Вербна неділя, вітаємо, щастья і здоров'я бажаємо

А правда дуже проста та страшна. Дитина з особливостями може народитися в будь-якій сім`ї, в будь-яких батьків... Сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто з тих, хто вирішив стати батьками.Ніхто не планує стати батьками особливої дитини. Всі розповіді про те, що особливе батьківство - щастя та вибраність - солодка і підла брехня. Спочатку це завжди боляче. Боляче так, начебто тобі ввіткнули  ножа, а витягувати заборонили, і ти мусиш ходити з ним...Все, що іншим здається таким простим, дається надзвичайно тяжко. І одне з найбільших випробувань для батьків особливих дітей- погляди, плітки, шопіт та пересуди за спиною. Ті, хто відсідає в транспорті і коментує: «Понарожали...»Качелі емоцій від всеохоплюючої любові до своєї дитини, такоі беззахисної  та нестандартноі, але самій кращій на світі, до ярості та відчаю. Сльози від втоми і власного безсилля. Це відбувається не один день. Це роками...Я не знаю людей сильніших та більш мужніх, ніж особливі батьки. А ви так зможете? Власне це все, що я хотіла сказати тим, в чийому світі не має бути дітей з інвалідністю...Боляче і страшно, коли черговий лікар говорить, що все дарма: здайте цього, народіть іншого, здорового. Ці двоє ідуть льодовою пустелею, одні в цілому світі, де право на життя залишають лише ідеальним, як на картинці глянцевого журналу... нехай ця чортова жага ідеальності , яка не дає тобі спокійно дихати, витікає з тебе, разом зі сльозами. Ми потрібні цьому світу, такими, як ми є - не ідеальні, неправильні, особливі. І не слухай нікого, хто намагатиметься переконати тебе в іншому.  Просто люди бояться тих, кого не можна засунути в їх тісні рамки. Просто мало хто може собі дозволити бути не ідеальним, бути живим. Дозволь собі це...

Ми з Сашуньою вітаємо з Вербною неділею! У цей особливий день, що прийшов до нас з біблійних часів, хочемо  побажати вам благополуччя, любові і щастя. Добро, радість і благоденство нехай будуть завжди поруч з вами. Нехай сам Господь береже вас і охороняє на життєвому шляху.

Темы: информационная помощь

Найцікавіше — на аукціоні. Одяг та взуття від 10 грн!

→ Смотреть все предложения

11 комментариев

 • MYZA8888 25 апреля, 18:40 1

  Картинка
 • Kirra 25 апреля, 19:43 1

  Обіймаю Вас, тримайтеся!

 • saha777saha 25 апреля, 20:14

  Дякую,:heart_exclamation::heart_exclamation::heart_exclamation::pray::pray::pray:

 • JogNik 25 апреля, 20:35 1

  Дай бог вам всего самого доброго и светлого

 • saha777saha 25 апреля, 21:45

  Дуже дякую, взаємно :pray::heart_exclamation:

 • Lychek 25 апреля, 22:37 2

  Вас також вітаю з святом. Ви дуже гарно пишете, текст хоч і важкий, для роздумів , але читається на одному подиху. Пишіть частіше, можливо це допоможе комусь справитися з такою ж життєвою ситуацією як у Вас. Ви молодець, сильна жінка і супер мама! Здоров'я Вам і вашому синочку!

 • saha777saha 25 апреля, 23:00

  Дуже дякую, взаємно.

 • irysska 26 апреля, 10:37 1

  Вас із Сашунею теж вітаю із наступаючими святами! Здоров'я, сил побільше і витримки, оптимізму.

 • saha777saha 26 апреля, 11:35

  Дякую взаемно

 • Inno4ka_ 26 апреля, 13:36

  Здоров'я Вам,сили, терпіння і по-більше ДИВА!!!
  А люди, говорили і будуть говорити з покон віків ( "щоб в роті не завонялося")

 • saha777saha 26 апреля, 14:24 1

  Дякую за підтримку, взаемно.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб