Фестиваль винахідників Kyiv Mini Maker Faire на ВДНГ

Другий міський фестиваль винахідників Kyiv Mini Maker Faire відбудеться 14 листопада на ВНДХ і він буде ще крутіший за 1-й! Подія об’єднає понад 100 учасників, які створюють, винаходять, а головне – готові ділитися своїм вмінням. У кращих традиціях мейкерства: геніально, інтерактивно, відкрито, весело і family friendly.

 

Хедлайнерами фестивалю стануть зірки YouTube – луганські руйнівники міфів Kreosan, а також 12 відео блогерів, які винаходять, вигадують, лагодять і вчать цьому своїх передплатників. Протягом дня на сцені Агентства Інтернет Прав AIR вони створюватимуть мейкерський відео-контент на ваших очах і вчитимуть всіх бажаючих як створювати свій відео-канал.

У цей день всі учасники дають можливість спробувати навчитися тому, що вони роблять самі. Сфери діяльності наших мейкерів: від картонних театрів до найрізноманітніших роботів, музичні інструменти, ракети, дрони, саморобні транспортні засоби, дерево, бетон та речі, які роблять життя кращим, розумна кавоварка, яка отримала приз редакції журналу Make на Maker Faire New York в жовтні, велика зона інтернет речей, яку підтримує IOT HUB, 30 майстер-класів на будь-який смак і рівень підготовки.

Генеральний спонсор Maker Faire Intel представить нову плату Genuino 101 (Arduino 101 в США), яку вперше показали на Maker Faire у Римі, і розповість про нові можливості. Хлопці обіцяють презентувати відразу кілька цікавих мультимедійних проектів, а також провести майстер-класи для дітей, які однозначно зацікавлять і дорослих. Наприклад, програмування мікроконтролерів.

Свої проекти представлять лабораторії університетів, загальноосвітні та IT школи, представники МАН, дитячих гуртків. У зоні майстерень можна буде спробувати попрацювати з найрізноманітнішим обладнанням.

Завдання фестивалю: показати мейкерам різного рівня нові можливості. Саме для цього буде діяти зона експертизи, де всі бажаючі зможуть порадитися про питання патентів, залучення інвестицій, навчання та розвитку, а також лекційна зона. Програма фестивалю

Приходьте і переконайтеся, що українці – справжні мейкери!

Де: ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1.

Коли: 14 листопада 11.00 - 19.00.

Вартість: дітям до 10 років - безкоштовно; до 17 років - 50 грн., квиток для дорослих - 100 грн.

http://makerfairekyiv.com/

Темы: Развлечения и прогулки

3 комментария

 • MissEndry 5 ноября 2015, 18:01

  Андрей. Я так понимаю Вы были на прошлом. Скажите 10 летнему мальчишке будет интересно. Или еще время не пришло его?

 • Thor_SR 5 ноября 2015, 18:27

  Конечно будет

 • Vasilisa_3 5 ноября 2015, 20:25

  у нас тогда английский клуб.
  расскажите кто посетит что видели, что понравилось!!! )

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб