Во второй декрет не выходя из первого

Девчоночки, расскажите, кто не так давно уходил во второй декрет не выходя из первого, как вам начисляли декретные на работе?

32 комментария

  • OKsunny 12 марта 2015, 19:52

    по среднему чистому окладу в додекретное время (у меня получилось уже меньше, за счет того, что не входили премии и бонусы).
    вывели среднедневную оплату и умножили на 126. потом доплатили еще 14 дней за КС.

  • Ksenya_Vitaly 12 марта 2015, 20:01

    Не подскажите, за последние 6 мес. до декрета бралось среднее?

  • OKsunny 12 марта 2015, 20:35

    @Ksenya_Vitaly да, за 6 месяцев. без учета налогов (если не ошибаюсь). чистый голый оклад.

  • Nataliya_mama 12 марта 2015, 20:11

    Вышла на работу на 1 день , а на следующий ушла на больничный по беременности. Больничные не начислят, если вы в декрете.

  • OKsunny 12 марта 2015, 20:35

    что такое больничный по беременности?

  • Nadin_ua 12 марта 2015, 20:15

    Если до декрета вы не работали 6 мес., то начисление от минимальной зпр.платы, т.е. 1218грн.

  • Sheva_Nata 12 марта 2015, 20:35

    Девочки, мне вообще сказали по минимальному прожиточному минимуму и не больше 2000грн.
    Просто хочу, чтоб на работе не обманули и все правильно посчитали. Может кто натыкался на новый закон или постановление за 2015год?

  • 2 комментария
  • Sheva_Nata 12 марта 2015, 21:17

    Я работала. До окончания первого декрета еще 9 мес. Ушла во второй декрет, а на работе в бухгалтерии не в курсе, как мне начислить декретные)

  • ролтмо 12 марта 2015, 21:22

    @Sheva_Nata это у вас общий стаж или только на этом предприятии?

  • Sheva_Nata 12 марта 2015, 21:36

    на этом предприятии с 2008г.

  • ролтмо 12 марта 2015, 21:08

    начисляется исходя из оклада на момент наступления больничного.

  • 4 комментария
  • Sheva_Nata 12 марта 2015, 21:13

    @Nadin_ua Буду очень благодарна!

  • Комментарий удален

  • ролтмо 12 марта 2015, 21:26

    @Sheva_Nata оклад

  • ролтмо 12 марта 2015, 21:35

    ага нашла, расчет исходя из оклада по формуле выше но ограничение что б в полный месяц было не больше 2436 грн до 01.12.15 и 2756 грн после.

  • 1 комментарий
  • Sheva_Nata 12 марта 2015, 21:41

    Яна, спасибо!

  • ролтмо 12 марта 2015, 21:47

    @Sheva_Nata здоровья вам и малышу

  • Sheva_Nata 12 марта 2015, 21:52

    еще раз спасибки*

  • Nadin_ua 13 марта 2015, 15:14

    Стаття 19. Право громадян на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності
    п.4. Застраховані особи, які протягом дванадцяти місяців перед настанням страхового випадку за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців, мають право на матеріальне забезпечення відповідно до цього Закону в таких розмірах:
    1) допомога по тимчасовій непрацездатності - виходячи з нарахованої заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески, але в розрахунку на місяць не вище за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом у місяці настання страхового випадку;
    2) допомога по вагітності та пологах - виходячи з нарахованої заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески, але в розрахунку на місяць не вище двократного розміру мінімальної заробітної плати та не менше за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом у місяці настання страхового випадку.

  • Sheva_Nata 13 марта 2015, 19:48

    Надежда, спасибо за информацию.

  • Nadin_ua 14 марта 2015, 09:31

    @Sheva_Nata Не за что это выдержка из закона N77

  • Prosto_Julia 14 марта 2015, 10:24

    Той же закон, Стаття 21. ...Період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, отримання виплат за окремими видами соціального страхування, крім пенсій усіх видів (за винятком пенсії по інвалідності), включається до страхового стажу як період, за який сплачено страхові внески виходячи з розміру мінімального страхового внеску.

  • Prosto_Julia 14 марта 2015, 17:07

    Пункт 10 Постанови КМУ N 1266: "Якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку (грошового забезпечення) з поважних причин, що зазначені у пункті 4 цього Порядку (тимчасова непрацездатність, відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком), або якщо страховий випадок настав у перший день роботи, середня заробітна плата (грошове забезпечення) для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку."

  • Sheva_Nata 14 марта 2015, 18:00

    Спасибо. Меня это обрадовало)

  • Sheva_Nata 31 марта 2015, 16:28

    Девчонки, на работе все посчитали по окладу (но сумму не сказали). Теперь дело за соцстрахом. Деньги жду уже 1 месяц.

  • Prosto_Julia 1 апреля 2015, 21:11

    Сестра получила на днях, у неё больничный с 27 февраля.

  • Sheva_Nata 1 апреля 2015, 22:43

    @Prosto_Julia Значит и мы скоро получим) спасибо)

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб