Мандруй по-українськи, Відпочинок і поїздки по Україні

Спільнота присвячується подорожам по Україні
Мандруй по-українськи 21 червня, 00:02

Львів, Мукачево, Кам'янець-Подільський.....???

Привіт. В минулому році з донечкою їздили у Львів і їй настільки сподобалося місто, що плануємо їхати знову. В цьому році хочемо 2 дні побути у Львові, а потім ще на 2 дні переїхати в інше місто. Порадьте, будь ласка, яке місто можна відвідати щоб було цікаво? Розглядаємо Кам'янець-Подільський та Мукачево. Буду вдячна за поради, що подивитися та де зупинитися. Дякую.

Tatianka__
Мандруй по-українськи 20 червня, 19:46

Мукачево, Закарпаття

Червень для нас-час мандрівок і ми знову вибрали Закарпаття (тут наша минулорічна подорож https://kashalot.com/club/post-76361073/ ). Цього разу вирішили їхати в Мукачево, бо дитині важливо десь накупатись (а тут є аквапарк з закритими і відкритими басейнами, тобто на погоду не орієнтуємось),а мені цікаво дослідити цей край (пропонується багато екскурсій). Мукачево для мене таке незвичайне та миле місто! Тут майже всюди бруківка, немає висоток, купа кав'ярень і кондитерських). Фішка міста - скульптури гусей.

Liska_Kiska
Мандруй по-українськи 19 червня, 11:08

Закарпаття, відпочинок, Косино

Доброго дня. Напишу про свій досвід породожі на Закарпатті. Івано Франківська обл. Бо сама шукала де і куди....

Ми вибрали Закарпаття, с. Косино, їхали на угад, без відгуків, знайшли по інтернету ,,садиба у Анни,, с Косино термали. Їхати потягом. А там забрали машиною, 5хв від жд станці. Саме село як село, садиба гарно еко відпочинок, хозяйка дуже приємна, а вот її чоловік не дуже приємна людина. В селі є магазини, можна купити все необхідне

  • Поряд є термальні води, є еко термали, є аквапарк, все це дуже добре, бо можна дойти пішки 30- 40хв пішки, на авто 5хв.…
NatLo
Мандруй по-українськи 18 червня, 14:44

Яремче

Доброго дня! Дівчатка, підкажіть, де можна в Яремче піти поплавати у басейні? В нас житло без басейну, а діти хочуть купатись) дякую!

ohmonek
Мандруй по-українськи 11 травня, 15:57

Квитки

Доброго дня,дівчатка допоможіть будь ласка.Вирішили з подругою і з дітьми з'їздити відпочити.06.07.24 треба бути в Сваляві,а я щось не можу знайти квитки на потяг з Києва,щоб без пересадок,можливо ,ще зарано чи я щось не вірно ввожу на сайті Укрзалізниці.Гляньте хто розуміється на цьому, будь ласка.

farmacevtma
Мандруй по-українськи 26 квітня, 15:58

Івано-Франківськ!!! Дівчатка, відгукніться!!

Привіт, спільното! Любі дівчатка, будь ласка, дайте пораду!!!

Де можна зупинитися в Івано-Франківську з 2 дітьми, 2 і 8 років? Може, хто з місцевих знає, чи ви відпочивали там?

mira_mimi
Мандруй по-українськи 20 квітня, 18:26

Рожеве місто

Сакури зустріли нас одразу, біля гарної будівлі вокзалу. У нас є день намилуватися цією красою. Ідемо пішки. Ці дерева всюди - по одному чи цілі алеї. Невеликий дощ і ще


Теги: ужгород

Liska_Kiska
Мандруй по-українськи 2 квітня, 23:01

Ж/д Білети онлайн для іншої людини

Добрий день!

Можливо хто підкаже як бути. Я зочу купити білет онлайн для іншої людини, в неї немає можливості самостійно купити чи роздрукувати, з дому не виходить, і ніяк я не можу передати білети їй, в тому числі надіслати поштою. Телефон кнопочний. Чи є можливість прийти до каси і отримати куплений мною онлайн квиток?

Julia2004
Мандруй по-українськи 25 березня, 18:44

Чоп, де лишити авто

Дівчатка, добрий день!

Порадьте, хто знає, будь ласка, де можна лишити в Чопі машину на кілька днів?

Julia2004
Мандруй по-українськи 26 жовтня 2023, 11:04

Треба допомога в пошуку культурних місць в Києві

Всім привіт.

Наразі в Києві.

Підкажіть, будь ласка, цікаві місця які можна відвідати після 18 години (музеї, якісь АРТ об'єкти та інше, культурні).

Дякую

nastya2078