Зоопарк Ньиредьхаза

Доброго дня. Можливо хтось відвідував даний зоопарк в Угорщині? Як доїхати (якщо не на власній машині) - автобус, потяг з Мукачево. Де там можна зупинитися - хотіли ще відвідати аквапарк Акваріус. Можливо є тури в даному напрямку. Дякую

Темы: Отдых и путешествия с детьми

13 комментариев

 • NataSem 16 июля, 10:49

  https://www.facebook.com/groups/1461940640527454/?ref=share
  Можете спросить в группе

 • innamops79 16 июля, 23:56

  Доброі ночі,ми тільки повернулися звідти.до ніредгаза іхали з ужгорода.автобус- квиток- 270 гривень.автобус висадив на супермаркеті теско.у нас був заброньований номер в міні- готелі на три дні( через букінг) Автобус висадив біля супермаркета Теско.угорці абсолбтно не говорять англійською,ті що я перепитувала.на пальцях попросили жінку викликати таксі,дай Бог ій здоров,я. Зоопарк і аквапарк знаходяться поряд.це окраіна ніредгази,називається Шошто.ми в тому районі і жили. На зоопарк потрібен весь день майже,він величезний.купа емоцій,купа фото( як треба,то вставлю сюди))).За трьох людей вхід близько 800 гривень.є де купити поісти,але можна взяти і з собою,там столики і люди спокійно ідять своє.ми купляли лише морозиво,на гривні- 25 гривень ріжок з кулькою. На аквапарк,звичайно,день потрібен,але може комусь то забагато.є родинний квиток,вигідніший ніж окремо.у нас- двоє дорослих і донька 12 років- десь 1100 гривень.плюс 60 гривень за шафку.дуже сподобався аквапарк.два величезних басейни,купа маленьких,термальні.басейн - джакузі.ще класний критий- круговий,там де горки,там раз на годину на 15 хвилин вмикають двигун і всі люди автоматично рухаються по колу.дуже смішно.

 • Rita_Rita 17 июля, 15:38

  Скажіть будь ласка скільки вам номер обійшовся в готелі, і як порозумілися в готелі
  Якщо можна, поділіться контактами
  Через який сайт замовляли житло?

 • Rita_Rita 17 июля, 15:39

  Скільки днів там перебували?

 • innamops79 18 июля, 22:45

  Добрий день.Замовляли через букiнг,назва Вiлла Вiкторiя.Цiну вже не згадаю,можна на букiнгу подивитись,бо житло замовляли за мiсяць чи ще ранiше(цим займався чоловiк)Номер маленький,але з кухонькою i власний душ-туалет.Все зручно та до Зоо Аквапарку хвилин 7 пiшки.Господар говорить англiйською(ну так,на рiвнi сьомого класу)Я сама викладаю англ. мову,тому думала з мовою там проблем не буде.А господар-эдина людина хто англомовний))))На букiнгу пишуть примiтку-"Господар говорить англiйською".Тому зручно обирати.Ми були чотири днi. Але там поряд таке красиве озеро (Шоштофюрде) ,парк,шо я б там i мiсяць ладна жити.

 • innamops79 17 июля, 00:08

  Міняли гроші в украіні,є обмінник біля зоопарку,але я не знаю чи є там гривні.рахувати форінти дуже легко,бо курс один до десяти.наприклад- 250 форінтів печиво,то 25 гривень. Іжа майже як в украіні,а проізд дуже дорого.і таксі і міський,щось біля 33 гривень квиток по місту.якщо житло знайдете в Шошто,то це вигідно вам ,бо там і зоопарк і аквапарк поряд- на проізд не витрачатись.Але! Там немає жодного нормального магазину.тільки біля аквапарку малесенький з іжею.і дорогий він.тому іжу треба везти з маркету.Теско дуже гарний,там все є.А напроти нього- Лідл.там дешевше,він щось на кшталт АТБ.не такий пафосний.Алкоголь,як і у всій Європі дууже дорогий.Ви маєте право ввезти з собою 1 літр алкоголю на людину і дві пачки цигарок на людину.

 • innamops79 17 июля, 00:14

  Нам сподобалась міні- подорож до Угорщини.в останній день заблукали в центрі,ледь не запізнились на автобус.Одразу питайте у водія,як приідете- де він збирає назад коли іде.і таксі по місту викликати можна лише по телефону.як у нас- вони не стоять,по дорозі не ловлять клієнтів.з цим - проблема.Бажаю вдалоі подорожі!

 • innamops79 17 июля, 00:20

  Картинка
 • innamops79 17 июля, 00:21

  Картинка
 • innamops79 17 июля, 00:27

  Самостiйна подорож-важче нiж через турагенцiю-посадили-довезли-пояснили-переклали.Але ми ж повернулись,то все можливо.))))

  Картинка
 • Oblina 17 июля, 13:43

  Дуже вдячна за інформацію

 • Nata_7 17 июля, 17:17

  Добрий день. Я була заснована дитиною в червні. Відпочивали в санаторії Теплиця і одного дня відвідали зоопарк. Я була на машині. Доїхати без проблем, десь 2години але залежить від границі. Зоопарк чудовий, мені більше сподобалося ніж в Будапешті

 • Nata_7 17 июля, 17:17

  Сама з дитиною

Кашалот — это тысячи товаров для всей семьи по очень низким ценам
Вы продолжите чтение сразу после регистрации