Несравненный мусс для укладки волос ультрасильной фиксации! Использовано менее 3%, почти полный. Бесплатная доставка Уп! Yltrastrohg vitamin! Оздоровление питание волос 2021

75.00 + БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ 

Мус (пінка) для волосся ультрасильної фіксації, збагачений мультивітамінним комплексом, - доглядає, захищає, допомагає створити бездоганну зачіску та робить волосся здоровим на вигляд!

Так приємно дешево ми ще ніколи не доглядали за своїм волоссям.

Використовувати може, як жінками, так і чоловіками (перевірено - в захваті всі)))!

ВЕЛИКИЙ об'єм, порівняно з аналогами - 270 мл

Мус Classic with vitamin complex yltrastrong

Чудовий мус для укладання волосся з комплексом вітамінів, що живлять волосся, бережно доглядають за ним та сприяють їх сяянню!

За допомогою даного мусу зачіска буде бездоганною, не обтяженою, волосся - здоровим та сяючим, захищем від шкідливих факторів навколишнього середовища та методів укладки!

Спосіб застосування:

Балон струсити протягом 3-5 с! Для отримання мусу тримати балон дозатором вниз і видавити на долоню необхідну кількість мусу! Рівномірно нанести на вологе або сухе волосся! Надати волоссю бажану форму звичним для Вас способом!

Головне, що волосся вже с перших використань стає більш красивим та доглянутим, набуває здорового блиску (адже мус працює весь час перебування на волоссі і живить його вітамінами) + бездоганна, добре зафіксована зачіска, не обтяжена і шикарна!

Будьте неперевершено красиві з доглянутим, захищеним, збагаченим волоссям, сформованим в бездоганну, неперевершену зачіску!!!

Темы: Косметика

Комментарии

    Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

    Вернуться в Клуб