Вопрос адрессован к юридическим специалистам. Ситуация такова: 2 старших детей мужа воспитуются в новой семье, где родился ребёнок от второй жены. По закону положена единоразовая выплата от государства, как за третьего ребёнка. Брак у новообразовавшейся семьи не зарегистрированный, хотя логически он остаётся незарегистрирован даже, если получаешь помощь, как и на первого ребёнка. В совбезе отказали выплачивать, как на третьего ребёнка, мотивируя тем, что раннее была подана заява, как выплата первому ребёнку (я поздно увидела эту расшифровку выплаты на детей, которую дали в роддоме). - Можно ли исправить эту ситуацию теперь (спустя больше года)? Какие должны быть критерии и условия в данном случае, чтоб получить выплату, как на третьего ребёнка? Мои действия сейчас? Зараннее спасибо!
ElenaLena 10 лютого 2012, 19:10
Если я правильно поняла, то у новой жены это первый ребенок? Если да, то выплаты должны быть как на первого ребенка.
OlgaUgbaja 11 лютого 2012, 19:08
enisei 11 лютого 2012, 19:20
OlgaUgbaja 11 лютого 2012, 21:41
lid11 10 лютого 2012, 19:27
Если дети живут вместе с отцом и его новой женой, то могут быть варианты. Если они прописаны и живут отдельно - как на первого.
OlgaUgbaja 13 лютого 2012, 23:53
так я и не получила помощь юриста...
Alona_V 27 березня 2012, 20:47
Оля, подзвоніть на гарячу лінію Міністерства соціальної політики, там ваша запит зареєструють і нададуть допомогу. Телефон гарячої лінії є на сайті. Через суд - наврядчи щось отримаєте, бо пройшов шестимісячний строк для звернення до адміністративного суду, передбачений законодавчо.
OlgaUgbaja 27 березня 2012, 21:39
дякую за більш коректну відповідь!
Alona_V 13 квітня 2012, 10:06
Оля, ще знайшла по вашій темі. Членами сім"ї вважаються відповідно до закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім"ям" (далі - цитата):
"До складу сім'ї включаються ... жінка та чоловік, які проживають однією сім'єю, не перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей". Якщо ваш чоловік визнав батьківство у встановленому порядку (в РАЦСі писав відповідну заяву, записаний батьком у свідоцтві про народження Терези), то ви вважаєтесь сім"єю. І в подальшому потрібно саме цим апелювати до соцзхисту, подаючи довідки про склад сім"ї з вашого місця прописки та з місця прописки вашого чоловіка, та, зрозуміло, відразу порушувати питання про те, що дитина не друга, а четверта у сім"ї, ще й письмово.
OlgaUgbaja 13 квітня 2012, 13:59
Дякую Вам Альона! А, якщо він тільки зараз визнає батьківство, то це вже все піздно порушувати, я так розумію? Бо тоді, як мені відмовили, то ми і не стали поспішати з визнанням батьківства, да й він прилетів через місяць з половиною після народження Терези
Alona_V 16 квітня 2012, 16:44
так, якщо зараз визнає батьківство, то звичайно вже пізно. Треба було реєструвати народження (щоб уникнути штрафу за несвоєчасну реєстрацію), а через місяць визнавати батьківство (з видачею нового свідоцтва про народження) або реєструвати народження та визнання батьківства через півтора місяці з сплатою штрафу (він невеликий), а вже потім подавати документи на допомогу.
OlgaUgbaja 29 квітня 2012, 15:54
Альона, знову звиртаюсь за порадою до Вас: не можу знайти в інтернеті, як вірно називається допомога при дорогоцінному лікуванні. хочу звернутись в совбез за такою допомогою, але більш компитетно з ними розмовляти. це мені сказали в мому совбезі, що така є допомога, тепер не знаю, як вона правильно називається. це буде звертатись чоловік за своїм місцем прописки, він в найближчому часі буде оперуватись на сердце, зараз зтягуєму кошти звідки можна, по друзям, родичам, кредит... є ще законна допомога від государства
OlgaUgbaja 29 квітня 2012, 15:55
Alona_V 29 квітня 2012, 16:37
Чесно кажучи, знаю тільки про допомогу на оздровлення для різних службовців. Спробую пошукати теж.
Alona_V 4 травня 2012, 14:29
На жаль, нічого не знайшла, уточніть у своєму соцзабезі.