Потрібна деяка допомога

Можливо прозвучить дивно, але маємо що маємо. Отже перебуваю за кордоном в Польщі, і так сталося що маю тут певне коло друзів. Маю одну подругу з якою у нас дивні стосунки, якесь неявне суперництво. Наче нічого такого немає, але буває акесь абюзерство. Щось іноді кажу вона занижує, сміється, каже це ж жарт. Тай довго розповідати. 

Так от, що мені треба. Я збираюся повертатися в Україну, і хочу щоб в нашій невеличкій компанії почули що мене саме покликали назад. Ну так мені хочеться. За це я готова поповнити рахунок,  наприклад, на кашалоті або на мобільний телефон, або перевод.

Задача, просто подзвонити мені на вайбер чи вотсап, пару хвилин балаканина, а розрахунок саме на те що саме вона іноді каже постав голосний звук. А там почує який я була працівник, і що мене кличуть назад. Це доречі правда, але в меньш яскравих тонах.

Дівчата, хто вважає що це брєд, або ще щось будь ласка гарного вечора.

Темы: Поради

6 коментарів

 • Yulya_Cherry 20 лютого, 21:22 14

  Це не брєд, це дитячий садок

 • IRINA_F 21 лютого, 11:44 2

  А я Вас понимаю) иногда хочется "утереть нос" такой подруге. Ну и повысить свою значимость тоже норм)

 • zorya 21 лютого, 15:31 1

  З нетерпінням чекаю розв'язки))
  Ідея норм
  Хоча трохи смішно))

 • EvgeniaEvgenia 21 лютого, 17:42 6

  А мене більш здивувало, що подруга каже поставити на голосний зв'язок... Навть не уявляю, як таке можливо серед дорослих людей)))

 • OlgaHelga777 21 лютого, 19:42

  Таке було пару раз, наче і в тему, але якось нагловато виглядало

 • Katusha 17 травня, 21:00 1

  Навчіться жити для себе і весь непотріб сам відсіється, на біса Вам та компанія, подруга, пройде 1-2 роки і Ви забудете за цих людей, а вони за Вас ще раніше. Впевненість вона в середині, навіть коли навколо кажуть, що ти не достатньо хороший чи навіть поганий.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Повернутися до Клубу