ВПО Державна допомога

Хто може отримати 2 000 грн на дорослого та 3 000 грн на дитину або особу з інвалідністю

Програма виплат переселенцям від держави передбачала грошову допомогу всім переселенцям в березні та квітні цього року у розмірі 2 000 грн на дорослого та 3 000 на дитину або особу з інвалідністю. Від 1 травня, згідно з Постановою КМ України № 457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією РФ проти України» від 16 квітня 2022 року, отримувати допомогу у розмірі 2 000 грн на дорослого та по 3 000 грн на дитину або на особу з інвалідністю можуть деякі категорії переселенців.

 До цих категорій переселенців належать українці:

 • які перемістилися з місць проведення воєнних (бойових) дій, з місць тимчасовій окупації, оточення (блокування), 
 • у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, і які подали заявку на відшкодування, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг. 

Перелік громад в зонах бойових дій та тих, що в оточенні, переселенці з яких мають право на отримання цієї допомоги, затверджує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Розмір отриманої грошової допомоги не буде враховуватися під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, та не буде включатися до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу. 

https://ukc.gov.ua/folder/shhomisyachna-adresna-dopomoga-vpo/

Темы: Война в Украине


Теги: выплаты

13 коментарів

 • Verusik 7 травня, 16:59

  Добрый день! Кто то уже получил помощь ВПО?

 • Motlan 7 травня, 19:09

  Добрый, я получила, оформила 20.04, пришли через 12 дней. Киевская область

 • Nika2020a 7 травня, 19:44

  а у мене проблема, оформила через дію собі і дитині, моя довідка підтянулася, а доньки не має. що робити?

 • Motlan 7 травня, 20:18

  а може вона схована? В мене на центральній моя, я якщо нажать на квадратик в правому нижньому кутку вилазить ще і малого

 • Verusik 8 травня, 09:56

  Я оформила через сельсовет,в дию подтянулось автоматом,но тоже только есть справка на меня и дочку,а на сына нет! В сельсовете сказали,что не знают почему так… хотя у меня на руках все три справки…

 • aleee90 14 травня, 20:40

  @Verusik Аналогично

 • Tanyaverhovec 9 травня, 17:11 1

  Оформила довідку в Чернівцях ще 4.04 і досі нічого не отримала, навіть не знаю чи є варіанти дізнатися причину

 • Galyna1985 18 травня, 20:47 1

  Та же история

 • tanyap13 11 травня, 21:31

  Добрый вечер, оформила еще 01,04,2022 , в дии появилось, но еще до сих пор нету. Кто может знает куда можна позвонить, чтоб узнать .

 • anzhelika86 23 травня, 17:04

  Я звонила на гор.линию , сказали что выплаты будут в начале Июня !

 • vikingviking 23 травня, 17:20

  @anzhelika86 Денег нет, но вы держитесь

 • Domtelenetinternet9 24 травня, 14:13

  Здравствуйте!Подскажите пожалуйста как быть в такой ситуации,оформили ВПО 11 апреля в Черкасской области,переехали в Киевскую пришли в ЦНАП 28 апреля чтобы переделать адрес на новый,нас послали,сказали,что вы и так получите выплаты,дайте другим людям оформить,хотя на тот момент не было совсем людей в цнапе и мы приходили три раза,нам отказали.12 мая муж оформил опеку над сестрой,сказали нужно в цнапе переделать адрес по которому мы проживаем.Пришли в ЦНАП мужу и его сестре аннулировали справки и выдали новые 12 мая,потом мы узнаем,что оказывается они не имели права аннулировать справки,просто должны были переделать адрес и поэтому выплаты за март и апрель мы потеряли.У нас трое детей,естественно мы спешили в начале апреля сделать документы,чтобы получить эту помощь.Как теперь быть и куда обратится?номер гарячей линии в Киеве постоянно занят,звоню уже несколько дней.

 • Troli_shop 24 червня, 18:42

  Привет, как ее оформить?

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Повернутися до Клубу