собі інформаційна гігієна.
І ще, спокій приходить з досвідом. З третьою дитиною, наприклад, вже не так дьоргаєшся, як з першою. А також береться зі психічно здорового оточення, ну і обіймів.
Oceanlover 8 червня, 22:02
Так, ви праві щодо інформ.гігієни. Обійми - то не для всіх. Декому важлива дистанція.
Коментар видалено
Julka 9 червня, 08:46 3
Мені у цьому допомагає віра в Бога. У будь- яких ситуаціях.