Все в будинку почало цвісти

   Дівчата підскажіть, у моїх батьків в селі почала заводитись цвіль майже всюду. Будинок утеплили, раніше фірточки у вікні завжди були відкриті, а зараз з такими цінами на газ  все позакривали, утеплили, затулили щоб було тепліще и почалося... те що маємо все почало цвісти, запах аж б*є в ніс як заходиш в дім. Намагалися все вимити та витерти та вистірати, а через три місяці дивлюся в моїй кімнаті знову сервант покрився цвіллю, одежа також на полицях почала біліти. Матуся каже що їй вже й соромно до людей ходити бо від неї цей запах, а от з  батьком то це проблема (як напевно з всіма чоловіками) йому нічого не воняє. Те що він всі віддушники утеплив - то це він молодець, а те що все цвіте то це вина мами бо погано все витирає  та миє, а як готує то в неї все порує що аж вікна мокрі.  Вони вже на пенсії, дуже рідко він як кудись піде, то вона провітрює будинок, а він як побачить, то завжди кричить, що вона випускає тепло, буде сама за все платити. (Так и воюють). 

  Одні знайомі  в цьому ж селі жалілись мамі що в них також починало все цвісти, але що вони з цим робили, нічого не кажуть. Я оце думаю , можливо обої познімати та пару разів побілити, хата може почне дихати. Чи може є якість засоби щоб обробити і стіни не цвіли. Може хтось знає та підскаже???

      

9 комментариев

 • Alevtina77 29 сентября, 21:54

  если утепляли пенопластом,то хата вже не дихать не буде.

 • Tetyana 29 сентября, 22:11

  То через утеплення, купіть осушувач повітря, але потрібно брати великий, щоб справився з площею будинку. В мене в квартирі такий

  Картинка
 • Wild_fairy 29 сентября, 22:14 1

  Наверное, неправильно утеплили

 • Svetlana044 29 сентября, 22:22 1

  Ежедневное проветривание обязательно. И мебель и бытовая химия дает испарение вредных веществ и кислород пополнять нужно))). И отопление дает угар. Проветривать нужно для здоровья, а тем более в данной ситуации.

 • milagros 29 сентября, 23:30

  Обычно наоборот, если утеплили не должно цвести. Может вытяжка на кухню нужна, пар лишний не осядет на стенах. Даже если обои переклеите, цвести все равно будет. Причину надо найти.

 • Milena12 30 сентября, 08:44

  Спасибо за комментарии

 • ckovckov 30 сентября, 11:48

  Охохоюшкихохо....
  1. Отодвигаете всю мебель в комнате, открываете там окно и моете ВСЕ, где есть плесень белизной. И так по одной комнате в день.
  2. Следующим летом везде где плесень -ремонт: вынос мебели на солнышко + белизна
  Стены - отбить штукатурку: грунтовка+ штукатурка+ новые обои
  3. Вытяжка на кухне
  4. Подсушивать воздух , можно коннекторами.
  5 мебель не продвигать плотно к стегам

 • Natasanny 30 сентября, 14:14

  Від піснями хороший засіб Savo він прощається в магазинах з польськими євєвропейськими товарами і плюс провітрювання

 • svetlana2806 30 сентября, 18:10

  Скорее всего не правильно выполнили утепление,возможно между утеплением и стенами дома под крышей осталась или образовалась трещина ,щель,через которую попадает влага .
  одним из признаков может служить появление плесени под потолком и на стенах дома общих с улицей(несущие стены).
  Также если были отдушины (смотря что это значит в вашем понимании) закрыты утеплителем(пенопластом) то нужно их открыть ,тем более если это отдушины были в подвал
  Также может служить признаком и тот факт если летом у вас меньше образовывается плесень
  И если у вас появилась плесень и у вас в доме тепло и влажно она будет размножатся и ее будет очень тяжело вывести,если вы где то ее пропустите (не выведите)то в итоге придется меня всю мебель..

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб