Листівка до 8 березня з вермишельки і гороху)))))))))

Хочемо поділитися з вами ще одніє ідеєю подарунка своїми руками до свята 8 березня!!!Цього разу наш подарунок - оригінальна вітальна листівка.

Для її виготовлення нам знадобилися: кольоровий картон (білого, зеленого, жовтого та блакитного кольорів), клей, ножиці, вермишель, горох.

Аркуш картону білого кольору - основа листівки. З аркушу картону зеленого кольору я вірізала листочки і стебло, а з синього та жовтого - два кола, з яких ми утворимо класичну березневу вісімку.

Синочок (2 роки і 5 місяців) обережно самостійно наніс клей близько (матуся показала де :-)) біля стебла конвалії й наклеїв вершишельки-ракушки, які у нас - квіточки конвалії.
 

Коли вермишелеві квіточки добре підсохли, синочок зафарбував їх блакитною фарбою.

З жовтого та блакитного кружечків ми, як вже згадувли, утворили вісімку. Кірюші сподобалися зірочки на обгортці кортону, тож їх ми також вірізали і приклеїли в серединках кружечків.

Завершальний етап роботи - створення рамки з гороху. Кірюша обережно наніс клей по краю і аккуратно, сумлінно й дуже старнно виклав горошинку за горошинкою.

Ось така, досить таки незвичайна, розвиваюча та одночасно вітальна листівочка у нас вийшла.

 Темы: Поделки с детьми

6 комментариев

 • Наталья 24 февраля 2011, 16:53

  Очень классно - и малышу так нравится! Мне очень понравилось первое фото - где Кирюша так мило придерживает пальчиком стебелек и мажет кисточкой! Такой старательный! Молодцы!!!

 • ysta12 24 февраля 2011, 17:49

  Молодці!

 • Жанна 24 февраля 2011, 21:41

  Умнички! Желаю победы!!!!

 • Luna__ 25 февраля 2011, 00:22

  Класс!!!

 • Наташа 25 февраля 2011, 09:31

  Спасибочки!!!Нам очень приятно!!!Кирюша действительно очень старательный и ему очень нравится сам процесс создания своих шедевров)))))

 • Наташа 25 февраля 2011, 13:23

  очень хорошая поделка!
  хотим попробовать сделать, думаю нам тоже понравиться.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться